Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
IF 2023. 10. 23. 18:57
Előzmény: #97594  baknyul
#97600
Ilyen gyorsak?! Amugy ha az igazat mondod nem lesz kellemetlen. Nem Te voltal az elkoveto! Megtevesztettek es megkarositottak tudatosan. A varsoi tozsden kg azt adta elo, hogy o volt a magyar kormany beszallitoja es ezert milyen jo jovokepe lesz a polarisnak. Az ISRV mekkora erteket kepvisel. Tokos Lorand keszitette az ISRV ertekeleset a varsoi tozsdere. (Regen ottone reszvenyes is volt😉) o mondott le azonnal amikor a konyvvizsgalo felmondott csalas miatt.
Itt tobb eves hazugsag cunami volt titkositast kero megbizokrol..... igazi uzlet nem igazan volt. Szamlazhattak korbe korbe, hogy vmi aktivitast mimeljenek a befektetok fele. Az, hogy most egy ures ceg van, az meg tovabbi  buncselekmenyekre is ravilagithat. Az egyetlen kormannyal kotott ugyletuk miatt ugygondoljak meguszhatjak. Ezek imitaltak egy mukodo ceget, szamlaztak jobra balra, a konyvvizsgalo mire rajott sajnos nekunk mar keso volt.
IF 2023. 10. 23. 18:57
Előzmény: #97594  baknyul
#97599
Ilyen gyorsak?! Amugy ha az igazat mondod nem lesz kellemetlen. Nem Te voltal az elkoveto! Megtevesztettek es megkarositottak tudatosan. A varsoi tozsden kg azt adta elo, hogy o volt a magyar kormany beszallitoja es ezert milyen jo jovokepe lesz a polarisnak. Az ISRV mekkora erteket kepvisel. Tokos Lorand keszitette az ISRV ertekeleset a varsoi tozsdere. (Regen ottone reszvenyes is volt😉) o mondott le azonnal amikor a konyvvizsgalo felmondott csalas miatt.
Itt tobb eves hazugsag cunami volt titkositast kero megbizokrol..... igazi uzlet nem igazan volt. Szamlazhattak korbe korbe, hogy vmi aktivitast mimeljenek a befektetok fele. Az, hogy most egy ures ceg van, az meg tovabbi  buncselekmenyekre is ravilagithat. Az egyetlen kormannyal kotott ugyletuk miatt ugygondoljak meguszhatjak. Ezek imitaltak egy mukodo ceget, szamlaztak jobra balra, a konyvvizsgalo mire rajott sajnos nekunk mar keso volt.
IF 2023. 10. 23. 18:57
Előzmény: #97594  baknyul
#97598
Ilyen gyorsak?! Amugy ha az igazat mondod nem lesz kellemetlen. Nem Te voltal az elkoveto! Megtevesztettek es megkarositottak tudatosan. A varsoi tozsden kg azt adta elo, hogy o volt a magyar kormany beszallitoja es ezert milyen jo jovokepe lesz a polarisnak. Az ISRV mekkora erteket kepvisel. Tokos Lorand keszitette az ISRV ertekeleset a varsoi tozsdere. (Regen ottone reszvenyes is volt😉) o mondott le azonnal amikor a konyvvizsgalo felmondott csalas miatt.
Itt tobb eves hazugsag cunami volt titkositast kero megbizokrol..... igazi uzlet nem igazan volt. Szamlazhattak korbe korbe, hogy vmi aktivitast mimeljenek a befektetok fele. Az, hogy most egy ures ceg van, az meg tovabbi  buncselekmenyekre is ravilagithat. Az egyetlen kormannyal kotott ugyletuk miatt ugygondoljak meguszhatjak. Ezek imitaltak egy mukodo ceget, szamlaztak jobra balra, a konyvvizsgalo mire rajott sajnos nekunk mar keso volt.
IF 2023. 10. 23. 18:57
Előzmény: #97594  baknyul
#97597
Ilyen gyorsak?! Amugy ha az igazat mondod nem lesz kellemetlen. Nem Te voltal az elkoveto! Megtevesztettek es megkarositottak tudatosan. A varsoi tozsden kg azt adta elo, hogy o volt a magyar kormany beszallitoja es ezert milyen jo jovokepe lesz a polarisnak. Az ISRV mekkora erteket kepvisel. Tokos Lorand keszitette az ISRV ertekeleset a varsoi tozsdere. (Regen ottone reszvenyes is volt😉) o mondott le azonnal amikor a konyvvizsgalo felmondott csalas miatt.
Itt tobb eves hazugsag cunami volt titkositast kero megbizokrol..... igazi uzlet nem igazan volt. Szamlazhattak korbe korbe, hogy vmi aktivitast mimeljenek a befektetok fele. Az, hogy most egy ures ceg van, az meg tovabbi  buncselekmenyekre is ravilagithat. Az egyetlen kormannyal kotott ugyletuk miatt ugygondoljak meguszhatjak. Ezek imitaltak egy mukodo ceget, szamlaztak jobra balra, a konyvvizsgalo mire rajott sajnos nekunk mar keso volt.
Atti67 2023. 10. 23. 18:56
Előzmény: #97594  baknyul
#97596
Itt nem Neked kell ügyvéd,hanem majd a tolvajoknak.Meg fognak kérdezni egy két dolgot,mikor vetted,mennyit vettél,milyen megfontolásból vetted.Engem is behívtak,amikor bedőlt a TDW Invest.Akkor sorra hívták be az embereket,akinek volt belőle,és hasonlókat kérdeztek.Az a jó,hogy valami elindult.Nem nekünk van félnivalonk,mi a károsultak vagyunk.
Törölt felhasználó 2023. 10. 23. 18:44
Előzmény: #97594  baknyul
#97595
Központba hívtak be?? 
baknyul
baknyul 2023. 10. 23. 15:15
#97594
jövő héten kell bemennem személyesen a rendőrségre, befogadták a feljelentést. Mire kell itt számolnom?
Ügyvédet is érdemes már nézni? mennyire macerás a procedúra? Nem voltam még ilyen helyzetben, de most kiborult a bili...
sosehalunkmeg 2023. 10. 23. 13:44
Előzmény: #97592  harpagon
#97593
Ha akar(na), itt is megállapodhat(na) a kárusultakkal. Legalábbis azokkal, akik feljelentették őket… A banki szál (a 275 Ft-os célár) vizsgálata érdekes lesz.
harpagon 2023. 10. 23. 13:29
#97592
Köszönöm a segítséget, megtettem a feljelentést .
  Ha jól tudom, a Questoros ügyfeleket a BEVA kártalanította, itt sajnos erről szó sincs
delavega 2023. 10. 22. 15:43
Előzmény: #97589  Sourcherry
#97591
A Questornál kisbefektetők kártalanítva lettek legalábbis a győri ismerősöm igen, pénze 2/3-át visszakapta.
orbitalis
orbitalis 2023. 10. 22. 12:54
#97590
Pénzre én sem számítanék már, de ha már MB sitten lesz, akkor nyugodtabban alszom.
KG-nál ott van a csencselt lóvék egy jelentős része, úh ha pénzt kellene szerezni a kompenzálásra, csak nála van, de már másik jogi entitásba mosva.
Sourcherry
Sourcherry 2023. 10. 21. 21:58
Előzmény: #97588  Atti67
#97589
De jó lenne, ha lecsuknák legalább őket! De szerintem az, lesz, ami a Posta banknál, a Questornál, Buda -Cash, stb. stb. stb. sorolhatnám napestig. Annyi hasonló úgy volt már és senki sem ment komolyan a böribe. Ezek a mocskok se fognak, nyugi 
Atti67 2023. 10. 21. 21:41
Előzmény: #97586  Sourcherry
#97588
Azért nem ez van.Nem tudom,hogy neked mennyi részvényed van,de itt többünk nem apró pénzzel volt jelen.A szarházi csalóknak pedig a börtönbe a helye.Azért kell összefogniunk,hogy legyen vízhangja az ügynek és kiderüljön,hogy milyen sok embert,milyen sok pénzzel verték àt.És ha.itt nem érünk el valamit,akkor megyünk a Nemzetközi Bíroságra,Úgyészségre.
baknyul
baknyul 2023. 10. 21. 19:10
Előzmény: #97586  Sourcherry
#97587
Lehet igazad lesz, de ennyi törődést megérdemelnek nem? 
Sourcherry
Sourcherry 2023. 10. 21. 13:08
#97586
Soha semmi sem lesz belőle, és mint ahogy ebben az országban történni szokott, pár hónap-éve múlva még emlékezni sem fog erre a mocsok ügyre senki azokon kívül, akik milliókat buktak rajta. Ezek a bűnözők élik tovább az életüket, többek között a károsultak pénzén. A politikusok pedig kifürdetik egymást a sz@rból oda-vissza ahogy eddig is volt. A saját egészségem érdekében integetek ennek az összegnek. Csalók áldozata lettem én is, ez van. Igazságunk sosem lesz. Muszáj beletörődni, ha nem akar infarktust az ember.    
sosehalunkmeg 2023. 10. 21. 05:56
Előzmény: #97574  IF
#97585
Az utolsó mondat a lényeg. Embert barátjáról…. A feljelentések száma és a kárérték összege is naponta nő…
Törölt felhasználó 2023. 10. 20. 17:42
Előzmény: #97583  harpagon
#97584
""A feljelentést Online is meglehet tenni az ügyfélkapunk keresztül.
Nem kell bemenni a rendőrségre és nem kell ügyvéd sem hozzá.
A szöveget nem kell túlcizellálni, mivel az BÉT és az MNB minden határozatot rögzített.
Ha valakinek szüksége van egy mintaszövegre, írjon ide: tropicalstorm2023 kukac gmail.com ""
Orbitalist idézve 
harpagon 2023. 10. 20. 17:39
Előzmény: #97581  orbitalis
#97583
Orbitalistól kérdezném, mi módon kaphatnám meg a feljelentés sablon szövegét?  
Martinez 2023. 10. 20. 15:03
#97582
Orbitális szövegmintája alapján megtettem a feljelentést.
Köszönet a segítségért!
orbitalis
orbitalis 2023. 10. 20. 13:55
Előzmény: #97579  Törölt felhasználó
#97581
Folyamatosan érkeznek, napi 3-4db érdeklődés.

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek