atikasz

Regisztráció: 2006-04-25 00:11:45

Hozzászólások száma: 20 504

Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 10:24


Tapasztalat: 5
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

70 680
2026. 05. 30. 18:12
401 335
2026. 05. 30. 16:55
16 748
2025. 09. 17. 20:35
7 130
2026. 05. 29. 21:17

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-12-15 21:08-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
finomabban, légy szíves
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn real" topikban - 2024-02-29 04:21-ig (0 nap, 7 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn real" topik #50639 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Megosztó személyiséiged számomra nehezen kezelhető reakciókat vált ki, így most kipróbálom nélküled egy hétig.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn real" topikban - 2024-10-16 09:15-ig (14 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn real" topik #60762 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Ebből elég volt!
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-02-14 08:44-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-02-19 11:26-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn real" topikban - 2026-04-12 21:00-ig (20 nap, 23 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn real" topik #67876 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés.

utolsó 20 hozzászólás

Appeninn topik ma, 10:24
Melyik az az ingatlanalap?
Miért itt kérdezed a pénzügyminisztériumot?
Leràgott csont,hogy nem kell kifizetnie csak előterjeszteni azt vagy elfogadják a részvényesek vagy nem.
Az utolsó kérdésedre nem válaszolok,de aki még ezzel a 90%os kifizetésel kinlódik minimum tájékozatlan vagy más,de ebbe ne menjünk bele mert túl meleg van🙂
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 19. 23:20

cece három havonta.
havonta az opciós és  határidős kifutás van.
ERSTE NetBroker 2026. 06. 11. 19:23
miért vársz olyat ami eddig sem volt?:))
Richter topik 2026. 06. 11. 19:15
hogy neked ezt minden évben végig kell játszanod...
CIGPANNONIA kitartók 2026. 06. 04. 15:42
"aktuális piaci áron, legfeljebb a napi tőzsdei forgalom 20%-
áig,"
Appeninn topik 2026. 06. 04. 11:59
igen amikor  elküldtem jöttem rá,hogy nem jó a megfogalmazás mert ebbe bele lesz kötve,csak aztán nem akartam kiegészíteni:)
Richter topik 2026. 06. 04. 11:55
telnek az évek,de Uco semmit nem változik:)
Appeninn topik 2026. 06. 04. 10:36
szerintem júniusban nem lesz deka zárás,így nem "rondít" bele az első félévbe.
Appeninn topik 2026. 06. 04. 10:34
nézd onnan,hogy ez a "patkány" a ki nem vet osztikkal benne hagyott 1,5milliárdott,hogy tudjanak venni még ezt azt,hogy neked többet termeljen a cég:))
Appeninn topik 2026. 05. 27. 14:16

itt nincs közgyüli felhatalmazás srv-re.
4ig szerintem nem vett,op egy hónapja nem veszi,wab 80milliárdos cég vesz 200milláért,mintha az app bejelentené,hogy vesz 55millióért,vicc.
de értem mit akarsz mondani.
ja és kb egyiket sem tartotta meg.
Appeninn topik 2026. 05. 27. 14:11
lehet ez áll fent,de ezt meg tudnák kommunikálni.
Appeninn topik 2026. 05. 27. 11:18

nyilván ki fogják jóval drágábban mint az aktuális tőzsdei ár.
de vezessék és akkor mindenki lenyugszik:))
Appeninn topik 2026. 05. 27. 11:08

és nem védeni akarom őket csak ne ferdítsünk már itt is.
még akkor sem ha genyok,Jellinek meg adócsaló,Tusk meg úgy sem engedi az üzletet,stb.
nem tudom mit kell még ilyenkor írni,de valami ilyesmiket:))
Appeninn topik 2026. 05. 27. 11:07

Tévedés van,nem írtak olyat,hogy ápr végére.
"A tranzakció zárására várhatóan  2026. áprilisában kerül sor"
11 ingatlan egyedi szerződések.
"Master Agreement titoktartásra kötelezi a szerződő feleket "
Nem tudom ilyen esetben mit vagy mennyit lehet(ne) mondani.
lehet 10 már le van papírozva,de eggyel még megy a huzavona.
Appeninn topik 2026. 05. 21. 15:36

ez hülyeség,ha  valakinek van mondanivalója be tudja írni,ráadásul a ganét is kilapátolta így azzal sincs gond:)
bár ez miatt biztos csökkent a hsz-ek száma mert nincs kivel viaskodni.
egyébként meg sok mindent nem lehet írni.
Appeninn real 2026. 05. 21. 15:33

kösz,többé-kevésbé igen.
ritkán benézek ide,de kb mindig ugyan azt látom így nem érdemes gyakrabban,írni meg pláne nem mert annak úgy is pihenés vagy tiltás a vége:)
Appeninn real 2026. 05. 21. 12:50

na meg azt is rossz látni,hogy elvileg vannak itt olyanok akik anno megértették,hogy wat az csak akkor jöhet szóba 2027 év végére ha  (ha mindenhol minden rendben) új maxot csinál a papír még sem magyarázzák el a gyengébb képességűeknek:) 
+ le volt írva,hogy ehhez mindennek rendbe kell menni,azt meg látni,hogy volt egy két változás nem csak itthon.
Appeninn real 2026. 05. 21. 12:34
azért azt rossz látni,hogy korlátoltság nem,hogy nem csökken hanem egyeseknél fokozódik:) 
Appeninn real 2026. 04. 27. 10:47

Jellineknek van kb 330millirdja ebből jelenleg 6milliárd az app, kb  tök mindegy neki ebből a szempontból is,hogy 600nál van vagy 800 nál az árfolyam. többe kerül lent tartani mint a különbség amit be kéne fizetnie(ha lesz):)
Appeninn topik 2026. 04. 27. 09:43
történt valami agy csak  valaki többet várt a közgyülitől?:)

friss hírek További hírek