Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Getup
Getup kedd, 13:27
Előzmény: #97079  Rellim
#97080
1870 besült a rakéta..
Rellim
Rellim kedd, 12:43
#97079
1900 !
Huss, rakéta, meg minden! 
boomax kedd, 12:33
Előzmény: #97067  DiamondHandApe
#97078
Ami a nagyköveti státuszt illeti: a LinkedIn-en tényleg ott a "former" jelölés, de a kinevezése eleve egy konkrét külgazdasági misszióhoz kötődött, ami valószínűleg lezárult. A kérdés az, hogy a diplomata útlevele megmarad-e – ha igen, a gyakorlati előnyök (utazás, tárgyalások) továbbra is adottak. 
Aki bent marad, az nem a mai, hanem a holnapi árfolyamra játszik. Nyáron mindig pangás van, ilyenkor a nagyok építkeznek – és a 4iG építkezik. A nagy mozgások általában szeptembertől jönnek. Kitartást mindenkinek, aki bírja idegekkel! 💪
Kata726
Kata726 kedd, 12:00
Előzmény: #97076  Csomi_1977
#97077
Már az is megszokott! Egyszer talán fordul a kocka!
Csomi_1977 kedd, 11:54
#97076
Azért érdekes , hogy az OPUS meg zöld 🤣🤣 . 
Rellim
Rellim kedd, 11:03
Előzmény: #97074  HunSuccess
#97075
Sajnos, ez már mindig piros. 
Tegnap szinte minden zöld volt, ez akkor is esett. 
RM ma zöld, ez piros. 
Nem lehet párhuzamot húzni semmivel. 
HunSuccess kedd, 10:53
#97074
Kevésbé vidam dolog, de talán a mai napra egy kisebb gyógyírt jelenthet, h szinte minden piros, a forint pedig gyengült.
Electricity kedd, 10:50
Előzmény: #97057  Pingvin007
#97073
Szia, köszönöm a tájékoztatást. Legyen így!
Csomi_1977 kedd, 10:48
#97072
06.02 2300 volt . Azóta vajon mi történt , hogy most itt tartunk ?
BT55
BT55 kedd, 10:44
Előzmény: #97067  DiamondHandApe
#97071
Konnyen lecsuszhat, a nyarbol meg 2 honap vissza van. Lassu hullocsillag van.
gyula1971
gyula1971 kedd, 10:43
#97070
-4iG.A csökkenő trend még él, de egyelőre nem ment új mélypontra, ami adhat némi bizakodásra okot. A fordulathoz viszont megerősítő emelkedő napokra lenne szükség nagyobb forgalom mellett. Amíg ez nem jön el, addig benne lehet egy új mélypont lehetősége is.Ellenállások: 2500; 3125; 3750.
Támaszok: 1875; 1563; 1250.
Miner
Miner kedd, 10:43
Előzmény: #97067  DiamondHandApe
#97069
Szerintem erre most nem tudja senki a választ. Ha nem vagy biztos benne, hogy ez az alja, esetleg próbálkozhatsz kisebb mennyiségű vásárlással.
BT55
BT55 kedd, 10:42
Előzmény: #97062  Kata726
#97068
Nalam mar kozony van. 😀 Az 3000 alatt kezdtem szarul lenni, de mostmar mindegy. 
DiamondHandApe kedd, 10:35
#97067
Vajon érdemes már venni? Vagy lesz ez még 17xx vagy 16xx is? Mit gondoltok?
HunSuccess kedd, 10:30
#97066

https://privatbankar.hu/cikkek/vallalat/uripari-fejelmennyel-rukkolt-elo-4ig.html
A martonvasari gyár állapotáról van valakinek infoja. Ha itt valóban gyártás lesz a második félévtől az lendíteni fog a részvény árán.
HunSuccess kedd, 10:30
#97065

https://privatbankar.hu/cikkek/vallalat/uripari-fejelmennyel-rukkolt-elo-4ig.html
A martonvasari gyár állapotáról van valakinek infoja. Ha itt valóban gyártás lesz a második félévtől az lendíteni fog a részvény árán.
Rellim
Rellim kedd, 10:29
Előzmény: #97063  Kata726
#97064
1894
Nagyon kellene már pár zöld nap. 
Kata726
Kata726 kedd, 10:22
#97063
R 1869
Kata726
Kata726 kedd, 10:16
#97062
Mostanában háromféle érzéssel nézek rá a napi árfolyamra! Van, hogy gyomorideggel nyitom meg az appot, előfordul, hogy beletörődötten/leszarom mentalitással, és néha optimistán, mondván, hogy ha higgadtan végiggondolom, ugyan az 5000-t lehetetlennek tartom, de egy 3-4000 közötti árfolyamot mindenképpen. Nagyon fura, nagyon nyomasztó, de ahogy telnek a hetek, egyre jobban megedződök. Anno a párom ekkora már rég feladta, én még bírom. Ez is valami.
Csaba75 kedd, 10:09
Előzmény: #97055  Dawe
#97061
150 Ft -al vagyok lejebb èn nyertem 😆
Azèrt valljuk be közgyülès + jó jelentès után senki nem várta ide.....botrányos

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek