Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 11. 12. 08:14
Előzmény: #51875  Törölt felhasználó
#51880
Senki sem hibátlan,természetesen én sem,de az,hogy valaki egy nyilvános fórumon embertársai halálát kívánja az teljes mértékben elfogadhatatlan.
Törölt felhasználó 2021. 11. 12. 08:10
Előzmény: #51877  euler
#51879
Az írásaid zöme a hozzá nem értésről és a mérhetetlen cinizmusról tanúskodik, ha ismernéd az ide vonatkozó hatályos jogszabályokat akkor nem röhögnél azon,hogy a rendőrség egy bűncselekményt bejelentővel szemben intézkedik.A terroristák sem poénból szoktak fenyegetőzni és az elmeháborodottak sem,még szép,hogy a rendőrség ilyen esetben eljár,és nem várja meg amig robbantanak a terroristák vagy megölnek, meg csonkítanak embereket az elmeháborodottak.Aki pedig ezt kifogásolja az szégyellje magát mert a bűnözőket védi.
Törölt felhasználó 2021. 11. 12. 08:01
Előzmény: #51855  euler
#51878
Na ezért jó, hogy titkosszolgálati eszközökkel megfigyelnek bennünket.
Milyen lenne már, hogy ha nem találnák a zaklatót, akkor tizedelést kellene végrehajtani az ISTVÁNOK között. Vagy  egyszerűen ráfognák egy ártatlan állatorvosra. :)
euler 2021. 11. 12. 07:55
Előzmény: #51874  Törölt felhasználó
#51877
Szánthó elsődleges nemi jellegének megóvása megér annyit, hogy egy tiszti különítmény (két rendőr-őrnagy, egy százados, egy főhadnagy), leutazzon Zalaegerszegre és házkutatás során lefoglalja a gyanúsított laptopjait és mobiltelefonját. (Köztudott, hogy ezen tárgyak a legalkalmasabbak kiherélésre.)
Ugyanaz a kétségbesett és gumigerincű kiszolgálása a hatalomnak a rendőrség részéről, amit már bemutatott pl. a gyulai és a borsodi kommentelőknél.
Az a biztató az egészben, hogy a hatalom elvesztette a humorát, napjai meg vannak számlálva.
bigyula 2021. 11. 12. 07:48
Előzmény: #51872  Törölt felhasználó
#51876
"Jó,hogy van egy hatékonyan működő rendőrség..."
.
Van egy rakás ügy, ahol nem ennyire ügybuzgóak a fideszes érintettség miatt.
Törölt felhasználó 2021. 11. 12. 07:34
Előzmény: #51871  Törölt felhasználó
#51875
Nincs MOL részvényem és már bocsánatot is kértem, hisz magam is beláttam ilyet nem válthat ki belőlem a fidesz mocsok, sokkal jobban körül kell határolni az ember negatív érzéseit. Ezért szoktam egy emberre kivetíteni, ez pedig a vezér, sajnos sikerült felhúznom magam, legközelebb jobban figyelek, én így fejlődök és változok minden nap.
Te viszont megint csak velem foglalkozol, egyszer próbálj meg magadban is hibát találni, ajánlom a tükröt.
Törölt felhasználó 2021. 11. 12. 07:28
Előzmény: #51872  Törölt felhasználó
#51874
Hogy is mondta miniszterelnök ír, amikor kiszúrták a panziós ember autója gumiját?
“Csak határozottan hangot adtak a véleményüknek.” vagy vmi hasonló.
Shareholder 2021. 11. 12. 07:21
Előzmény: #51871  Törölt felhasználó
#51873
Pusztuljon meg a másik, ha nem hasonlóképpen gondolkodik..., most ez a divat a pf fórumon. Bubu, Macika, decis és még vannak páran, akik így gondolkodnak de nem fogják őket ezért kitiltani, mert ilyen világot élünk. Előbb tiltják ki azt, aki szóvá teszi ezt az undorító, kirekesztő, hitleri időket idéző stílust. Nemrég kibontakozott egy vita az egyik topikban arról, hogy ha létezik Isten, miért engedi a sok szenvedést, nyomorúságot, betegséget a világban. Akárhogy is legyen, a válasz elég nyilvánvaló, mert rengeteg ember szívében gyűlölet van. Az ember szabad akaratánál fogva szabadon gondolkodhat és cselekedhet, sokak pedig ezt arra használják, hogy gyűlöljék embertársaikat és mielőbbi halálukat követeljék, esetleg okozzák. Szarvasvadasz jól megfogalmazta egy másik topikban: "A rosszat nem fentről kapjuk, mi magunk csináljuk magunknak, most és itt." - teljesen igaza van.
Törölt felhasználó 2021. 11. 12. 06:03
Előzmény: #51855  euler
#51872
Jó,hogy van egy hatékonyan működő rendőrség,azért remélem,hogy más esetekben is ilyen hatékonyan lépnek fel,és aki másokat bűncselekmény elkövetésével fenyeget,eljárás alá vonják.Ne tudjon senki sem a virtuális világban,büntetlenül másokat megfenyegetni.
Törölt felhasználó 2021. 11. 12. 05:50
Előzmény: #51869  Törölt felhasználó
#51871
Ha,jól sejtem,Mol részvényeid voltak,ezért vagy annyira kiakadva az üzemanyagárak befagyasztásán,de még ha így is van,ez sem ment fel az alól,hogy magyar emberek halálát kívánod egy nyilvános fórumon,ezért az írásodért megérdemelnéd,hogy kitiltsanak.
Törölt felhasználó 2021. 11. 11. 22:22
Előzmény: #51869  Törölt felhasználó
#51870
Nehezen tudom az utálatom csak a fideszre korlátozni, igyekszek nem kiterjeszteni a megvezetett választóikra, bocsánat.
Gondolkozzatok kérlek, a pokolba vezető út jó szándékkal van kikövezve!
Törölt felhasználó 2021. 11. 11. 22:15
Előzmény: #51868  Törölt felhasználó
#51869
Benzin ár befagyasztás???
Mi ez ha nem mély kommunizmus?
És mindezt egy elhízott, alkoholista, öngyilkos nemzettel.
Megérdemlik a szittyák a fideszt, járjanak csak temetésekre, amíg én a szabadban élvezem az életet és röhögök az idiótákon, remélem gyorsan kihalnak és újraépítjük ez a szép országot.
Törölt felhasználó 2021. 11. 11. 21:50
#51868
Nem láttam a Gyurcsány filmet,de lehet benne valami,hogy Dobrev a főnők,mert Gyurcsány ,a pártját is az asszonyról volt kénytelen elnevezni.
WLM 2021. 11. 11. 20:47
Előzmény: #51866  sztanil
#51867
Értelek, ebből a szemszögből nem gondoltam bele. Akkor a felvonulók zöme nem érintett, csak kiáll az érintettek mellett. Jó lenne ha így lenne, de cáfolni nem tudom úgyhogy nálad a pont, meggyőztél, elnézést. 
sztanil 2021. 11. 11. 20:13
Előzmény: #51864  WLM
#51866

Az általános abortuszkérdésbe nem megyek bele, mert látszik, hogy eltér a véleményünk a nők önrendelkezési jogáról.
Azt viszont kérlek áruld el, hogy szerinted hány ember életének tönkretétele indokol egy felvonulást?
sztanil 2021. 11. 11. 20:08
#51865
https://444.hu/2021/11/11/a-tudosok-segito-kezeket-nyujtottak-a-jarvanykezelesben-a-politikanak-csak-nem-volt-ott-senki-aki-elfogadja
Tanulságos részlet a cikkből az NNK inkompetenciájáról:
"kiderült, hogy a Magyarországon előrejelzésként használt szennyvíz-vizsgálatok adatai remekül korrelált a két héttel későbbi fertőzöttségi adatokkal, sőt, a kórházi számokkal is. Erre nem az NNK jött rá, hanem a Linde gázforgalmazója. Úgy derült ki, hogy hívták őket, miért nem rakták fel a honlapra heti adatokat, amikor az NNK-nál visszakérdeztek, hogy miért fontos ez, a lindések azt mondták, hogy ez alapján tudják, hogy melyik városi kórházban lesz szükség több oxigénre, és úgy intézik a szállításokat."
WLM 2021. 11. 11. 19:53
Előzmény: #51862  sztanil
#51864
Maximálisan igazad van, nem is zárkóztam el a legalizálásától, de a példád oly keveseket érint, hogy nem indokol tömegfelvonulást. Bizonyos esetekben elkerülhetetlen a beavatkozás, sőt kötelező. Ettől függetlenül ne keverjük a szezont a fazonnal, a felelős balsorsúakat a felelőtlen hulladékokkal. 
WLM 2021. 11. 11. 19:46
Előzmény: #51859  Törölt felhasználó
#51863
Fuuuuj, ne háríts már! Ezek az esetek egyértelmű kivételek. Nézz utána a törvénynek és a konkrét esetnek és csak utána csordúlj túl! 
sztanil 2021. 11. 11. 19:43
Előzmény: #51858  WLM
#51862

WLM uram, kérlek tájékozódj, mielőtt embertársaidat minősíted.
A lengyel abortusztörvény mostanra már annyira szigorú, hogy az anyának akkor is meg kell szülnie a gyermekét, ha arról már a terhesség alatt lehet tudni, hogy súlyos fogyatékossággal fog születni és akár a születését követően rövid időn belül meg is halhat. Ha az abortusz szerinted magzatgyilkolás, akkor ez meg magzatkínzás. Az sokkal jobb, ugye?
Törölt felhasználó 2021. 11. 11. 19:29
Előzmény: #51857  sztanil
#51861
Na most látom, hogy benne van a cikkben, rádióban hallottam róla. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek