Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Boavista 2024. 01. 04. 09:02
Előzmény: #4478  tru64
#4480
Belépni sincsen kedvem erre a romhalmaz felületre, nem hogy kereskedni..! 
97raglop 2024. 01. 04. 08:50
Előzmény: #4477  minimarinéni.
#4479
Jeleztem tegnap ,nekem van több is , csatoltam nekik képeket is , mert se eladni ,se venni esetleg hozzá nem tudok , egyenlőre válasz nem érkezett. At előbb néztem semmi változás, ugyanazt a programkódot és az applikációs hibát írja a rendszer. Mondjuk kiváncsi vagyok a válaszra , mert jeleztem azt is , hogy nem tudtam eladni amikor szerettem volna, így megmentettek egy nagyobb profittól. 
tru64
tru64 2024. 01. 04. 08:41
Előzmény: #4474  csuloktata
#4478
Van 1-2 KH fan itt a fórumon, akik havonta vagy még ritkábban vesznek papírokat. Nekik biztos jó ez a fosh felület, de nekünk nem. És belőlünk él a cég, nem azokból, akik vesznek és hónapokig tartanak egy instrumentumot. Igen nagy lesz az elvándorlás, az már biztos. 2005-ben jobb volt az Equitas, mint a mostani ratyi brokik.
minimarinéni. 2024. 01. 04. 08:41
#4477

Sziasztok!
Van MOL certim de se venni nem tudok hozzá ( valami katyvaszt ír ki) se eladni nem tudom őket mert rendszerhibát ír. Erről tudtok valamit?
( a megfeleltetésben minden zöld pipa)
97raglop 2024. 01. 04. 08:37
Előzmény: #4475  spany
#4476
A Fiókom/ Nyilatkozatokba nézd meg 
spany 2024. 01. 04. 08:24
#4475
Sziasztok, a MobilTrader app-ba nem enged belépni Alapmegállapodás aláírását kéri.
Azt hol kell aláírni? 
Minden doksit kitöltöttem már a Webtrader működik.
Köszi talán így gyorsabb mint az ügyfélszolgálat.
csuloktata 2024. 01. 04. 07:46
Előzmény: #4473  kukacponthu
#4474

Nagyon nem vagy képben.
Hivatalból véded ezt a mocskot amit a nyakunkba tettek egy jól működő rendszer helyet?
Minden előzetes információ nélkül.
Nincs normális papíronkénti tételes portfólió kimutatás.
Nekem a pénzszámla mozgásának listázása sem egyértelmű. Mi az hogy esemény azonosító nélkül könyvelnek tételeket?
Vissza léptek 20 évet az időben!
kukacponthu 2024. 01. 04. 07:02
#4473
Tehat, legyen olcso, de szuper platform es 24 oras ugyfelszolgalat, ami 2 csorges utan felkapja a telefont…
Felre ne ertesetek, nekem is vannak gondjaim ezzel az uj rendszerrel, de ezt a “nehogy mar en fizessek a szolgaltatasert” olyan jo lenne kinoni.
Nyitottam IB szamlat, soha tobbet! Lehet, hogy hyperolcso, de 2 hetig keringett a penzem a levegoben es pont akkora “tamogatast” kaptam, mint most itt sokan a KBC-tol, pedig ott nem volt allomanyatruhazas miatti kaosz.
Rincewind2 2024. 01. 04. 05:48
#4472
Most nézem, hogy az egyik TBSZ számlám 3 forinttal mínuszos volt és erre csináltak egy deviza konverziót 298 Ft-os dollár árfolyamon. Ja és +1% kezelési költség.... Ügyes mondaná Kohn bácsi.
Rincewind2 2024. 01. 04. 04:45
Előzmény: #4470  czm
#4471
Ha NER bróker érdekel menj az Equilorhoz az a Tiborczé.
czm 2024. 01. 04. 03:47
#4470
valaki nem tudja, hol talalhato a NER broker?
Lolo broki cege?
az MBH-nal?
vagy ez lesz majd az idovel?
talaj alol indul es felfejlesztik mint a 4ig-t vagy az opust?
lol
akarom mondani: Lolo
--
csehekrol semmi jot nem tudok mondani, a virtualis vilagban ok europa legalja
nem a balkan, nem a latinok! nem az oroszok!
nem!!
a csehek
nagyon kemeny szavakat kene hasznalnom
es ez TAPASZTALAT!!!
kokemenyen mocskosszemet (gazdasagi) kultura
a torolhetetlen elofizetesek, amiket atbaszassal/megtevesztessel varrnak az ember nyakaba
folyamatosan a jog hataran valo lavirozas
erkolcsrol szo sincs
az atbaszas erzese az folyamatos es mindent athat
ma mar minden ilyen szintu dologra (az itt emlitett problemakra is) van informatikai megoldas boven
ez mind szandekkal tortenik
aki a csehek karmai koze kerul a virtualis terben, annak annyi
csak ido kerdese...
Törölt felhasználó 2024. 01. 04. 01:44
Törölt hozzászólás
#4469
cashattack
cashattack 2024. 01. 04. 00:11
Előzmény: #4464  tru64
#4468
hát ha neked ezek fontos dolgok amiket írtál, akkor oké. nekem ezek nem hiányoznak, tényleg. nekem pl  fontosabb, hogy a teljes portfolióra vonatkozó grafikon van, mint a 20 as könyv/indikatív ár/kötéslista. a de mondom még csak ismerkedem vele. van egy olyan érzésem, hogy ez nem napi trédereknek van szánva, mert azoknak úgysem ennél a cégnél van számlájuk, mert van olcsóbb, gyorsabb kereskedési rendszer.
viszont ha azt írod, hogy úgy sem értem miről van szó, az köcsögség, személyeskedés...
aytif1 2024. 01. 03. 23:00
#4467
A BÉT-es DT díjakat az USA zárás után rendezik: Portfolio/Történet/Nézet tipusánál legörget az értékpapír megbízásokig. A sor végén kattints az R négyzetre és kinyílik egy ablakban. Csodásan megdolgoztatnak érte, de pontosan ki van számolva a DT díj. Hurrá! 
Ha legörgetsz a pénzforgalomhoz, megint csak normál díjakat vonnak le DT helyett. A trade-knek nincs azonosítószáma, így nehéz beazonosítani ha mondjuk csinálsz 10-15 kötést. Másnap jött egy bizományosi díj jóváírás, de q-ra nem stimmelnek a számok és nem írják melyik trade-re vonatkozik.
Másnap reggel jött egy kimutatás, ami csak normál díjakat mutatott, pedig volt DT-em. Tiszta agymenés. Szigorúan véve ez nem más mint átláthatatlan rendszer és a felhasználó megtévesztése.
szroller 2024. 01. 03. 22:59
#4466
azzal, h nem lehet módosítani az ajánlatot, csak törölni, azt érik el, hogy a minimumdíjat többször is fel tudják számolni... pl. 100 db eddig tudott teljesülni különböző árfolyamon a nap során, most majd teljesül 30 db, 40 db, 20 db, 10 db és felszámítják mind a 4x a minimum díjat.
 sztem ez már MNB gyanús dolog erősen...
tru64
tru64 2024. 01. 03. 22:50
Előzmény: #4463  cashattack
#4464
Jobb?! Biztos megfelelő alkalmazást néztél?!
- KBC mobil app soha nem borult össze, ez eddig minden nap produkálta ezt
- KBC mobil app-ban vissza lehetett nézni a kötéslistát, itt nem
- KBC mobil app-ban lehetett ajánlatot módosítani, itt nincs rá lehetőséged
- csak 10-es mélységű a könyv, KBC-nél 20-as is volt
- vételi és eladási oldalt miért kellett két külön képernyőre szétszedni?!
- nincs lehetőség indikatív árat megnézni
- nem lehet piaci áras megbízást rögzíteni
- ha belemegyek egy instumentumba, akkor az Android-os vissza gomb nem visz a főoldalra
Többit nem is sorolom, úgysem érted miről van szó. Nagy nulla a KH Értékpapír mobil app-ja. Minden rosszindulat nélkül.
cashattack
cashattack 2024. 01. 03. 22:15
#4463
En ma nézegettem az asztali gèpes változatot, hát tényleg eléggé fapados, de talán meg lehet szokni. A KHmobiltrader alkalmazás viszont szerintem jobb, mint amilyen a korábbi volt. Ismerkedem mèg vele, de egyelőre tetszik.
tru64
tru64 2024. 01. 03. 21:55
Előzmény: #4461  szolek
#4462
Erste is évek óta fejleszti...
szolek 2024. 01. 03. 21:44
Előzmény: #4390  Metwolf
#4461
na ez viszont jó hir. Ég és föld a két felület. https://www.khertekpapir.hu/szolgaltatasok/kereskedesi-rendszereink/webtrader2-fejlesztes-alatt
Kérdés mikor érkezik. 

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek