Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pogacsa 2024. 03. 28. 08:33
#132240
Tele van ez az ország üzleti tehetségekkel:
https://24.hu/belfold/2024/03/28/stefani-ut-palota-felujitas-szabalyozott-tevekenysegek-felugyeleti-hatosag/
Vajon kinek lehet a strómanja.. :)
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 28. 08:30
Előzmény: #132238  ________
#132239
Amúgy szerintem nem is védik, hanem vegytisztán zsarolják. Pont úgy, ahogy a legjobb maffia filmekben, arra kényszerítik, hogy hazudjon. Nyilván ismeri a maffiat, hiszen pont erről beszélt a hangfelvételen. Amiről immáron szinte senki se beszel, azaz sikeres a gecik propagandája. Ez a propagandat beszélte végig Don Orban a consiglierevel a múltkori vasarnapi ebéden.
________
________ 2024. 03. 28. 08:25
Előzmény: #132237  totoro
#132238

amit a fidesz csinál Varga Judittal, az már elképesztö
- éveken keresztül beállítja bábnak, aláirat vele mindent, háta mögött elcsal amit csak lehet
- majd mikor kaki van, kirúgatja egy pillanat alatt, vigye el a balhét ö egyedül
- amikor meg Magyar Péter feltárja a rendszer hibáit, akkor beáll Varga mögé, és úgy védi, mintha nem ök tették volna a karrierjét, életét
totoro
totoro 2024. 03. 28. 08:09
Előzmény: #132214  maxwax
#132237
MP akkora bántalmazó volt, hogy ő maradt otthon gyesen a gyerekekkel amíg az asszony dolgozott. A pszichopata erőszakos férfiakra jellemző magatartás :) Szegény bántalmazott asszonyka ráhagyta a gyerekeket egész napra egy vadállatra. Annyi helyen ordít a hazugság erről a sztoriról, hogy össze sem lehet számolni.
________
________ 2024. 03. 28. 07:45
Előzmény: #132235  Peterbond
#132236

izgi majd csak akkor lesz a dolog, ha Schadl-Völner páros elkezd csicseregni, hogy igen velük vitette el a balhét a Polt-Rogán duó
miközben kiderül, hogy ök is nyakig benne voltak
Peterbond 2024. 03. 27. 23:30
Előzmény: #132228  signal2
#132235
Ez igy igaz de tegyuk hozza az emlitettek se nagyon szolaltak fel sot. ( pl Vona Bajnai lejaratasa ellen vagy forditva ). Ettol meg nincs igazolva hogy ezt tegye veluk a Fidesz. Ahogy az se menzi fel Rogant Polt Varga es a kormanyt a tetteik alol ha kiderulne hogy MP tenyleg eroszakos volt. Ezeket a cselekedeteket amugy nekunk valasztoknak kene elitelni. Csak hat latjuk mar hova jutottak a kozallapotok. Jo ha 10 bol 1 vagy 2 Fideszesnek jon meg az esze. De kitudja kell egy jo kampany par tiz milliardokbol es ugyanott lesz a Fidesz 2026 ra mint 1 eve volt.
.
Ez mar azsia nem kozepeuropa. 
________
________ 2024. 03. 27. 22:17
Előzmény: #132207  dexter
#132234
Remélem nagymellénnyel csinálják tovább a szemétségeiket, mintha misem történt volna...😀
dexter 2024. 03. 27. 22:13
#132233
sityaki 2024. 03. 27. 21:58
#132232
"mielőtt megismertem ezt a szörnyeteget" (VJ MP-ről) - már megint kilóg a szövegíró lólába:-)))
pokrocz 2024. 03. 27. 21:32
#132231
Hallgassátok meg P. Edinát...talán kitisztul a fejetek...csak talán...
offshort
offshort 2024. 03. 27. 20:53
Előzmény: #132228  signal2
#132230
ajjjajj, egyébként igy van, 
amikor másokkal szemben karaktergyilkoltak azt elnézték simán! 

ez a probléma ebben az ügyben annak aki szereti az igazságosságot, 
mind a két fél felszólalhatott volna mind a két ügyben már jóval elöbb, de nem tette! 
vargajucus a családi erőszak miatt, 
MP meg a törvénytelenségek miatt! 
de amig szépen tejelt a fidesz kormány a közpénzből, addig kussoltak! 
gazmber 2024. 03. 27. 20:13
#132229

ez a schiffer nevű fülkés meg itt magyarázza, hogy ő csak olvasta, de nem hajlandó 'magánbeszélgetést' meghallgatni se...
nemtom, de mintha nem arról menne ott a dumcsi, hogy pl. '...a Viktorka miatt berendelt az oszifőnök a suliba mert orrbavágta a Petikét, akinek vérzett az orra...' (?)szvsz
signal2
signal2 2024. 03. 27. 20:07
Előzmény: #132226  dexter
#132228
Amikor másokkal szemben csinálták ugyanezt (Juhász Péter, Vona, Bajnai, stb.), akkor mélyen hallgatott, és markolat fel a havi többmillió közpénzt az állami pozíciói után...
gazmber 2024. 03. 27. 20:05
Előzmény: #132215  ngergo1985
#132227

a 'szagértők' szerint nem ugyanaz a kategória egy magánjellegű felvételkészítés, és egy 'titkosszolgálat' által készítetett felvétel ... az utóbbit azért jól meg kellene magyarázni, jogilag alátámasztani... nem beszélve arról, hogy ezzel saját magát is kompromitálná az állam, és ha egy ilyet csak úgy elkezdene lobogtatni, akkor mi minden mást is feltételezhetne róla bárki...
és valójában izé írtózik az események mindenféle dokumentálásától... mondván, ha nincs dokumentum, nincs hangfelvétel, akkor nincs semmi látnivaló... nem történt semmi...
...
vj."hú és.. igen elkezdett MP járkálni késsel a konyhában is.."... még a kenyeret is lehet úgy vágta fel, hogy attól borzongott a hátam ☺(?)
nahát sztem én is szoktam tuti minden reggel még este is sőt nem csak a konyhában van, hogy a nappaliban járkálok késsel, mert ott van kedvem pl. vacsizni...
na ezt vki ha meglátja, levideózza akkor nekem annyi☺(?) szvsz
dexter 2024. 03. 27. 19:54
#132226
MP FB:
Ami most velünk történik arra nincsenek szavak. Amit a volt feleségemmel művelnek, az túl megy minden határon. Ami most történik, az a magyar politikatörténet leggusztustalanabb leszámolása és karaktergyilkossági kísérlete, amiben semmi sem szent. A volt igazságügyi miniszter és a három gyermeke sem.Tudom Judit, hogy olyan helyzetbe kerültél, a hangfelvétel nyilvánosságra kerülésével, amiből nem látsz kiutat. Pont ezért szerettem volna, ha bemész az ügyészségre tanúskodni. Egy olyan maffia kormány van mögötted, amely minden eszközzel zsarol téged, hogy olyan dolgokat állíts, amik nem igazak, csak hogy engem megpróbáljanak az emberek előtt lejáratni. Pontosan tudod, hogy a tét óriási, hogy a Karmelitában rettegnek attól, hogy sok év után most először a magyar embereknek felnyílt a szemük és valódi változást akarnak.Amennyiben a vádak igazak lennének, akkor arról a hatalom is tudott volna és léptek volna, akkor nem egyeztél volna bele abba, hogy közös gyermekfelügyelet mellett neveljük a gyerekeinket és nem lett volna olyan magyar bíróság, amely ezt jóváhagyta volna. Ki az, aki elhiszi, hogy pont az igazságügyi minisztert ne tudták volna a hatóságok megvédeni tőlem, a miniszter gyermekeinek apjától?Nem fogok veled nyilvános háborút vívni, mert pontosan tudom hogy csak egy eszköz vagy a romlott hatalom kezében, nekem viszont nem csak a volt feleségem, hanem a gyermekeim anyja is vagy és leszel mindig. Végtelenül sajnállak, hogy ilyen helyzetbe kerültél. De a tét óriási. Egy egész országot kell most megmenteni.Nem veled kell harcolnom, hanem azzal a hatalommal, amely semmilyen aljas eszköztől nem riad vissza, hogy leszámoljon velem, hogy elvegye a honfitársaink többségétől a változás reményét. Velük fogok harcolni, mögöttem a jóérzésű emberek millióival. Nem hátrálok és tudom, hogy a jó végül győzni fog és közösen tudunk egy olyan hazát építeni, ahol ilyen aljas dolgok fel sem merülhetnek.Tudd, hogy én akkor is itt leszek neked és a gyerekeknek, amikor ez az aljas hatalom már sehol sem lesz.Légy erős, vigyázz magadra!
dexter 2024. 03. 27. 19:51
#132225

Twitteren olvastam:
 
"Információink szerint kedden központi utasítást kaptak a Fidesz választókerületi elnökei, hogy lájkolják, és osszák meg Varga Judit Facebook-bejegyzéseit."
Vackoros 2024. 03. 27. 19:42
#132224

https://www.youtube.com/watch?v=E4ftv3CT9_Q
Ismét csúcs, tökéletes, nagyon ott van!:))
Peterbond 2024. 03. 27. 19:41
Előzmény: #132220  dexter
#132223
És még mondják hogy nem propagandaként működik az egész NER.
.
Tessék szépen ezt a sok mandiner olvasónak is elolvasni csak hogy tudják mit olvasnak.
signal2
signal2 2024. 03. 27. 19:38
Előzmény: #132216  longforewer
#132222
Brutális hazugságspirálban vergődik ismét a Fidesz. A hívek egy jelentős része ezt sem látja.
signal2
signal2 2024. 03. 27. 19:38
Előzmény: #132216  longforewer
#132221
Brutális hazugságspirálban vergődik ismét a Fidesz. A hívek egy jelentős része ezt sem látja.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek