Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bandi_ujonc 2024. 05. 13. 06:31
Előzmény: #3899  Dehogynincs
#3900
Napok óta az a kedvencem, ahogy Csintalan beállt a dk mögé és Dobrevet élteti. 
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 05. 13. 06:14
Előzmény: #3892  euler
#3899
A dk és az alkalmatlan ellenzék eddig hol vitázott a saját merev  vagy mások merev feletételeivel?
A dk hívei nem tudnak mindent megmagyarázni? Most például azt akarják megmagyarázni, hogy elforduló szavazóik ellenére is szükség van a dk-ra, pedig MP előtt is látszott, hogy Gyurcsányékat nem érdemes magukkal cipelniük azoknak, akik kormányt váltanának. Ezt kétharmados vereségek hosszú sora mutatta meg.
Schmidt
Schmidt 2024. 05. 12. 21:38
Előzmény: #3897  Schmidt
#3898
De akkor 10 kgot kene adnunk baszki...
Neeem arra most nincs penz Viktor. Helyette regios atlagra hozzuk az uzemanyag arat. Jol lesz?
Schmidt
Schmidt 2024. 05. 12. 21:31
Előzmény: #3896  dexter
#3897
Eleg lesz 1kg is Viktor, tudod milyen inflacoit csinaltunk...
dexter 2024. 05. 12. 21:28
Előzmény: #3891  badsector1
#3896
Orbánnak nem érdeke a szegénység csökkentése, mert akkor nem tudnának 5kg krumpiért szavazatokat vásárolni.
badsector1
badsector1 2024. 05. 12. 21:19
#3895
"Már csak mi maradtunk templomépítő nemzet a templomromboló Európában, mondta az államtitkár az uniós pénzből felújított templomban
Az ellentmondást még maga Nagy János is érzékelte."
    
iskola építésre nagyobb szükség lenne.
bronz 2024. 05. 12. 17:39
Előzmény: #3878  badsector1
#3893
2006-os vita megvan?
Ott Csurka volt a legértelmesebb, el is mondta, hogy így képtelenség vitázni, elmondani, ha mindenki egyszerre beszél.
Mindenki mondta ész nélkül, egy nagy katyvasz volt az egész.
euler 2024. 05. 12. 16:25
Előzmény: #3889  Dehogynincs
#3892
A Tisza a jelenlegi saját feltételei, ill. azok rugalmas volta alapján sehol nem fog vitázni.
És a fidesz is csak a köztévébe megy el.
De a hívek majd megmagyarázzák ..., a demokrácia nagyobb dicsőségére.
badsector1
badsector1 2024. 05. 12. 16:19
#3891
"Pénteken lehetőségem volt megtekinteni Ózdon a Van Helyed Alapítvány képzési központját és a hétesi szegregátumban üzemeltetett fürdőházukat. A kormány propagandistái bicskanyitogató módon azt hazudják, hogy a “szegénység Magyarországon érdeklődés hiányában elmaradt” és a Fidesz képviselője szerint nem kell emelni a 11 éve befagyasztott családi pótlékot, mert “aki nem dolgozik, ne is egyék.”
A valóság ezzel szemben sajnos az, hogy 20 évvel az uniós csatlakozásunk után még mindig milliók tengődnek szegénységben. Jelenleg 1200 -nál is több szegénytelep van, ahol gyerekek tömegei nem férnek hozzá a minőségi okatáshoz, neveléshez. Az életkörülmények kilátástalanok, sok helyen nincs bevezetett víz, utak stb., egymásra zsúfolódott emberek tengődnek generációk óta emberhez méltatlan körülmények között, egyre távolabb minden lehetőségtől, belebetegedve, munkaképtelenné válva. A szegénység újratermelődik, és ezt az ördögi kört csak rendszer szemlélettel és minőségi oktatással lehet megszakítani. Ezért építette ki a Van Helyed egy oktatásközpontú rendszer modelljét Ózdon.
Nemzetközi és hazai híre van annak a több évtizedes munkának, aminek az eredményeképpen lépésről lépésre kiépült kicsiben egy modell értékű Van Helyed oktatási rendszer. Ebben a rendszerben komplex módszertannal erősítik egymást a szociális, kulturális, egészségügyi, sport, oktatási szolgáltatások. A Van Helyed Rendszerben magzati kortól fiatal felnőttkorig, tehátt hosszútávon tart a patronálás a családok és a közösségek bevonásával, és a környező intézményekkel együttműködésben.Bódis Kriszta, a Van Helyed alapítvány létrehozója és vezetője elmondta, hogy a patronáltjainak 100%-a befejezi az általános iskolát (szemben az országos 70% -kal) 100%-os a továbbtanulás, (szemben a 2%-os régiós mutatóval), a VHR-ben 95% el is végzi a középiskolát (szemben a 30%-os régiós mutatóval). 50% felsőoktatásban tanul tovább (szemben az országos 1,4%-kal).
A legközelebbi céljuk az, hogy legalább ezt az első ózdi bázist, a telepeken nyújtott szolgáltatásokkal (1000 fő), a kismamák, babák és óvodások, kisiskolások, felsősök és középiskolások (200 fő) és a hozzá tartozó budapesti általános és középiskolai szakkollégiumi teljes patronálással fenn tudják tartani.
A TISZA párt a magyar emberektől kapott felhatalmazás esetén azonnal duplájára emeli a családi pótlékot és a Van Helyed Alapítvány által kidolgozott módszertant és patronálási rendszert országos szinten is bevezeti, mert hiszünk abban, hogy minden magyar gyermek egyformán fontos és hogy mindenkinek joga van az emberhez méltó gyermekkorhoz és a minőségi oktatáshoz."
    
Mp teljesen az ellenkezőjét csinálná mint a fidesz, nekem tetszik.
badsector1
badsector1 2024. 05. 12. 16:16
Előzmény: #3888  Shortelek
#3890
dk semmit sem tesz az ellen hülyét csináljon belőle a fidesz, mpnek miért kellene a dk útját járni?
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 05. 12. 16:14
Előzmény: #3885  euler
#3889
Miért marad egyedül, ha az általad említett Fidesz-Tisza- Dk hármasból kimarad a dk?
Nem látom, hogy különösebb értelme lenne a vitának, de én nem nézek tévét és ráadásul nem mindig vagyok képes arra, hogy kellően alábecsüljem a köztévé nézőit.
Shortelek 2024. 05. 12. 15:51
Előzmény: #3879  badsector1
#3888

"Ameddig ezeket nem tisztázza a közmédia, nem is tud visszajelezni a részvétellel kapcsolatban."
Jó ok rá, hogy ne menjen el vitázni, majd meglátjuk.
InvJonny 2024. 05. 12. 15:21
Előzmény: #3886  InvJonny
#3887
Mindenki éljenezik, hogy lesz vita.
De milyen vita, odahívnak 8-10 embert, mindenki kap x db kérdést és 5 percet és kész. Nem akarok megbántani senkit, de én azt nem tudom elképzelni, hogy majd MP kérdéseket tesz fel D. Tamásnak, stb.
Viszont az szépen ki lesz pipálva, hogy volt vita, mindenki részt vehetett.
InvJonny 2024. 05. 12. 15:16
#3886
"Utoljára tegnap köptek szembe minden szakmai alapelvet és sértettek jogszabályt, amikor a TISZA Párt országjárásának putnoki állomásáról “tudósítottak”. Mint ismeretes, felolvastam a helyszínen a fideszes polgármester, Tamás Barnabás, obszcén és vállalhatatlan szavait és azt, hogy lefejezést helyez kilátásba a vele egyet nem értők számára. Ezek után a “köz”média a beszámolójában az én számba adta ezeket a szavakat és azt állította, hogy én káromkodtam és én fenyegettem obszcén szavakkal a templomból kijövő polgármestert. Egy ilyen “tudósítás” után még Észak-Koreában is csettintettek volna."
Előre szólok, hogy MP többet fog veszíteni a vitán, mint nyerni.
euler 2024. 05. 12. 14:51
Előzmény: #3884  Dehogynincs
#3885
Igazad van.
Vitatkozzon a Tisza egyedül!
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 05. 12. 14:50
Előzmény: #3883  euler
#3884
Ha elnézem az utcai rendezvények  "tömegeit", akkor a dk-ra és a parlamenti ellenzékre nem sokan kíváncsiak.
euler 2024. 05. 12. 13:37
Előzmény: #3881  J0hnnyEnglish
#3883
Van erre megoldás, túl kell esni a köztévés bohóckodáson, aztán érdemben vitatkozni ott ahol ez lehetséges, és csak azoknak akikre kíváncsi a publikum.
Ez jelenleg az RTL (esetleg ATV, Partizán), a Fidesz-Tisza- Dk részvételével.
(De még a fidesz nélkül is nagyobb lenne a nézettsége a köztévéénél.)
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 05. 12. 13:00
Előzmény: #3867  dexter
#3882
Az szdsz-nek is volt székháza a Mérleg utcában. Eladták.
Kaya Ibrahimmal és Josip Tottal tele volt a kampányidőszakban az akkori ellenzéki sajtó.
Kormányváltás után sem tudtunk meg róluk többet és el sem itélték őket meg azokat sem, akikkel állítólag üzleteltek.
Más is vett bányát. Például Zarándok is.
Viszont az igaz, hogy Orbán már a kezdetek kezdetén a lopásra ment rá. De a lopásra ment rá az mszmp is a rendszerváltás előtti években és arra mentek rá az mszp-szdsz koalíciós kormányok is.
MP viszont eddig még nem volt hatalmon.
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish 2024. 05. 12. 12:59
Előzmény: #3880  euler
#3881
5 percet kap mindenki (szokás szerint) :)

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek