csuloktata

Regisztráció: 2019-04-09 13:44:36

Hozzászólások száma: 3 569

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 13:45


Tapasztalat: 5
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "OROSZ-UKRÁN háború" topikból

A moderálás a "OROSZ-UKRÁN háború" topik #8648 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
ebből nem kérek itt
Moderáció:
Kitiltás a "AutoWallis Nyrt+topic" topikból

A moderálás a "AutoWallis Nyrt+topic" topik #27722 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Mentalisan serult.
Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn Holding Nyrt." topikból

A moderálás a "Appeninn Holding Nyrt." topik #16679 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Irány az MNB! Lehet egy orvos sem ártana. Fő a nyugalom!

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-11-09 17:53-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-03-16 12:54-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-09-09 00:55-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn real" topikban - 2024-11-27 09:42-ig (214 nap, 1 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn real" topik #55490 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Ebből itt nem kérünk!
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-05-09 19:54-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn topik" topikban - 2025-07-13 17:00-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn topik" topik #375 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés!
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-04-27 23:20-ig (29 nap, 23 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja szerda, 13:45

Miért kellett ezzel a bírsággal VI. hó végéig várni, amikor február közepén követték el a szabálytalanságot.
Tudom, a MOL kis papír nincs az MNB- nek kapacítása minden csip-csup papirocskára.
BIF tulajdonosok topikja kedd, 16:31
Mennyi lehet a valós közkéz? 10% alatt?
Állami Nyomda kedd, 16:29
Mekkora osztalékkal számolsz 2026 év után?
Alteo Nyrt. 2026. 06. 19. 19:50

kb 2014 óta vezetett adatok alapján a fibok a következőt mondják lefelé.
max:6880
min:562
61,8 %- os szint lefelé:2980. Sajnos látótávolságban van
Néztem 13 havival is ott már régen átvitte lefelé a 61,8 %- ot (4205 Ft). 
Van még a horror 78,6 % ( hosszú távú adatokkal), de azt nem írtam be mert a létező világ vége: 1914...
Alteo Nyrt. 2026. 06. 18. 16:38

Volt két jó év áram kereskedelemből, amikor az árampiac felfordult (Wallis idejében).
Azóta konszolidálódott a helyzet,  az  új befektetések nem teremnek jól. Most már a vezetés ígérgetését sem kell 100%- nak venni. Oda a reputáció!
Megjelent a MOL 40%- ban.
Hulladék feldolgozás is viszi csak a pénzt+ a ki nem beszélt akvi...
Alteo Nyrt. 2026. 06. 18. 16:21
2975? meglesz?
BIF tulajdonosok topikja 2026. 06. 18. 09:32

Szembe tűnő az App szenvedése is. Kéz a kézben esnek.
Lehet valami a "fű" alatt?
Állami Nyomda 2026. 06. 18. 09:27
Miért nem 9100?
Alteo Nyrt. 2026. 06. 18. 09:25
Az Attila ezt miért védi???
Appeninn real 2026. 06. 18. 09:24
Vezetői diszkont.
PannErgy célár: 2.546 Ft 2026. 06. 17. 16:32
Eléggé leült a forgalom,
Alteo Nyrt. 2026. 06. 16. 09:27

Mit nem értesz? Egy jó akvit rosszul kommunikált le.
Attila megmondta, hogy 2030- ra termőre fordul. Nyugi.
BIF tulajdonosok topikja 2026. 06. 16. 09:11
Ott van még a BIF torony. Abban a Posta van most is (ha jól tudom).
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 16:38
Tényleg beárazták a + 1 finomítót, a szerb kúthálózatot? Szlovák, Horvát, Magyar, Szerb a térképen jó nagy tömb. Az összes finomító a MOL- é. Az oroszoktól nem akarnak legálisan terméket venni az EU- ban. Ukrán finomítók nem nagyon termelnek. Nem olyan rossz sztori lesz ez.
BIF tulajdonosok topikja 2026. 06. 15. 16:33
Mennyi itt az állam közeli bérlő?
Rába és a láma 2026. 06. 15. 08:00

Nem vagyok önmagam ellensége, ezért nem építek légvárakat.
Volt itt katonai thg összeszerelés (kizárólag magyar piacra), megszűnt cca 4-5 éve. Annak ellenére, hogy a HM- nek több ezres le nem hívott keret megállapodása volt a Rába felé.
Van a Rába 2026 program, csarnok felújítás (épület).
Volt régen a MAN együttműködés. Nincs.
Gidrán összeszerelés (nem saját termék!). Erről mit lehet tudni? Jelenleg még nincs, majd lesz.
Tatra?
Sok a kérdőjel, amit Ti már ténynek vesztek.
A Cég sem nagyon kommunikálja hol tart.
Régen volt a Rába magazin, megszűnt. Abban volt info. Azóta semmi.
A cég 2 éve veszteséges az vagyoneladás eredményét kiszűrve.
Hol itt a hozzá adott érték???
 Értem, hogy jó az álmokat kergetni. Azt miért nem kéred számon? Azt miért veszed ténynek? Miért nem kérdezed meg milyen konkrétumokra alapozza a "majd" és a "lesz"?
Rába és a láma 2026. 06. 14. 19:20

Hadiipari beszállításban a futómű a hozzáadott érték, akkor van kapacitása, Van még könyöktámasz varrásra és ülésváz gyártásra és homokfúvásra.
Hozzáadott értékben ez kb nulla, ennyi az eredménye is.
Illetve az eredménye sajnos nem nulla, hanem vastag minusz...
Nem gyárt járművet. Nem szerel össze járművet.
Nincs erre gyártósora.
Nincs erre humán erőforrása.
Csak a duma van.
Futóművet gyárt. Ennyi. Ez nem hadiipar!
Hány éve megy az etetés?
4?
Rába és a láma 2026. 06. 14. 06:59
Rábának NINCS katonai gyártási kapacitása. Sem gyártósor, sem humán. Ez a tény!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 16:10
Rövid távon kell a pénz, akkor semmilyen részvénybe ne tedd.
Alteo Nyrt. 2026. 06. 12. 09:45

A kommunikációért felelős...
Akkor a kommunikációval van a gond, egyebek rendben...

friss hírek További hírek