Vármegyei és országbérlet a MÁV és Volánbusz járataira: https://telex.hu/belfold/2023/02/18/jon-a-varmegyei-berlet-vonat-es-volanbusz-havi-9500-forintert Ez megint egy délutáni szieszta alatt felböfögött ötletnek tűnik, ami mögött semmi hatástanulmány nincs, csak azért, hogy fel tudjon mutatni valamit az évértékelőn. Ha veszteséget okoz az állami vállalatoknak, azt majd az adófizetők pénzéből úgyis kipótolják.
Milyen volt a beszed? a) csodalatosan gyonyoru b) gyonyoruen csodalatos c) egyszeruen csak gyonyoru d) termeszetesen megint megtortent a csoda, ketszer is, haromszor visszajatszva
Törölt felhasználó2023. 02. 18. 15:56
#95395
Na jólvan, szerencsére kiderült, hogy mi a legnagyobb gond most, a pedofil tanárok. Az új migráns.
A sok Bazár-i majom csak úgy tapsol a sok fantasztikus rekord hallatán. Hihetetlen gazdasági eredmények sorát közli a híveknek, kár, hogy elfelejti megemlíteni azt, hogy a sok szuper gazdasági döntésük láttán a nép nagy része szenved. Annyira szépen beszél, hogy a döntő többség el is hiszi eme szép eredményeket.
Igen, az usa békaemberei lebuktak a török földkéreg alá és elhelyeztek egy földrengés-előidéző szerekezetet. A megfelelő időpontban aktiválták és ez lett. Most mondd, mikre képesek ezek a nyugatiak, mi?
Ö maradjunk annyiban hogy a "nagy szakemberek" akiket az ilyen összeesküvéselméletekben emlegetnek általában olyan nagy szakemberek mint amennyire Nógrádi úr nemzetközileg elismert nemzetbiztonsági szakértő. Ha komolyan volna az amcsiknak vagy bárkinek képességük ilyen mértékű földrengéseket előidézni biztos nem a Törökökkel szivóztak volna. De ennyi erővel meg az enyhe időt is európának az amcsik intézték el. Tegnap is becsapot a villám az egyik fába itt nem messze. A fau szakemberei is nagyban tünődnek mert szokott villlámlani de ebbe a fába sose csapot még bele. Ebbe is benne lehet szerinted az amcsik keze?
Az akkumulátorgyáraknak irdatlan nagy a vízigényük. A globális felmelegedésnek Magyarország a "nyertese" lehetne, mert víztartalékból egészen jól állnánk, a tengerek szintjének emelkedésétől sem kell tartanunk. Így most az utolsó kincsünket fogja felélni az ocsmány kormányod, ráadásul Debrecen környékén, ahol nincs is megfelelő mennyiségű víztartalék. Áder dumája nevetsége, hogy a Keleti-főcsatorna majd támogatja az akkumulátorgyár vízigényét, mert lehet a következő nyáron már víz sem lesz benne. A FIDESZ a pénzért mindenre képes.
Az egy dolog, hogy én mit hiszek, de a nagy szakemberek is jócskán meglepődtek. Megpróbálják megmagyarázni, mert ugye ott sokat reng a föld, de a mostani az jó nagyra sikerült.
Ha már földrengés, mit szóltok ahhoz az összeesküvés elmélethez, hogy a törököknél nem véletlenül volt a földrengés. Erdogannak túl nagy volt a szája, főleg a NATO hoz csatlakozni akaró országokkal. Azóta elég a saját bajuk, jócskán lecsendesedett.
Akkor jó mulatást! De közben elolvashatsz néhány tudományos cikket is a fukushimai atomerőmű balesetéről, és lehet azt is, hogy megtalálod benne azokat, amiket írtam. :)
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!