Melyik az az ingatlanalap?
Miért itt kérdezed a pénzügyminisztériumot?
Leràgott csont,hogy nem kell kifizetnie csak előterjeszteni azt vagy elfogadják a részvényesek vagy nem.
Az utolsó kérdésedre nem válaszolok,de aki még ezzel a 90%os kifizetésel kinlódik minimum tájékozatlan vagy más,de ebbe ne menjünk bele mert túl meleg van🙂
Miért itt kérdezed a pénzügyminisztériumot?
Leràgott csont,hogy nem kell kifizetnie csak előterjeszteni azt vagy elfogadják a részvényesek vagy nem.
Az utolsó kérdésedre nem válaszolok,de aki még ezzel a 90%os kifizetésel kinlódik minimum tájékozatlan vagy más,de ebbe ne menjünk bele mert túl meleg van🙂