A Szit. törvényen idehaza egyértelmű lyuk tátong, amit be kéne foltozni.! Ez pedig nem az osztalék nem fizetése, hanem annak a felhasználására adott végtelen idő intervallum.! Mikor megtermelődik a nyereség X évben, akkor a rá következő Y évben mint tudjuk kötelező a 90%-át felterjeszteni osztaléknak...eddig rendben is van! Majd amennyiben a további terjeszkedésre hivatkozva nem lesz megszavazva az osztalék kifizetése, akkor szembesülhetünk a tátongó lyukkal....vagyis nem kell Y évben elkölteni akvira a pénzt, hanem lehet tolni ameddig csak akarják.! Ha be lenne foltozva ez a tátongó lyukacska, akkor az App például kénytelen lett volna fizetni a 2024-es év után, hiszen 2025-ben nem történt vásárlás.! Magyarul ebben az évben nem fizettek adót, nem fizettek osztalékot és nem is vásároltak semmit...! Ez korrekt lenne..!? Kétlem:-)
Felfüggesztés a "OPUS es 4IG elemzesek" topikban - 2022-02-28 19:32-ig (31 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderálás a "OPUS es 4IG elemzesek" topik #5604 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A szemelyeskedesed nem ellenvelemeny, es nem hasznalhato semmire.
A velemeny tartalma lehet szanalmas. De ha vaki megtisztel hogy tarsalog veled, akkor a masik ember nem.
Ezt a kulonbseget illene ismerni es kezelni tudni.