Topiknyitó: bigyula 2018. 04. 26. 17:48

Nagy felháborodást okoztak Orbánék, mert megvétózták az EU–Afrika-megállapodást  

"Nem tetszett a magyar kormánynak a közös nyilatkozat szövege, amelyet a jövő szerdai, marokkói EU–Afrika-csúcson akartak elfogadni, és vétót emelt, így azt ebben a formában az EU nevében nem lehet aláírni"
.
http://hvg.hu/itthon/20180426_nagy_felhaborodast_okoztak_orbanek_mert_megvetoztak_az_eu_afrika_megallapodast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 04. 27. 21:40
Előzmény: #279  Törölt felhasználó
#280
Te hülyének tűnsz az avatarodnál.
Törölt felhasználó 2018. 04. 27. 21:22
Előzmény: #275  Törölt felhasználó
#279
Egyelõre valóban nem akarnak idejönni... Juncker és a kivénhedt, hazátlan valutanepper épp azon agyalnak jelenleg, hogy miképpen lehetne a beküldendõ migránsokat “röghöz kötni“ az EU területén belül... ehhez elõször az akadékoskodó országok természetes (egészséges) ellenállását kell megtörni... (ez következik rövidesen az úgynevezett “Európai Értékeket Felügyelõ Hivatal“ csatasorba állításával...:))... a kiszemelt migrók röghöz (országhoz) kötése utána már pusztán technikai-logisztikai-adminisztratív feladat lesz... azaz gyerekjáték.
Törölt felhasználó 2018. 04. 27. 20:37
Előzmény: #256  Nagymami
#278
Pont hogy ők a bólogato Jankók. 
Pl volt h épp a neppart osztotta le őket a ceus ügy miatt ami hatott is. 
Több pénzt visznek ki? 
Euró milliardokkal támogatnak amit persze szana szét szórunk jó magyar módra épül a nemzeti focializmus... 
Renegeteg vállalatot hoznak ide mert olcsó a munkaero a bérek emelkedesevel nem sokáig tart ez sem majd főleg h már munkaero hianyrol beszélünk. 
Magyar ipar már a rendszerváltás után sem igazán volt. 
Egyébként az EU lényege a gazdasági politikai együttműködés lenne amiben csak addig szeretünk részt venni amíg megkapjuk az aktuális utalást. 
Nem egy alkalom volt amikor azt kommunikáltak itthon az embereknek h nem engedünk Brüsszelnek majd erre ők belengettek a szankciókat és egyből törvényt módosítottak a srácok. Néhány éve épp Orbán javasolta a kvóta rendszer bevezetéset most ő ellenzi leginkább. 
Ennyit a pincsikrol... 
Törölt felhasználó 2018. 04. 27. 20:32
Előzmény: #274  Törölt felhasználó
#277
De a Nitrogénművek is használja mindhárom hatóanyagot számos termékében.
A Nitrogénműveknél pedig tulajdonosváltást vizionálnak ......
________
________ 2018. 04. 27. 20:30
Előzmény: #273  Törölt felhasználó
#276
Putyin Eu bomlasztást adott ki a pincsikutyának, most minden ellen szavaznak. Ez a feladata. Csicska lett.
Törölt felhasználó 2018. 04. 27. 20:22
Előzmény: #262  Törölt felhasználó
#275
És azok akik Németországba mennek miért zavar minket?
Itt az a kérdés ide akarnak jönni? Nem! Akkor megis mi a túrótol kell megvendeni az országot csak azt áruld el. 
Hiába kapargatja a tulelokeszletet ha nagy gáz van szart sem ér a pénz! 
Háborús helyzetben pl elég közel van a 0 hoz az értéke... 
Törölt felhasználó 2018. 04. 27. 20:01
Előzmény: #273  Törölt felhasználó
#274
Bocs. Bayer és Syngenta termékek.
Törölt felhasználó 2018. 04. 27. 19:58
#273
Úgy látszik amiben csak lehet szembeszavazunk az EU-ban.
Még a méhgyilkos növényvédőszerek betiltását se szavaztuk meg.
Ki is gyárthat ilyet? Talán a Nitrogénművek...?
http://hvg.hu/gazdasag/20180427_Magyarorszag_nem_szavazta_meg_a_mehgyilkos_novenyvedo_szerek_betiltasat
Peterbond 2018. 04. 27. 19:42
Előzmény: #265  Karvalytokes
#272
Nekem ugyan nem koalicios partnerem mert se part se politikus nem vagyok.
Mellesleg meg orban eseteben is van amivel egyetertek es van amivel nem
. Hat akkor mas politikusnal ne lenne igy? Csak fidesznel divik szentirasnak venni a vezer szavat. Marmint az epp aktualisat. Az ENSZ ben leadott 20q5s beszedet te se idezgeted.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 04. 27. 19:32
Előzmény: #270  Karvalytokes
#271
Te sírsz a pestiek miatt. Akkor jöhet a felajánlás, mit kellene elvenni tőled.
Karvalytokes
Karvalytokes 2018. 04. 27. 19:31
Előzmény: #269  peter_s
#270
Budapesten van pénz.Pont akik nincsenek megelégedve az Orbánnal.Én mindig azt mondtam hogy aki sir attól el kell venni.:)
peter_s 2018. 04. 27. 19:28
Előzmény: #268  peter_s
#269
Az Együttre visszatérve, elverték a pénzt a full kretén kampányfilmekre. Juhász még valami Berni nevű mosóporos reklámot is csináltatott (a youtoube-on meg lehet nézni) ami tényleg teljesen gagyira sikeredett, aztán erre utaltak emberek ezrei pénzeket. Na, a többi párt sem különb ám, csak Juhászék még a látszatra sem adtak és ezt a sok értelmetlen baromságot fizették ki helyettük a választók. Ezek után ne mondja nekem senki, hogy Mo-n nincs az embereknek pénzük.
peter_s 2018. 04. 27. 19:22
Előzmény: #267  Karvalytokes
#268
Marad rá pénzük, ez miatt ne aggódj. Ha tudják önteni az emberek a pártoknak (Jobbik, Fidesz, Együtt, MSZP, DK stb.) a zsetont ezerrel meg államadósság védelmi alapba - ami azért régebben volt már -., akkor jut bármire. Most olvasom, hogy az együtt összekalapozta a tartozását 2 hét alatt. Az állam tolja a pártokba a pénzt számolatlanul, az emberek meg még utalgatnak is nekik erre a cirkuszra, aztán meg sírnak hogy nincs mit enni hónap végén. Amúgy nekem van jobb ötletem, ne hitelt adjon a Matolcsy hanem nyomjon ingyenpénzt mindenkinek (helicopter money) az MNB-ben és meg van oldva a probléma :-DDD
Karvalytokes
Karvalytokes 2018. 04. 27. 18:35
Előzmény: #266  Tibi0002
#267
Az ötlet nem rossz.Kérdés a lakbéren,élelmen és ruházkodáson felül marad e rá pénze?A legjobb az lenne ha Matólcsy adna hitelt 2-2,5%ra az embereknek hogy osztalék papirokat vásároljanak bizonyos kitételek mellett.
Tibi0002 2018. 04. 27. 18:29
Előzmény: #264  Karvalytokes
#266
A magyar munkás ez esetben megveheti azon külföldi cégek részvényeit, amelyekről úgy gondolja, hogy itthon előnyhöz jut. Így részvényesként részesedik annak nyereségéből. 
Karvalytokes
Karvalytokes 2018. 04. 27. 18:28
Előzmény: #260  Peterbond
#265
Mi nem mondtuk hogy nem éri meg.(pillanatnyilag)A nagy koaliciós partneretek Vona Gábor vetette fel....
Karvalytokes
Karvalytokes 2018. 04. 27. 18:24
Előzmény: #259  Peterbond
#264
Nem is kell előirni.Ha féláron vagy3/4 áron kapod a német traktort miért vennél bármi mást.Esetleg magyart?Ami esetleg technikai tudásban nem is de ár/értékben tudna versenyezni.Vagy az a cél hogy mindenki bérmunkás legyen ebben az országban?
Karvalytokes
Karvalytokes 2018. 04. 27. 18:16
Előzmény: #259  Peterbond
#263
Mire adnak ne haragudj?
Törölt felhasználó 2018. 04. 27. 18:15
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#262
“...Egybébként én nem tudok róla, hogy manapság menekülnének a görögöktől, talán mert Merkel lepaktált Erdogannal, milyen érdekes azóta 1 sem jött...“ 
 
folyamatosan szivárognak befelé, nem pedig nagy hullámokban, ezért tûnik neked úgy, h. “1 sem jött“. :)) 
 
Münchenben láttam  a Franz Josef Strauss reptéren néhány hónapja, amikor vagy 10-15 tetõtõl-talpig feketeburkás nõféleség nagy bõröndökkel érkezett éppen valahonnan messzeföldrõl és cihelõdtek befelé a taxikba. 
 
Kérdeztem egy kocsija mellett ácsorgó bundesliga-frizurás német(nek kinézõ) taxist h. ez meg mi a fax, bitte? 
Azt feleli: “Na, was glauben Sie? Familiennachzug im grossen Stil... wir werden alle von der Bundesscheissregierung verarscht.“
 
Egyébként tökmindegy, a Százéves Terv megvalósulását csak elodázni lehet ideig-óráig, megakadályozni már nem. 
Orbán is jól tudja ezt, de neki megfelel a történelemkönyvekben az utólagos Vátesz szerep a lábjegyzetekben, jobb esetben keretes közbeszúrt szövegben... amúgy meg ML-en keresztül addig is összekuporgatja a dinasztia számára a túlélõkészletet.
.
Tibi0002 2018. 04. 27. 18:14
Előzmény: #256  Nagymami
#261
Egy tőzsdei fórumon a 21. században kicsit bátor meló elsütni ezt a marxista "kiviszik az országból a pénzt" című lózungot. De úgy néz ki, van rá vevő most is. Esetleg még annyit írj meg, hogy ezt te is elhiszed, vagy az M1 hírműsorból jegyzetelted ki?

Topik gazda

bigyula
5 5 4

aktív fórumozók