Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
3687
3688
3689
3690
3691
3692
3693
+10
utolsó
3689
3690
3691
Törölt felhasználó
2021. 07. 15. 08:52
#23320
lesz ebből most már valami
Törölt felhasználó
2021. 07. 15. 08:50
#23319
https://bet.hu/newkibdata/128586278/4iG_20210715_RT_MANHATTAN_reszvenyszerzes_HU.pdf
jamukha
2021. 07. 15. 08:25
Előzmény:
#23317
S.Worthington
#23318
http://www.keptarhely.eu/images/2021/07/15/v01/20210715v01wlr25h.png
S.Worthington
2021. 07. 14. 22:44
Előzmény:
#23316
jamukha
#23317
Feltennél egyet?
jamukha
2021. 07. 14. 21:35
Előzmény:
#23310
Zsimo
#23316
Nem rajzoltál föl egy szimmetrikus háromszöget, alsószárt a Hammer gyertyától kellett volna indítani, tiédben 2 vonal van, 1 helyett.
Metis_papa
2021. 07. 14. 21:13
Előzmény:
#23313
Zsimo
#23315
Oh, man. :)
Törölt felhasználó
2021. 07. 14. 18:52
#23314
Biztos nem venné, ha nem állna jól a Digi és a többi akvi
Zsimo
2021. 07. 14. 18:46
Előzmény:
#23312
Metis_papa
#23313
Aki Á-t mond mondjon BÉ-t is. Bémen.
Metis_papa
2021. 07. 14. 18:37
Előzmény:
#23310
Zsimo
#23312
"Ámen"-mondták a ministránsok. :D
Terence_Hill
2021. 07. 14. 18:33
#23311
Gelibá bevásárolt, holnaptól meg megint lassú lecsorgás? Vagy végre tényleg megindulunk felfelé? 🤔
Zsimo
2021. 07. 14. 18:26
Előzmény:
#23301
bumm
#23310
Egy kis visszateszt és el fog szállni.
https://tvc-invdn-com.investing.com/data/tvc_e3691c6f0cb15d0aba894fd178362f53.png
tschi
2021. 07. 14. 18:24
Előzmény:
#23293
Boavista
#23309
Poén volt. Gondoltam, hogy nem a kb. 1,6 millió osztalék miatt vette :)
Törölt felhasználó
2021. 07. 14. 18:07
Előzmény:
#23305
realmadrid
#23308
Egyetértek, a NER részvényekben a választásokig nem lesz átütő erő. Előtte, jövőre be fogják zúzni, az 100%, akkor kell nagyon résen lenni, hogy vajon mire lehet számítani a választásokon, és aszerint venni, vagy nem venni.
Miki71
2021. 07. 14. 17:42
Előzmény:
#23306
olvasouzemmod
#23307
Valóban, köszönöm a kiigazítást!
olvasouzemmod
2021. 07. 14. 17:35
Előzmény:
#23304
Miki71
#23306
Július 15-i vételt legalább július 19 nap végéig tartani kell.
realmadrid
2021. 07. 14. 17:33
Előzmény:
#23301
bumm
#23305
A digi hírnél a 700at is átvitte. Onnan is visszajött. Forgalom alacsony, én nem látok benne átütőerőt. Nem veszem az biztos.
Miki71
2021. 07. 14. 17:29
Előzmény:
#23303
Atti67
#23304
A hirdetmény szerint júl. 19
https://www.bet.hu/newkibdata/128577347/4iG_20210621_osztalek_hirdetmeny_HU.pdf
Atti67
2021. 07. 14. 17:17
#23303
Holnap az utolsó nap a vásárlásra az osztiért? Jól tudom?
431145
2021. 07. 14. 17:16
Előzmény:
#23297
realmadrid
#23302
amùgy ez a forgalom nudli!
bumm
2021. 07. 14. 17:12
Előzmény:
#23300
realmadrid
#23301
és ha átviszi a 650-t, utána??
első
-10
3687
3688
3689
3690
3691
3692
3693
+10
utolsó
3689
3690
3691
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
16:35
BUX index, BUX határidő, BÉT!
16:35
DAX
16:34
ORBÁN TAKARODJ !!!
16:34
OTP részvényesek ide!
16:33
Magyar Állampapír tulajok
16:31
BIF tulajdonosok topikja
16:29
Állami Nyomda
16:29
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
16:26
Financial Forecasts
16:24
4IG részvény
16:23
OROSZ-UKRÁN háború
16:19
4IG Nyrt reszvenyesek.
16:09
MOLly tulajok topikja
15:56
Ezüst
15:55
DUNAHOUSE részvény
15:50
Delta Nyrt
15:45
NEW OPUS GLOBAL
15:26
DELTA LUFI
15:17
USA - Irán háború
15:05
Mtelekom
15:01
Eurós részvények vitasarok
14:53
Wizz Air részvényesek topikja
14:52
MIÉRT VAN AZ EMBER A FÖLDÖN ?
14:35
ÉPDUFERR Nyrt.
14:30
EUR/HUF
14:26
NUTEX mindenkinek
14:22
Lakás/Ingatlan árak topik
14:05
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
13:25
EURHUF és minden más
12:58
Richter topik
12:31
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
12:15
USA részvények vitasarok
12:13
Rába és a láma
12:11
VERTIKAL Group Nyrt.
11:34
Ez is Magyarország...
10:57
Olaj és Gáz
10:53
Humor
10:51
Tréder Topik :o)
10:41
ENEFI - THE BEST
09:58
FOTEX topik.
friss hírek
További hírek
16:26
Putyin nem találkozik Zelenszkijjel, Tu–160-asokkal demonstrált erőt Moszkva – Ukrajnai háborús híreink kedden
16:19
Félmilliárd eurónyi nemzetközi jelzáloglevelet bocsátott ki az MBH Jelzálogbank
16:17
Megremegett a befektetők keze, ütik a technológiai részvényeket
16:17
Mélyrepülés után jön a fordulat? Megszólalt a neves stratégia a techrészvények jövőjéről
16:13
Kiderült, mikor jön a 40 fokos hőség Magyarországon
16:09
Nincs megállás, naponta dőlnek a rekordok az árampiacon a hőhullám miatt
16:02
Gyengült a forint Varga Mihály szavai után
16:01
Sikerült végre megtörni Oroszországot? Lehet, hogy közel áll az első valódi fordulat
16:00
Az európaiaknak meg kell tanulniuk szeretni a légkondit
15:53
Megfizethetetlen lett a helyi élelmiszer a Balatonon – a lakosoknak csak a diszkont maradt
15:48
Tisza-kormány: megszűnik a közmédia, ahogy eddig ismertük, és a védett üzemanyagárat is eltörölték
15:40
Varga Mihály üzent a kormánynak: most lehetne kivezetni az árrésstopot
15:29
Hegedűs Zsolt: Le akarjuk bontani a feudális rendszert a magyar egészségügyben
15:29
Repülőgép-hordozót küldött a keleti nagyhatalom a feszült térségbe, komoly balhé lett a vége
15:25
Zúgolodnak az oroszok: nem ezt ígérte Donald Trump - Veszélyes fordulat jöhet a háborúban
15:19
Hatalmas fordulat a jegybanknál, sokkal kisebb lehet az infláció idén, mint korábban gondolták
15:11
Itt az MNB közleménye: van még tér a kamatcsökkentésre
15:08
Problémák vannak a Yettel szolgáltatásainál
15:01
Egyre közelebb az előrehozott választásokhoz Románia
14:57
Évtizedek óta nem tapasztalt vízhiány alakult ki egy magyarországi területen
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.