Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 08. 03. 11:20
Előzmény: #2578  Peterbond
#2580
Ritka röhejes amit írsz, azt írod ,hogy nem fogsz sohasem Gyurcsányra szavazni,miközben arra az ellenzéki összefogásra akarsz szavazni amiben Gyurcsány jelentős erőt képvisel,és ha nyer az ellenzéki összefogás akkor nagyon is meghatározó pozícióban lesz a DK és az élén Gyurcsány.
Törölt felhasználó 2021. 08. 03. 11:12
#2579
Idézet a Telex ellenzéki oldali médiából:
"Orbán azt is állította, ő ismeri azokat a mesekönyveket, amikben a lovag a herceget menti meg a királynő helyett, és amiket az óvodákban olvasnak, ettől pedig „égnek áll a haja”. Az LVSD a Telexnek erről azt írta, természetesen léteznek ilyen könyvek, de az óvodák nincsenek kötelezve arra, hogy ezekből olvassanak fel a gyerekeknek, az óvónő eldöntheti, hogy akar-e ilyen témát érinteni, vagy sem."
Vagyis,nyugaton, és ha az ellenzéki összefogás nyer akkor ne legyenek kételyek,nálunk is engedélyezett lesz az óvodáskorú gyerekeket olyan mesékkel manipulálni,ami az azonos nemű párokat fogja követendő példaként beállítani.
Szegény hasznos hülye ellenzéki média nem jött rá,hogy gyakorlatilag éppen Orbánt igazolja,miközben Orbánt akarja megcáfolni.
Peterbond 2021. 08. 03. 10:51
Előzmény: #2564  Shareholder
#2578
"Ha már azt deklarálod, hogy nem az ellenzéki összefogásra szavazol, automatikusan fideszesnek vagy elkönyvelve az ellenzéki oldalon. Nem kell ennyire kibontani :) "
.
Felhozhatod ezt de legalább fél tucat példát hozok fel neked. Én pl Dehogynincset se sorolom fideszesnek, pedig ő tuti nem szavaz az ellenzéki listára. Peters-et se. Én folyamatosan be vagyok sotime által Gyurcsány meg DK imádónak állítva pedig 1 büdös jó szót nem írtam róla sőt milliószor leírtam hogy sose szavaztam rá nem is fogok és hogy mennyi minden intézkedésével nem értettem egyet. Ellenben ő konkrtéan a legvédhetetlenebb Fidesz dolgokat is beáll védeni. Még a Fideses szavazók java is látja hogy kilóg a  lóláb Mészáros esetében vagy Tiborcz esetében csak ők ezt elnézik. De sotime konkrétan ezekbe beleáll ezwerrel védeni és ez után mondjuk azt hogy ő független nem fideszes....
.
Hagyjuk már az álnaivságot meg áldozat szerepet.
badsector1
badsector1 2021. 08. 03. 09:25
#2577
Varga juci:"Az egész rendszer, mint minden jogállamban,  az Országgyűlés erre kijelölt bizottságának, a nemzetbiztonsági bizottságnak az ellenőrzése alatt zajlik"
  
Juci maga vezette le, hogy miért nem jogállam Magyarország.
A fidesz bármikor blokkolja a nemzetbiztonsági bizottság működését, tehát a parlament nem tudja ellenőrizni a titkosszolgálatokat
badsector1
badsector1 2021. 08. 02. 21:53
Előzmény: #2574  Törölt felhasználó
#2576
Pedig elég határozottan állítottad, hogy ez az ellenzékiek szellemi sportja, kitalálnak történeteket.
badsector1
badsector1 2021. 08. 02. 21:50
Előzmény: #2574  Törölt felhasználó
#2575
A többség így van vele, hogy a kisebbik rosszra szavaz, csak az a pronléma, hogy a valös eredményt eltorzítja, a fidesz által az állami erőforások saját kampányra való frlhasználással
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 21:43
Előzmény: #2569  badsector1
#2574
Tőlem sohasem olvastál olyat,hogy a Fidesz kit figyelt vagy kit nem figyelt meg,te vagy az aki folyamatosan azt állítod,hogy a Fidesz ezt ,vagy azt figyelte meg.Ha nem tudok valamit tényszerűen akkor nem is állítok semmit róla konkrétan.
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 21:38
Előzmény: #2572  badsector1
#2573
mint már írtam,két rossz közül kell jövőre választani és a kevésbé rossz szerintem az Orbán kormány
badsector1
badsector1 2021. 08. 02. 20:59
Előzmény: #2559  Törölt felhasználó
#2572
Valamit nem értek nálad, mszp szdsz- ből nem kérsz mert a kondérhoz kerülve bepiszkolták a kezüket.
Most a fidesz van a kondérnál majdnem 12 éve, az ő bepiszkolt kezük miért nem zavar?
gazmber 2021. 08. 02. 20:45
Előzmény: #2560  Törölt felhasználó
#2571

"eddig a koalíciós kormányzások,ahol az egyik fél tudta zsarolni a másikat."
persze, az sokkal jobb, ha o1ize egyszemélyben tud minden frakciótagot és sokakat zsarolni, vasmarokkal irányítani és minden aljasságot megszavaztatni velük...
mint egy konszezusos döntésekre kényszerített, egymást meghallgató koalíciós partnerek vezette kormány ...
igaz így vszeg egy este o1izé által kitalált, másnap vmelyik csicskája által benyújtott trv- harmadnap nem igen fog megjelenni a közlönyben,  de ezzel sztem lehetne együtt élni...☺szvsz
WLM 2021. 08. 02. 20:00
Előzmény: #2560  Törölt felhasználó
#2570
Ebben lehet igazságod,de amennyire menne a hatékonyság rovására, legalább annyira lenne tisztább,átláthatóbb, becsületesebb,még ha kényszerből is.
badsector1
badsector1 2021. 08. 02. 19:40
Előzmény: #2565  Törölt felhasználó
#2569
Mi alapján mered ilyen határozottan álítani, hogy a fidesz nem figyelte meg a szóbakerült újságírókat és gémesi györgyöt?
badsector1
badsector1 2021. 08. 02. 19:38
Előzmény: #2552  Törölt felhasználó
#2568
Ha már te magad is inteligensnek tartod magad (itt most lehet nevetni), akkor biztos van kiforrott véleményed arról, hogy lölö azért nyeri meg a közbeszerzéseket mert orbán gyerekkori cimbije vagy azért nyeri meg mert ő egy tenderezésre született tehetséges gázszerelő
Shortelek 2021. 08. 02. 19:04
Előzmény: #2566  Törölt felhasználó
#2567
Ha más érved nincs az nagyon kevés lesz.
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 18:58
Előzmény: #2564  Shareholder
#2566
Én is igy látom,hogy a bizonytalan szavazók számára taszító az agresszív ellenzéki viselkedés,ahogy lenézik azokat akik nem velük értenek egyet.
Törölt felhasználó 2021. 08. 02. 18:56
Előzmény: #2562  badsector1
#2565
Továbbra sem tudok azzal mit kezdeni,hogy folyamatosan a fantáziádat állítod úgy be,mintha az tény lenne,ez az ellenzékiek szellemi sportja,kitalálnak történeteket pár információ alapján,majd úgy adják azt elő,mintha az tény lenne.
Shareholder 2021. 08. 02. 18:54
Előzmény: #2559  Törölt felhasználó
#2564
Ha már azt deklarálod, hogy nem az ellenzéki összefogásra szavazol, automatikusan fideszesnek vagy elkönyvelve az ellenzéki oldalon. Nem kell ennyire kibontani :) 
A bizonytalan szavazókkal is ezt csinálják, de majd 2022-ben meg is lesz az eredménye ennek az arrogáns, provokatív viselkedésnek.
bigyula 2021. 08. 02. 18:53
Előzmény: #2559  Törölt felhasználó
#2563
Az "ellenzéki összefogásból" kizárólag egy ember volt valaha hatalmon. Orbán és a fitgyesz 11 éve van hatalmon. Az, hogy Orbán és a fityesz mit csinált, és hogyan (mert sokszor ezzel van a baj!), az tény. Az, hogy az ellenzék mit csinált volna/mit csinálna a jövőben, az meg fikció.
badsector1
badsector1 2021. 08. 02. 18:49
Előzmény: #2543  Törölt felhasználó
#2562
A fantáziánál több történt, előkerültek újságírók és gémesi györgy telefonszámai, a narancsosok sem merték eddig tagadni a megfigyelésüket, de persze ettől még szajkózhatod a halálodig, hogy a fidesz nem rakta eléd a bizonyítékokat, tehát semmi sem történt. :))
badsector1
badsector1 2021. 08. 02. 18:37
Előzmény: #2542  Törölt felhasználó
#2561
Tehát lölö közbeszerzési tenderbajnokot sem az irigység miatt kritizálják, de hogy miért szerintem sosem fogod megérteni

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek