Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csomi_1977 kedd, 15:50
Előzmény: #97099  Rellim
#97100
🤣🤣🤣 akkor nap végére 1800 lesz 
Rellim
Rellim kedd, 15:50
Előzmény: #97098  Imrus55
#97099
1, azaz, egy db-al húzták oda. :D 
Imrus55 kedd, 15:48
#97098
1900.- r
tomspice kedd, 15:45
Előzmény: #97091  Kosto97
#97097
Nem tudom, de hogy ezt porba döngöljék 800ig, arra elég, sajnos
Getup
Getup kedd, 15:43
#97096
Kiürült az eladoi oldal is indulhat a rakéra🚀🛸
Getup
Getup kedd, 15:32
Előzmény: #97094  Getup
#97095
Ez már mintha szándekos lenne komolyan..😅
Getup
Getup kedd, 15:31
Előzmény: #97093  dunyha
#97094
Be is esett beszar..k már itt 😅 ki is lett öntve a70 is r 1868
Csomi_1977 kedd, 15:27
Előzmény: #97091  Kosto97
#97092
1 ev alatt nem valószinű egy ilyen cég összerakása , nulla tapasztalattal meg nem is kéne oda adni szerződést ilyen cégnek . Kicsit ez olyan NERes húzás lenne . De ha megkapja a 4iG ez az árfolyam akkor se fog nagyon megugrani . Nem veszi ezt senki lassan . Nincsen bizalom a részvényben . 
Kosto97
Kosto97 kedd, 15:11
#97091
2027.június végéig le kell konkrét projektekre szerződni, konkrét cégekkel a SAFE lehívásához.Elég lehet egy év arra, hogy ehhez egy másik komplex védelmi ipari céget rakjon össze bárki?
Marina5
Marina5 kedd, 15:07
#97090
Vételi DbV. Ár     Eladási ÁrE. Db
7891,8751,879186
1,5721,8721,880211
5001,8711,88584
7,7681,8701,8861,007
3001,8691,88740
1,9991,8681,8891,000
2,0001,8671,8921,000
1,8741,8661,896100
201,8651,898100
6901,8641,9001,904
Piaci információk
Napi min1,834 HUF5 napos vált.-3.41%
Napi max1,920 HUF13 hetes vált.-33.44%
Nyitó ár1,920 HUF26 hetes vált.-53.40%
Utolsó kötés1,875 HUF52 hetes vált.8.84%
Utolsó kötés ideje2026.06.23. 15:06YTD árfolyam vált.-53.07%
Napi változás (HUF)-44.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-2.29%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,919 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)38,18352 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)71,491,01610 napos átl. forg.102 e db
Piaci kapitalizáció585 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,798 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.62
Getup
Getup kedd, 14:56
Előzmény: #97085  Rellim
#97089
Az titanik lassan...nem gondoltam volna 4k felett hogy itt még a 2k is nagy kihivás lesz... r 1875.. 
Falsoo kedd, 14:31
Előzmény: #97086  OSZLOPOS
#97088
Szerintem is itt van a kutya elásva! Semmi döntő változás nincs egyelőre. Amikor megvettem a papírt akkor én pont ezt vártam, hogy vagy nagyon felmegy, vagy nagyon leesik majd. De továbbra is úgy gondolom, hogy még mindig nem találta meg az irányt. A félelem miatt most folyamatosan csorog lefelé, mivel új nagy befektetők nem mernek most beszállni, a bizonytalanság miatt. Egyelőre csak a bent lévő nagyok játszanak a játszótéren, a kicsik közül meg max a spekák próbálnak lavírozni, több-kevesebb sikerrel.  Ezért van ugyan némi forgalom, de egy váratlan nyilatkozat a kormány részéről bármikor boríthat mindent, mindkét irányba. Ha tényleg kinyílik az a bizonyos szekrény és kidől egy-két csontváz, az is eldöntheti a sorsunkat. Éppúgy, ha most holnap MP nyilatkozna egy olyat, hogy jön a SAFE, amelynek x százalékát egyben átirányítja a 4ig-hez, az is ugyanúgy újraárazná a papírt.
szaferi
szaferi kedd, 14:27
Előzmény: #97085  Rellim
#97087
Pennyben akciós a papírzsepi és a wc papír ;) Ajánlom figyelmedbe.
OSZLOPOS kedd, 14:13
Előzmény: #97081  tomspice
#97086
Semmilyen kormány nem vágott tönkre semmi papírt. Védelmi sztori lett belelátva felment mint a Rheinmetall, és leesett, mint a Rheinmetall. 4 divízióból 3 veszteséges, giga megbízásokat nyert valós pályázat nélkül, ömlött hozzájuk a pénz. Az 5000 HUF volt valótlan, nem a 2500-3000, ami talán a valós lenne most. Csak éppen beköszönt a múlt és van kis para, hogy mi esik ki a szekrényből, ha belenéznek. Ez benne az a diszkont, amit meg lehet játszani. Mindig ámulok, hogy pár spekulánsnak mennyire eltorzul a valóságérzékelése, mikor ellene megy a piac.
Rellim
Rellim kedd, 14:12
Előzmény: #97080  Getup
#97085
Ez egy kibaszott tengeralattjáró, nem rakéta.
Csak jólesett egyszer leírni. :D 
Kata726
Kata726 kedd, 14:12
Előzmény: #97083  BT55
#97084
Azért én elfogadnám április 10-től az Otp vagy Mtel árfolyammozgását!
BT55
BT55 kedd, 14:07
Előzmény: #97081  tomspice
#97083
Aradjon. Az egesz tozsde amiota ezek vannak minuszban, a forintot meg tolhak fel. Veletlen egybeeses. Szaradjon.
Getup
Getup kedd, 13:41
Előzmény: #97081  tomspice
#97082
Igen sajnos elég szépen...
tomspice kedd, 13:33
Előzmény: #97080  Getup
#97081
Kormány tönkrevágta a papirt

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek