Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
RangerHU 2021. 08. 12. 16:09
Előzmény: #45598  user01
#45600
THX!
badsector1
badsector1 2021. 08. 12. 16:05
Előzmény: #45597  Peterbond
#45599
Én Erdélyre gondoltam, mivel azt akarták 89-ben a nagyeszű für lajosék visszafoglalni.
user01
user01 2021. 08. 12. 16:02
Előzmény: #45596  RangerHU
#45598
AdblockPlus bővítményben a beállításokon belül a speciálisnál a következő szűrővel törölheted a listázásból a topic-ját: forum.portfolio.hu#?#div.topic:-abp-has(a:-abp-contains(ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI))
Peterbond 2021. 08. 12. 15:57
Előzmény: #45590  badsector1
#45597
A szlovák és szerb határnál még voltak 1990-ben is és vannak most is. Na nem hatalmas területek de elméletileg párszázezer főleg magyarlakta terület igenis ott van a határunk mellett és annak kitolásával sokkal homogénebb államokat lehetett volna kialakítani. Erdély esetében viszont ami a határon túli magyarság többségét adja ez már kivitelezhetetlen elméletileg is anélkül hogy minimum ugyanannyi románt ne csatolnánk hozzánk.
.
aztán pedig hogy ennek Gyakorlati megvalósítása hogyan ment volna és mennyire reális lett volna hogy ebbe a környező országok belemenjenek megint egy másik kérdés ( szerintem nulla esélye volt a megvalósításának ). Attól hogy épp felbomlott Jugoszlávia meg Csehszlovákia még nem következik hogy csak úgy visszakaphattuk volna ezeket a területet a szerbek meg szlovákok meg egy szót se szólnak. persze jó lett volna egy ilyen megállapodás de még ha iszonyat jó viszonyunk lett is volna az adott országokkal ( ami nem volt természetesen sőt ) akkor is nehezen képzelem el hogy belpolitikailag egy ilyen aknába beleléptek volna. Nemzetközi nyomás, vagy akkora katonai fölény ami elég elrettentő lett volna nem volt. Háborút meg senki sem akarhat reálisan különösen hogy még a szlovákokat csak-csak lenyomhattuk volna, de esélyesebb hogy már csak a további elcsatolások elkerülése végett ne lépett volna egyszerre Jugoszlávia, Románia, Ukrajna is ellenünk.
RangerHU 2021. 08. 12. 15:55
Előzmény: #45589  Törölt felhasználó
#45596
Showtom a másik topicban olyan vakon van történelemből, ha az már fáj….
A középiskolai színvonalat nem éri el.
Az hogy ehhez meg jön a hülyeség is az csak gratisz.
“Ő” vitatkozni akar, tiszteljük a véleményét… 
Basszus ahhoz alapvető tényekkel legalább tisztában kellene lenni. 
user01
user01 2021. 08. 12. 15:53
Előzmény: #45594  Törölt felhasználó
#45595

Nekik nincs olyan, hogy "történelem".
A fejükben léteik egy kis világocska, amit alakítgatnak, nekik az a valóság és az a történelmük is. Csak az létezik számukra, ami a kis világocskájukban maguknak elképzeltek.
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 15:44
Előzmény: #45591  Törölt felhasználó
#45594
“ először ismerje meg a magyar történelmet.”
Hova vezetne az?!
🙂
A legtöbb ilyen mélymagyar történelemből -2-es.
user01
user01 2021. 08. 12. 15:44
Előzmény: #45588  sanka
#45593

Pontosan, eltársalog magával, egy ideig.
De mivel nem ezért fizetik, szépen kénytelen lesz olyan topic-okba írni, ahol szembejön vele a valóság.
user01
user01 2021. 08. 12. 15:42
Előzmény: #45589  Törölt felhasználó
#45592

Minek etetitek?
Nekem ez a felfoghatatlan. Egyszer belenéztem a topic-jába, láttam, hogy csak a szokásos fidesiszta hazugságcunami, soha többé vissza se néztem. Ez a helyes eljárás az ilyenekkel szemben.
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 15:31
Előzmény: #45590  badsector1
#45591
Nem mentem ebbe bele, csak tényleg bosszantott a "mellett" szó és egy magyarul nem tudó "magyarkodása". Mindenki követ el helyesírási hibákat, de neki fogalma sincs az egészről. Összevissza tagol és megmagyarázza egy következő hozzászólásában, hogy "mások" nem ismerik a szavak jelentését.
1848 is pontosan azon bukott el egyébként, hogy a követelések, amelyeket "mi magyarok" támasztottunk a Habsburgokkal szemben a soknemzetiségű Magyarországon a többi itt élő népnek az érdekében már nem akartuk érvényesíteni. Sokkal egységesebben kellett volna fellépni. 1848 tanulsága ennyi és felőlem tényleg kiabálhatja teli torokból "vesszen Trianon" és követelhet területeket, de először ismerje meg a magyar történelmet.
badsector1
badsector1 2021. 08. 12. 15:11
Előzmény: #45589  Törölt felhasználó
#45590
többségében magyar lakta területek nincsenek a határnál, ezért csak román többségű területekkel lehetett volna visszacsatolni.
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 15:03
Előzmény: #45587  Peterbond
#45589
Másik topikban azért tiltott ki 30 napra, mert a hozzászólását bemásoltam neki: "tiz nem tetszést kapott az az írásom,hogy a magyar lakta területeket vissza kellet volna csatolni a rendszerváltás után" és leírtam, hogy annyira idegesítő már ezt látni - "mellett" leírva így helyes - és felőlem visszakövetelheti a magyar területeket csak először legalább tanuljon meg helyesen írni. Ez 30 nap kitiltás lett :)
sanka 2021. 08. 12. 14:41
Előzmény: #45583  badsector1
#45588
Égeti magát, amúgy szerintem hagyni kellene saját magában vergődni.
Peterbond 2021. 08. 12. 14:33
Előzmény: #45578  signal2
#45587
"Ezzel az alapítványosdival elképesztő állami vagyonvesztés zajlott le. Őszintén érdekel, hogy mivel lenne tele a fideszes média, ha ezt egy másik kormány csinálja. Tekintve, hogy egy kis dugó és nagyítóval sem látható LMBTQ propaganda teljesen kiveri náluk a biztosítákot, az alapítványosdi miatt valószínűleg polgáráháborút hirdetnének. "
.
Pontosan. de pont az ilyen hírek elfedésére vannak az ilyen akciók hogy éppen harcolunk valami ellen ami kézzel fogható, azzal meg ne foglalkozzunk hogy 1000 milliárdos nagyságrendben mondott le az állam vagyonról. Még csak nem is eladta hanem elajándékozta. Ezt Bajnai-ék csinálták volna meg olyan tüntetések lettek volna ( és valószínűleg én is kimentem volna ). Most meg semmi. Totál közöny. már meg se lepődünk a legpofátlanabb húzásokon. Ha egy szoci politikus jachtozott volna kint az Adrián mondjuk egy akkor autópálya építővel annak lett volna következménye. Most már semmi.
badsector1
badsector1 2021. 08. 12. 13:25
#45586
"A RENDŐRSÉG MÁR MÁSODIK KÖZLEMÉNYÉT ADTA KI AZ INDEX CIKKSOROZATA UTÁN A RETTEGETT ÖRSRŐL"
  
Nem a dudáló véleménynyilvánítókat kellene üldöznie a rendőrségnek, hanem a bűnözőket, de tuggyuk, hogy a diktatúrában a hatalom védelme a legfontosabb a sünök részéről.
Shareholder 2021. 08. 12. 13:24
Előzmény: #45568  hellforceone
#45585
Nem angolok, hanem britek. Amúgy meg nincs elzárva a munkaerőpiac, vízummal lehet dolgozni. Eddig több mint 5 millió EU-polgár kért letelepedési engedélyt Nagy-Britanniában, ők máshogy látják mint az itteni fórumozók. Minden országban vannak hiányszakmák, Németországban, Hollandiában, Ausztriában is, pedig ezek EU tagországok. A németeknél buszsofőrökből, ápolókból van hiány, pedig az EU vezető tagállama. USA-ban is hiány van teherautósofőrből, pedig oda sokan szeretnének kivándorolni és még zöld kártyához is lehet jutni ebben a szakmában, mégis hiány van. Magyarország az EU tagja és nincs orvos, ápoló, mezőgazdasági munkás, mérnök, informatikus, buszssofőr, operátor stb. de körülnézhetünk bármelyik EU tagállamban. A brexittel más problémák vannak alapvetően.
yicak 2021. 08. 12. 13:03
#45584
A tények.hu főcíme: brutálisan esnek az üzemanyag árak!
Ez 4 és 5 Ft/litert jelent. Ez a propaganda döbbenetes
badsector1
badsector1 2021. 08. 12. 12:28
#45583
szotyime elszabadult. :))
sanka 2021. 08. 12. 09:17
Előzmény: #45570  euler
#45582

"Ha ez nem történik meg visszajönnek és tényleg leválthatatlanná teszik magukat."
Szerintem már most se lehet leváltani őket demokratikusan, ismét elfogják csalni a választásokat. Forradalom ez van!
qpec 2021. 08. 12. 09:15
Előzmény: #45577  signal2
#45581
Nem a rezsicsökkentés a meghatározó a buliban.az amortizációból no meg a nyereségből kellene a karbantartást és a fejlesztést rendezni.Az egész közüzemi rendszer úgy rossz ahogy van.Gyökeres változtatásokra lenne ,lessz szükség akárki kerül hatalomra 22 ben.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek