Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 01. 12. 20:53
Törölt hozzászólás
#2360
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 01. 12. 20:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#2359
amúgy a szomszéd kutyája is gyakran ugatott nekem, aztán csak megszokott egy idő után, és már nem ugat :)
mondjuk annak lehet, hogy több esze van, mint neked, de elképzelhető, hogy nem fogsz többet ugatni, ha meglátsz, hanem egy barátságos vakkantással fogsz üdvözölni :)
szereted a szalonnát? :) vagy mit hozzak legközelebb? :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 01. 12. 20:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#2358
mondtam már, hogy nem én öltem meg anyádat, hanem apád volt az! :)
én csak meg akartam védeni az alkesz apádtól :)
tudod, attól a nagyon humorostól, akinek olyan vicces fiacskája lett, hogy ilyen "kiengedtek?" kérdésekkel viccelődik, amikor apád megölése jogos védelem volt, és ezt jogerős ítélettel tudom alátámasztani...
Törölt felhasználó 2013. 01. 12. 20:38
Törölt hozzászólás
#2357
Törölt felhasználó 2013. 01. 12. 20:38
Törölt hozzászólás
#2356
Törölt felhasználó 2013. 01. 12. 20:37
Törölt hozzászólás
#2355
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 01. 12. 20:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#2354
"Persze, amiket leírtál azok egyike sem volt érv."

utalnék ezúttal Gödel munkásságára :) tudod, aki a kedvenc tudományterületeden (matamatika) alkotott :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 01. 12. 20:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#2353
"Látom valamiért izgat ez a dolog."

hát hogyne már... az egyik legblődebb blöff volt, amit láttam eddig, pedig látaam már blődlit eleget "bolond lyukból" fújni...
ráadásul szórakoztató is volt, hogy nem "csak" szimpla PhD-snek stb. adod ki magad, hanem olyannak, aki komoly tud. témában publikál, és nem mondjuk "szimpla" közgazdasági tárgyban, Zeitgeist-féle "thrilling mathematics" nélkül :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 12. 20:27
Törölt hozzászólás
#2352
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 01. 12. 19:47
Előzmény: #2345  rockmaster
#2351
"Látod még mindig mögöttük áll több, mint 1 millió ember. Az nagy rejtély h mit látnak bennük ezek után is. Amíg ez van, addig ez lesz. Mitől változna?"

ha ez igaz, még akkor is csak 10%, márpedig 10%-nyi söpredék a legtöbb országban "simán" megvan, de a helyzet amúgy sem ilyen rosz ténylegesen*...

a kb. 8 mio. szavazásra jogosultnak pedig még mindig csak 10-12%-a... (*akiknek a nagy részét amúgy is csak az "sodorja" a fityisz mellé, hogy a legjobban a maszopot utálják, kb.)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 01. 12. 19:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#2350
"a 120%-ot vetné fel azzal az indoklással, hogy iszonyatosan jönnek fel a delfinek."

az a tény, hogy téged már beelőztek a delfinek, még nem kell, hogy megmozgassa az EU tisztviselőinek a fantáziáját... egyrészt mert számítani lehetett rá, másrészt pedig a bonobóknak is sikerült már, épp ezért is lehetett rá amúgy számítani :)

"beszéltem egyetemi tanárokkal, akik azt mondták, hogy minnél magasabbra teszik a diplomások számát, annál lazább és gyengébb lesz maga az oktatásügy, hogy teljesülni tudjanak a számok."

gondolom, a Gauss-eloszlást is emlegették, csak azt nem jegyezted meg, mert nem tudták neked lerajzolni :)

viccet félretéve: ha neked ehhez a szimpla stat. felismeréshez az kell, hogy "beszéltem egyetemi tanárokkal, akik azt mondták, hogy..." na akkor nem hogy kutató nem vagy mat. ill. fiz. területen, hanem inkább azt lehet mondani, hogy a fizikához legközelebb fizikai dolgozóként kerültél...
pomperj
pomperj 2013. 01. 12. 16:56
Előzmény: #2329  pampa
#2349
Ha Sorost meghivnank...mondjuk Eltolcsy helyere?
Szerinted melyiknek volna tobb hitele, jobb otletei, okosabb gazdasagpolitikaja?

Vagy ha az oszulo halanteku Bill Clintont meghivnank Ader helyere?
Kinek lenne tekintelye?

es vegul: melyik esetben lenne elobbre a magyar adofizeto mahoz 4 evre?
________
________ 2013. 01. 12. 15:40
Előzmény: #2345  rockmaster
#2348
hát a sírból kell visszahoznom a topikot?

pedig a németek már azt csiripelik, ha Orbán marad, a cégeik mennek.....
Oszo 2012. 12. 27. 23:07
Előzmény: #2345  rockmaster
#2347
De hát látod itt is: azok érvelnek mellettük, akik nagyon szeretik azt, hogy ők vannak hatalmon ( szeretik és nem jónak gondolják, ill. előbb szeretik, utánna keresnek okokat, hogy jónak gondolhassák, pontosabban nem kell keresniük, hiszen kiszolgálja őket a fidesz propaganda gépezet). A társadalmi szinten jó (vagy rossz) döntések objektív értékelése nem egyszerű ám! Elég egy kicsit torz tájékoztatás, és máris másfajta tények állnak az eligazodni szándékozó rendelkezésére! Amit én igazán nem értek, az az, hogy hol vannak a tisztességes, racionálisan gondolkodó jobboldali, konzervatív gondolkodók, mert szerintem a legnagyobb mértékben őket, ( meg az igazi vallásosokat csalja meg ez a hazug rendszer.
Oszo 2012. 12. 27. 22:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#2346
"Milyen jó, hogy az EU nem 80%-ban határozta meg a diplomások számát, mert akkor már az alapiskola elvégzését is diplomaként kéne felfogni. és nyilván u¾ánna jönne egy ujabb Eu zseni, aki a 100%-ot tűzné ki célnak. majd jönne egy ujabb EU képviselő, aki a 120%-ot vetné fel azzal az indoklással, hogy iszonyatosan jönnek fel a delfinek."

Bizony jó, mert a 30% egy reális cél, az ennél magagasabb arányszámok meg valóban, irreális célt jelentenének. Ha bajod van a 30-al, akkor azzal vitatkopzzál, és ne vízionálj 80+ százalékokat, hogy elmondhasd, hogy az baromság tehát az unió barmok gyülekezete.
rockmaster 2012. 12. 27. 22:28
Előzmény: #2344  Törölt felhasználó
#2345
Látod még mindig mögöttük áll több, mint 1 millió ember. Az nagy rejtély h mit látnak bennük ezek után is. Amíg ez van, addig ez lesz. Mitől változna?
Ezt az egymás ellen uszítást régóta műveli a Fidesz. Sajnos eddig működött itthon, határon túl okosabbak voltak az ottani magyarok, a fidesz-pártok be se jutottak a parlamentekbe. Én most is azt mondom, és egyre többen fogják a dolgot, h az egy dolog h gazdaságilag tönkretették az országot,de h morálisan is... ez a legrosszabb, amit tehet egy ország kormánya: egymásnak ugrasztani a különböző társadalmi rétegeket. Én egy ideje csak hazaárulóknak hívom őket, mert az ország tönkretételén dolgoznak. Tragédia...
Törölt felhasználó 2012. 12. 27. 21:52
Előzmény: #2341  Törölt felhasználó
#2344
"A kormány jól láthatóan azon dolgozik, hogy a társadalom többségét a hallgatóság ellen hangolja. Erre minden esélye megvan, hiszen a média nagy része elvtelenül mellette áll."

A bűnbakkeresés (zsidó, néger, cigány, "nyugger", "tolvaj" rokkant, léhűtő diák stb. tök mindegy) a nemzeti szocializmus egyik ismérve.
Ezt fejlesztette tovább a fidesz.
Csak megint van egy számítási hiba benne. Politikailag nincs értelme annak, hogy a többség a bűnbak, márpedig, amikor mindenkit, mindenkinek nekiuszít, akkor óhatatlanul is ez következik be. Innentől az a kérdés, hogy mekkora az emberek emlékezőkéje az időben.
Törölt felhasználó 2012. 12. 27. 21:18
Törölt hozzászólás
#2343
Törölt felhasználó 2012. 12. 27. 19:16
Előzmény: #2334  Törölt felhasználó
#2342
"Jah,Soros támogatta az OTP-t 1200ig,szeinted akkor hányan mentek tönkre? "- és hányan kerestek rajta egy halom pénzt? bárki zsákolhatta 1300 körül, pl Te is, miért nem tetted?
"Támogatta az angolok fontját is annó. "- nem csak támadta, be is döntötte.
csakhogy ezért nem őt kellene pellengérre állítani, hanem a tisztelt politikusokat, akik lehetővé tették azt a sérülékenységet, amit kihasznált.
de te biztos kihagysz minden olyan üzletet, ami neked jövedelmező, de más esetleg bukik rajta..te kis emberbarát:)))
Törölt felhasználó 2012. 12. 27. 19:09
Előzmény: #2340  Törölt felhasználó
#2341
Csokorba szedtük a kormányzati papagájkommandó legfőbb állításait, és tételesen megcáfoljuk őket. A kormány még a saját biodíszletét is átverte. A keretszámokat Orbán Viktor átkeresztelte ugyan, de semmi javulást hozó változás nem történt az elmúlt hetekben a felsőoktatásban. A kormány jól láthatóan azon dolgozik, hogy a társadalom többségét a hallgatóság ellen hangolja. Erre minden esélye megvan, hiszen a média nagy része elvtelenül mellette áll. Minden esély megvan az ellenkezőjére is, mert a tények viszont a tüntetők oldalán állnak... Íme tehát a szájbarágó. A "kérdéseket" itt is egy fiktív szereplő szájába adtuk, a kormányéhoz képest a különbség csak annyi, hogy ebben valós érvek és számok vannak, így van mit a végén összefoglalni.

link

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek