Egyik

Regisztráció: 2022-05-11 09:44:17

Hozzászólások száma: 809

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 08:07


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "MOL tulajok normálisan" topikból

A moderálás a "MOL tulajok normálisan" topik #5274 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
nem kerunk ebbol, koszi

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-10-10 15:59-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
a következőnél kitiltunk
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-01-28 10:12-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-03-08 07:06-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-04-20 21:42-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja szerda, 08:07
A rendkívüli piaci körülményekből eredő költségvetési kockázatok kezelése miatt írnák át az extraprofit megadóztatásáról szóló, tavaly elfogadott törvényt. A Mol továbbra is kötelezett a különadó megfizetésére, a Brent és az orosz Urál típusú kőolaj hordónkénti árkülönbözete alapján. Az adó a hordónként 2 amerikai dollárt meghaladó, de 5 amerikai dollárt meg nem haladó résznél 50, az 5 amerikai dollárt meghaladó résznél 95 százalék.A módosítás először a 2026. augusztus havi kötelezettségre alkalmazandó. Az adót jövőre is fizetni kell. A javaslat nem nevesíti a Molt, de ez az olajcég adójának növelését jelenti, a kormány számításai szerint (előzetes hatásvizsgálata) ez idén 6,25 milliárd, jövőre 15 milliárd forint többletbevételt jelent a költségvetésnek. Kármán András parlamenti meghallgatásán arról beszélt, hogy a jelenlegi, piactorzító hatású különadók rendszere a jövőben átalakul. Azt mondta: az azonnali kivezetésük nem reális, de cél a fokozatos csökkentésük és hosszú távon kiegyensúlyozott, átlátható adórendszer.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 08:11
Vissza, mert Balin 130-ra várja. XD
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 13:22
Balinnak dolga akadt, na mindegy akkor berakom én, bár tudom ő szerette volna: "Tovább tépik az OTP-t, felülteljesít a magyar tőzsde" - mondjuk a mol megint éppen piros, de jön spongyát rá! XD
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 18:36
A hazai blue chipek árfolyama ma kivétel nélkül esik, a legjelentősebb mínuszban a Mol árfolyama van. A Mol árfolyamesése mögött három fő okot lehet felsorolni. 
Tegnap ezt linkelted? Biztos elfeledted, a cica rúgja meg. 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 17:41
Ma. De látom nem megy át, hogy napi 5 mrd-ből bizony nem lesz átlag 15 mrd. Viszont a mol hasított, majd 200 milliát tudott a NIS hírre ugrani forgalomban, 3 mrd --> 3,19 mrd  Ez aztán igen, ez igen!!!! XD Komoly ám!!4!! XD
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 17:10
Igen, ma, ezért is írtad be. Emlékszem, azt is beírtad amikor 40 mrd volt. De lehet nem te voltál. XD XD
De azért az még lehet neked is megy, hogy napi 5mrd forgalomból nem lesz 15 mrd átlag forgalom. 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 16:18
Átlagforgalom az otp-ben 15 mrd/nap. 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 08:06
Vagyis már nem abban van amit linkeltél, hanem a MOL honlapján. Persze felmerül a kérdés, akkor minek linkelted amit, pláne hogy abban nincs MOHU adat, de nyilvánvaló, csak azt szeretted volna hogy az emberek lássák hogy válaszoltál valamit. Nem tudom mit védesz? Hitelességed már rég nincs.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 07:40
Amiben egy sor sincs a MOHU első negyedévről. Már csak annyi maradt, hogy hátha nem nézik meg az emberek? Kis remény!!!!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 10. 22:05
A MOL jelentésében egy szó sincs a MOHU első negyedévéről, ami szerinted már jobb, de hát pontosan tudod te ezt, csak azért raktad be hogy a többiek lássák hogy válaszoltál. Vagyis megint csak a felbeszélés miatt hazudsz és megtéveszted az embereket. 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 10. 14:23
"Ha jól tudom, a legutóbbi negyedév már plusszos lett a MOHU-nál. " Ezt valamire alapzod, ha jól sejtem, vagyis lássuk a forrást. 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 12:25
Érdemes megnézni Sárpac utolsó 20 hozzászólását, pláne amit bekarikáztam. Remélem egyértelmű miért jár ide. Kérem ezúttal is a moderátorokat, ne adjon teret az efféle ijesztgetéseknek, látható a hsz-ekből hogy semmilyen értéket nem képvisel a fórumban, az emberek befolyásolásán kívül.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 12:23
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 12:19
Ma is jött 50k célár az OTP-re. Ne hagyd magad befolyásolni az ilyenek miatt mint Sárpac, aki shorton akar pénzt keresni, és simán eladatná veled bukóban a részvényeid, csak hogy az eladásaiddal csökkentsd a részvény értéket, és ő keressen. Nemsokára meglesz az úr, egyébként. Kis gombász legény.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 12:17
Na megjött a nagy kamugép! Nem értem hogy akarhat valaki emberek becsapásával pénzt kereseni, és mégis minden alkalommal megjelenik, amikor kis esély van riogatni a népet. Csak az értékek mások, most 30k, pár éve meg 20k. Aztán nemrég 45k volt. Senki ne hagyja magát befolyásolni az ilyenek miatt, mint Sárpac!!!!!!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 10. 12:14
Jó cikk, bár ezt kb lehetett tudni, hogy veszteséges az egész, és sokáig az is lesz. Mennyit is számolt Balin annak idején, plusz bevételt, nyereséget a Mohu-ból? Hány embert vádolt trollkodással, próbált lejáratni, hány embernek vette el a kedvét a fórumozástól, és hány embert csapott be azzal, milyen jó lesz ez a MOL-nak????
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 09. 19:53
Zajkeltés
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 09. 10:13
Ment a levesbe. XD XD
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 09. 10:13
Bocs, a HVG hiteltelen. Ja, akkor mol negatív hírt közölt, azért volt hiteltelen. Már emlékszem. XD

friss hírek További hírek