Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 18:37
Előzmény: #2557  WLM
#2560
Az ellenzéki összefogással az a gond,hogy a tagoltság miatt pont annyira lenne hatékony  a kormányzásuk, mint amennyire hatékonyak voltak eddig a koalíciós kormányzások,ahol az egyik fél tudta zsarolni a másikat.
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 18:28
Előzmény: #2553  bigyula
#2559
Orbánt is szidtam már ebben a topikban,bőven,de azt is írtam, hogy jövőre könnyen lehet,hogy a Fideszre szavazok,pedig,nem tartom alkalmasnak Orbánt vezetőnek,két rossz között kell választanom,és jelenleg,még mindig Orbán az aki kevésbé rossz, mint az ellenzéki összefogás katyvasza,ha jól sejtem nem én vagyok egyedül ezzel  igy,hogy nem szeretem a Fideszt és Orbánt de az ellenzéki összefogás nem győzött meg arról,hogy jobb lenne Orbánéknál,persze szóban,ellenzékben, mindenki tiszta kezű meg összefogás,meg minden,de aki látta a rendszerváltás óta,hogy a koalíciós kormányok mire voltak képesek és a "tiszta"kezű politikusaink,hogyan piszkolták be a kezeiket amint a kondér közelébe értek,azoknak az ellenzéki összefogás, egy MSZP-SZDSZ koalíció ,abból pedig nem kérek többszőr.
Peterbond 2021. 08. 02. 18:16
Előzmény: #2552  Törölt felhasználó
#2558
"Szia WLM,tény,hogy intelligens,humoros is vagyok de fideszes,az nem:"
.
Senki sem lehet tökéletes. :).
.
"Szerénység! Ne tömjénezze magát! Szerénység! Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység"
WLM 2021. 08. 02. 18:13
Előzmény: #2552  Törölt felhasználó
#2557
Akkor elnézést, azt hittem, nemtom miért.:).Ez az álláspont már közelebb van az enyémhez és ezzel együtt talán a realitáshoz, de azt ne felejtsd el, hogy a Jobbik is megkerülhetetlen lenne ellenzéki győzelem esetén amitől tényleg távolodunk,de nem a Jobbik és főleg nem Márki Zay miatt.
Peterbond 2021. 08. 02. 18:13
Előzmény: #2547  Törölt felhasználó
#2556
"Akik Mészáros eszét  cikizik ,ha jól sejtem eddig nem sok mindent tettek le az asztalra az életükben."
.
Sejtésed lehet ez. Az én véleményem a nyilatkozataiból jön. Láttam én jópár sikeres embert nyilatkozgatni. Volt aki csak bizonyos dolgokban volt jó és máshoz kevésbé értet így simán lehetet volna cikizni egyes témákban hogy hülye. De látszott hogy amit csinál ahhoz nagyon ért.
.
Mészárosnál viszont az látszik hogy nagyon is ostoba ember. És nincs egy kimagasló terület amihez nagyon értene és abból gazdagodot volna meg. játszhatod itt hogy csak az irigység meg gyűlölet miatt utálják sokan mészárost. A gyűlölet még talán jópár esetben áll is. De leginkább azért ahogy pofátlanul lopott. Breiviket sem alaptalan gyűlöletből itélték el hanem mert 72 emberrel végzett. Mészáros is bőven tett azért hogy ne szeressék és annak van alapja. De bármikor példát hozunk fel rá pont azért tesszük ( ellentétben veled aki CSAK általánosságban szidja mindig Gyurcsányt is ) hogy lásd itt van EZZEL van a bajunk. Hogy ezt meg ez tette. Nem az hogy pl én Messit szeretem ezért dögöljön meg Ronaldo. Ez nem szimpátia verseny, legaláűbbis azoknál akik példákkal jönnek.
.
Dehát megint 32. példája annak hogy megvádolsz valakit valamivel amit jórészt te művelsz.
Peterbond 2021. 08. 02. 18:07
Előzmény: #2544  Törölt felhasználó
#2555
"Persze nem az összes gazdag emberrel van gondod,csak azzal,aki Orbánhoz köthető."
.
Azzal aki közpénzt lop. áttál engem nyílt Szoci korrupciós ügyet védeni? Én írtam a kispesti korrupciós ügynél is hogy irány börtönbe velük. A 4-es metróról én is írtam hogy hol vannak az itéletek? miért zárta le bűncselekmény iányában az ügyészség 2019-ben ha már az OLAF is küldöt nekik anyagot róla? Védtem én a Nokiás dobozost vagy Hunvaldot itt? Ellenben veled aki szelektíven itél és még TE vádolgatsz mást ezzel. bocs de azért elég vastag bőr kell hozzá.
Peterbond 2021. 08. 02. 18:04
Előzmény: #2553  bigyula
#2554
Nem is annnyira a Gyurcsányozáson jön ki. Más is szidja Gyurcsányt. Abból látszik a legjobban amikor a már védhetetlenbe is beleáll és direkt tetteti az értetlent. Pl alig pár perce Mészáros esetén, vagy Pegazus ügyben is.
bigyula 2021. 08. 02. 18:01
Előzmény: #2552  Törölt felhasználó
#2553
"de fideszes,az nem"
.
Ezen jót röhögtem. :) Olvasd már vissza a saját hozzászólásaidat... :)
.
Folyamatosan a fityesz kottáját nyomod. Pl. a folyamatos Gyurcsányozással.
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 17:54
Előzmény: #2551  WLM
#2552
Szia WLM,tény,hogy intelligens,humoros is vagyok de fideszes,az nem:)Háromból két találat igy is szép volt :)
Ami az erőviszonyokat illeti,várjuk meg vele az előválasztásokat,én arra tippelnék,hogy a DK és Jobbik kb egyforma erőt képviselve lesz a két legerősebb.
Ha az ellenzéki összefogás nyerne jövőre akkor a DK megkerülhetetlen lesz a fontosabb döntésekben,és Gyurcsány igy megkerülhetetlen lesz.Mondjuk,szerintem nem fognak nyerni,mert a bizonytalan szavazók inkább a Fideszre fognak a végén szavazni.
WLM 2021. 08. 02. 17:11
Előzmény: #2489  Törölt felhasználó
#2551
Sziasztok, szia Sotime ! Az írásaidból arra következtetek,hogy egy intelligens és humoros fideszes vagy , tehát nem kizárt, hogy kissé részrehajló. Honnan tudnánk,hogy mi lesz a 22-es választás tétje,ha még le sem zajlott az előke. Egyelőre Jakab vezet és ha hatalomra kerülne hidd el nem lenne Fletó kesztyűsbábja, sőt szerintem Fletó megbánná ,mint a kutya amelyik 8-at kölykezett,hogy egyáltalán egy picit is segítette. Ez a kissé furcsa felállás mindkettőjüknek egy kényszerhelyzet, amibe a sors és többek között a Fidesz kényszerítette őket és ami a 22-es választások végén azonnal véget ér ,ha nyer az ellenzék. Természetesen, ha a Fidesz nyer ideig óráig még így marad,de biztos nem 4 évig, annyit már egyik sem bírna. Ami Dobrevet illeti ,ő egy komoly karakán nő az egész magyar baloldal leghitelesebb alakja és mivel tudjuk milyenek a nők,szerintem Fletókának még a bambusz létra felett is nagyobb befolyása van,mint az ara felett. Természetesen hasonló követ fújnak,de nem Feri diktál. Abban igazad van, hogy a harmadik helyezett  Momentumról lassan felesleges lesz beszélni ,hiszen már a gyönyörű Cseh Kata "coming out"-ja előtt is leszálló ágban voltak és nem ebből fognak erőt meríteni.Még akkor sem ,ha véletlenül kiderülne pár hónapon belül,hogy rágalom volt. (szerintem nem)  Márki Zay Pétert is érdemes megemlíteni aki fittyet hányva a közvéleménykutatási eredményekre, egyre jobban hajtja a saját igazát ,ő is még húzhat egy váratlant. Tehát én jóval szövevényesebbnek, izgalmasabbnak látom a szitut,mint te. Ahogy egy fórumhaver mondaná kóla, popcorn.
gazmber 2021. 08. 02. 17:03
Előzmény: #2549  bigyula
#2550

"..mit tett le Mészáros.."?
kb. esténként a szerszámosládát mikor hazament (?) + lehet egy üveg sört az asztalra a hűtőből, már ha az asszony megengedte (?)☺ szvsz
bigyula 2021. 08. 02. 16:54
Előzmény: #2547  Törölt felhasználó
#2549
Mészáros "Zuckerberg" Lőrinc valakinek a barátja. Ő maga mondta. Amíg a barát nem volt hatalmon, addig mit tett le Mészáros "Zuckerberg" Lőrinc a saját kútfőjéből?
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 16:52
Előzmény: #2545  discharge
#2548
Nem tudom,én még eggyel sem találkoztam
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 16:48
Előzmény: #2539  Peterbond
#2547
Akik Mészáros eszét  cikizik ,ha jól sejtem eddig nem sok mindent tettek le az asztalra az életükben,mert ha letettek volna bármit is akkor,tudnák,hogy nincsen olyan teljesítmény, ami mögött ne lenne ott az értelem.Egyértelmű,hogy ezeknél az embereknél a zsigeri irigység működik, és semmi más, persze ezt nem fogják beismerni.
gazmber 2021. 08. 02. 16:47
Előzmény: #2544  Törölt felhasználó
#2546

elqró fel volt/van jelentve, a rács mögé juttatására van 'népakarat', a fülkés 'támogatóknak' manapság már egy 'ürgebőrös békaember' történetet is be lehet adni - elhiszi... ott a kézi vezérelt (i)gazságszolgáltatás...
azaz pénz-paripa- fegyver o1izé rendelkezésére áll... ha kell az alaptörvénybe is beírathatja, hogy "eqró bűnös" ...akkor mire várunk?? hogy-hogy még szabadlábon van ? ☺  szvsz
discharge 2021. 08. 02. 16:43
#2545
A fideszben sok a homoszexuális.
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 16:37
Előzmény: #2535  Peterbond
#2544
Persze nem az összes gazdag emberrel van gondod,csak azzal,aki Orbánhoz köthető,Gyurcsánnyal és a bandájukkal semmi gondod,mert még nem halottam tőled,hogy Gyurcsány a vagyonát korrupcióval szerezte.
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 16:30
Előzmény: #2537  badsector1
#2543
Az,hogy szerinted,ki,kit figyelt meg az a Te fantáziád dolga,nem dolgom azt komolyan venni,hogy miről fantáziálgattok már egy ideje a Pegazus ügy kapcsán,semmit sem tudtok bizonyitani az a tény,egy vádaskodás ellen,pedig nem lenne bölcs érvelni,hisz a sima bizonyíték nélküli vádaskodás az a fantázia műve,és nem tény kérdés.
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 16:24
Előzmény: #2541  badsector1
#2542
Igen,és amikor a vadász lelövi a nyulat, az sem azért teszi ezt,mert éhes.
badsector1
badsector1 2021. 08. 02. 16:21
Előzmény: #2529  Törölt felhasználó
#2541
Mikor egy bíró börtönbe küld egy tolvajt, azt nem irigységből teszi.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek