Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Jagd 2026. 06. 09. 13:23
Előzmény: #401619  Kispenz
#401620
A Mol nál az erő elfogyott lecsorgás várható 3870 köré.De  alá is beszúrhat.
Kispenz
Kispenz 2026. 06. 09. 12:46
Előzmény: #401617  oldrider
#401619
Pl mit garantál orbán? Azt, hogyha marad, akkor a háború lezárását követően visszajátsszák az oroszoknak a NIS-t, lehet, hogy még olcsóbban, mint ahogy vették? 
JokerWizard
JokerWizard 2026. 06. 09. 12:44
#401618
A benzin nettó készletértékesítési ára 270,25 forintról 283,45 forintra, a gázolajé 300,48 forintról 310,47 forintra nő literenként. A kormányzati intézkedés csökkenti a védett áras ellátásból fakadó veszteségeket, miközben a stabilizálódó árrés a befektetői kiszámíthatóságot javítja.
RE :értékelés enyhén pozitív hatással lesz a MOL részvényekre. 
forrás:
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20260608/vedett-ar-az-uzemanyagokra-fontos-rendeletmodositas-jelent-meg-842054
oldrider 2026. 06. 09. 12:41
Előzmény: #401611  matatakakiba
#401617
Így gondolom én is! Nem Hernádi itt a legélesebb kés a fiókban! Ő nem tudja azt garantálni amit Orbán Viktor garantált!
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 09. 10:55
#401616
-Private Banking friss:-MOL.-Korrekciós fázisból próbál fordulni a papír. A 4062-es természetes szint áttörése felfele nyithatna teret, amely a piros korrekciós trendvonal áttörését is jelentené. A vastag zöld emelkedő trendvonal szignifikáns törése viszont problémás lenne. A 3750-ről még felállt a napokban, de egy második tesztelés már jelentősen gyengítené a még meglévő emelkedési esélyt.
Ellenállások: 4375; 4563; 4750.
Támaszok: 3906; 3750; 3438.
stoky 2026. 06. 09. 10:46
Előzmény: #401610  wtcsab
#401615
Szerintem meg fordítva lesz, olaj esés lesz A WTI-t 70-80 közé várnám el. Ennek meg van az oka. 
Egyik 2026. 06. 09. 10:13
Előzmény: #401612  stoky
#401614
Ment a levesbe. XD XD
Egyik 2026. 06. 09. 10:13
Előzmény: #401603  Balin2020
#401613
Bocs, a HVG hiteltelen. Ja, akkor mol negatív hírt közölt, azért volt hiteltelen. Már emlékszem. XD
stoky 2026. 06. 09. 10:12
#401612

Csak ez van pirosban a nagyok közül.
matatakakiba 2026. 06. 09. 10:07
Előzmény: #401602  oldrider
#401611
A 6:0 minuszok ellenere egyetertek. Ov szemelye garantalt vmit amit nem tudunk es sosem fogunk megtudni. 
wtcsab 2026. 06. 09. 09:45
Előzmény: #401608  Balin2020
#401609
nem tudom mennyire kavar be hogy vucic ellen lázadozik a nép. Szerintem katalizátorként hatnak a tüntetsések...
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 09. 09:36
Előzmény: #401606  maxhell
#401608
Szerintem politikai célú kavarás. Megy az adok- kapok a szerb ellenzék és a kormánypárt között. 
Brent56 2026. 06. 09. 08:33
Előzmény: #401606  maxhell
#401607
maxhell 2026. 06. 09. 06:48
#401606
Ha már 2025 októberében is beadta az ajánlatát, akkor azon már rég túlment a folyamat. El lett vetve. Utána jött a MOL és a kötelező vételi ajánlat. Továbbá nála ugyanazok a problémák meglennének. A cikk szerint ő se mond konkrétumokat a finomítóval kapcsolatban, csak ha megkapta a céget... Ez egy nagy semmi. Valószínűleg a vételár sem áll rendelkezésére, csak bonyolult konstrukciókon keresztül esetleg. Semmi garanciát nem adna jelenleg ő sem. Nagyon kamu szagú a dolog. De legnagyobb eséllyel ezen már az ügylet rég túllépett, csak kavarni akar, a halasztások miatt.
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 08. 23:45
Előzmény: #401604  stoky
#401605
A 3. negyedév júliussal kezdődik.
stoky 2026. 06. 08. 23:07
#401604
A Mol a BÉT oldalán tájékoztatta a tőkepiaci szereplőket, hogy a Mol-csoport vezérigazgatói bizottsága javasolja az igazgatóságnak, hogya 2025-ös pénzügyi évre vonatkozó osztalék 2026 harmadik negyedévében kerüljön kifizetésre
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 08. 22:44
Előzmény: #401590  wtcsab
#401603
https://hvg.hu/itthon/20260608_alaptorveny-modositas-kekva-torvenyalkotasi-bizottsag#mq5of8apmk6kth12ein
Azt írják a jövő héten döntenek. Ahogy a NIS határidő is a jövő héten jár le. Mondom én, hogy július elején jöhet az osztalék! 😀
oldrider 2026. 06. 08. 22:16
Előzmény: #401598  Researcher
#401602
Abban viszont igaza van a szerb faszinak, hogy Orbán Viktor kulcsszereplő volt a NIS ügyében és ez a helyzet ma már megváltozott.
 Szerintem Putyin azért üzenget a magyar kormánynak, mert szeretné megkérdezni személyesen Magyar Pétert, hogy mit ajánl fel az oroszoknak a NIS-ért cserébe. Ez az üzlet a politikáról szól, persze meglehet, hogy a MOL-nak jó lenne gazdaságilag. Gazprom=Putyin! 
stoky 2026. 06. 08. 21:43
Előzmény: #401595  Researcher
#401601

Még mindig az oroszok az eladók, nem az usa és nem is a szerbek.
Ők döntik el Hmmmm

friss hírek További hírek