Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Second Wave 2024. 03. 21. 15:49
Előzmény: #435  hekki
#440
No para. 
Ha ez bekövetkezik, akkorra ez már marginális kérdés lesz, hogy MP-nek volt-e feljelentési kötelezettsége vagy sem. 
Akkorra már 
1) a don és consigliere-i ezt töviről hegyire saját kis szemükkel áttanulmányozták (Itthon: Rendőrök tanácsa bűnözőknek: Thaiföld helyett válasszák Dominikát | hvg.hu), 
2) kisbőrönd (nem ruhával domborúra pakolva ("az 500 euróst kivonták már a forgalomból? na b+")) bekészítve, és 
3) azon fognak reszketni méltóztatni, hogy vajon a HA-LKZ 13 személyes kisrepülő utaslistája hogy nézzen ki (csak egy forduló lesz, no return, nó májgrésön).
Nem fog mindenki felférni :-)
oldrider 2024. 03. 21. 15:28
Előzmény: #438  cintanyer
#439
Bravó! Nekem ezek újak, nem vagyok egy politizáló, bármely oldalhoz elkötelezett. Véleményem azért van. Néha groteszk. Pintér jóvátételként megkapta az oktatás és az egészségügy felügyeletét. Nár nyilvánosan nyilatkozta nem ért ezekhez, de elvállalta. Én megbotránkoztam, de a többség mégis tapsolt, elfogadta ezt. A szerencsétlenek meg el lettek hallgattatva, kirúgva.
cintanyer 2024. 03. 21. 15:14
Előzmény: #365  cintanyer
#438
Újfent bányásztam:
https://hvg.hu/360/20220513_Szuperitkosszolgalatot_kap_Orbantol_Rogan_Antal
.
Kiemelem:
Az AH-n belül aztán az évek során eluralkodott a rendőrségi szemlélet, ami sokban különbözik a titkosszolgálatitól – sokan ezt is Pintér szemére vetették. Ami viszont ennél is lényegesebb, hogy az elmúlt években többször keresztezte egymást a belügy és a Rogán-féle kör: például akkor, amikor vélhetően kormányközeli figurák egy külföldi magánhírszerző céget bíztak meg azzal, hogy civil szervezeteket járassanak le. Csakhogy az egyik civil szervezet vezetőjéről, aki ellen lejárató hadjáratot indítottak, kiderült, hogy az AH segítője.
.
De említhetjük Schadl György ügyét is, amit a Pintér irányítása alatt álló NVSZ derített fel, ám eközben Völner Pál lábára is ráléptek, ami pedig az idei választások előtti kampányhajrában derült ki. Ezen konfliktusok miatt dönthetett úgy Orbán, hogy arra a Rogán Antalra bízza az összes polgári titkosszolgálat irányítását és az onnan érkező hírek kezelését, aki maradéktalanul lojális hozzá. És akinél ilyen malőrök nem fordulhatnak elő.
.
(Itt következhetett  be az a malőr, hogy a kígyó a saját farkába harapott. Szerintem ebből  káoszból származnak MP hanganyagai.)
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 21. 14:48
Előzmény: #435  hekki
#437
Ez már nagyon szánalmas. Márcsak ez a szalmaszál maradt az lmp- fidesz-marischka körben? Ez  legfeljebb ejnyebejnyét ér, de a leleleplezett bandatagoknak súlyos börtön éveket....
oldrider 2024. 03. 21. 14:47
Előzmény: #435  hekki
#436
Mindannyian csak feltételezésekre alapozzuk a kommentjeinket. Az én feltételezésem szerint pénzt Varga Judit nem fogadott el. Hogy tudott arról, hogy kik és mit csinálnak a háta mögött és ennek ellenére nem úgy járt el ahogyan a beosztásából, erkölcsi értékítéletéből fakadóan kellett volna - ezért felelős. De a férjét emiatt nem terheli felelősség.
hekki 2024. 03. 21. 14:36
Előzmény: #432  oldrider
#435
És ha kiderül hogy Judit is érintett, akkor a férje is sáros lesz. Össze schadlözik. Ezzel sikeresen meg is buktatta magát, hiszen korrupciós ügybe keveredett a felesége révén, és ezt hosszú időn át elhallgatta. 
oldrider 2024. 03. 21. 14:06
Előzmény: #432  oldrider
#433
És a közelmúlt történéseinek a fényében Völner is beszélni fog. Ez nem elsősorban az Ő bulija volt, hanem Rogáné, amiről Varga is tudott. 
oldrider 2024. 03. 21. 14:00
Előzmény: #430  totoro
#432
De cellainfók stb. vannak és azért ha végre Varga Juditot kihallgatják, szerintem Ő kiborítja a bilit.
salaxx
salaxx 2024. 03. 21. 13:39
Előzmény: #430  totoro
#431
ok...es ha az AIost atveszem szalagra, akkor az mar validabb? :D
totoro
totoro 2024. 03. 21. 13:36
Előzmény: #429  oldrider
#430
Az a baj, hogy hangfelvételekkel ma már nem nagyon lehet bizonyítani semmit. Ha nem szalagra készült, márpedig biztosan nem arra készült, akkor simán rámondhatja bárki, hogy ezt ai készítette. Meg lehet csinálni ma már, bárkinek a hangját elő lehet állítani, főleg politikusokét, akiktől egy valag hangminta elérhető és megmutatható az ai-nak.
oldrider 2024. 03. 21. 13:26
Előzmény: #421  salaxx
#429
Az ügyész nem Schiffer véleményére kíváncsi. Hogy baráti, családi, formális vagy informális fórumon, etikusan vagy sem jutott a bizonyítékhoz Magyar Péter, az ügy megítélésére nem lehet hatással. A lényeg az, hogy kik részéről és mi hangzik el - már ha egy rögzített telefonbeszélgetés lesz a bizonyíték. Aztán ennek kapcsán az érintetteket is meg fogják hallgatni. Elismerik-e, hogy ők hallhatóak, azt mondták-e valóban vagy manipulálták a felvételt, mire alapozták amit mondtak stb. Szóval nyúlni fog az ügy még tovább, mint a rétestészta. Hirtelen lemondás, külföldre távozás, meg ilyesmik sajnos tuti nem lesznek. Annál jobban bebiztosította már magát sajnos az Orbán féle maffia.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 21. 13:10
Előzmény: #421  salaxx
#428
Amúgy ez a műsor simán futhatna a rémhirtévén valamelyek Bayer Zsóti műsor helyén. Lassan észre sem lehet venni a különbséget....bravo " független" ATV ....Nemcsoda, hogy egyetlen műsorvezető sem bírta sokáig.
totoro
totoro 2024. 03. 21. 13:09
Előzmény: #425  signal2
#427
Sokáig én is bírtam, aztán elkezdtem felhúzni a szemöldököm, olyanokat mondott, és talán 3-4 éve meg totál téboly lett a pasi, bedarálta a magyar alternatív valóság, és egy az egyben magáévá tette a Fidesz világképét gonoszbrüsszellel és mimagyarsággal. Ebből a nézőpontból kiindulva meg akár akarod akár nem a Fidesz féle világot fogod támogatni.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 21. 13:08
Előzmény: #421  salaxx
#426
Schiffer fideszes lett. Csak össze kell hasonlítani korábbi parlamenti felszólalásait a mostani kinyilatkoztatasaival. Az akkori jogállami elveit a mostanival. Pedig jobb sorsra lett volna erdemes, de valami történt vele.
Sajnos, az ő esetében - ahogy Bayer Zsóti esetében is- a vér nem vált vízzé...
signal2
signal2 2024. 03. 21. 13:00
Előzmény: #418  totoro
#425
Én elég sokáig követtem Schiffert. A fideszt sokkal többször bírálta akkor, mint az ellenzéket.
signal2
signal2 2024. 03. 21. 12:59
Előzmény: #419  user01
#424
De, el tudok képzelni, bármit kinézek a fideszből.
atikasz 2024. 03. 21. 12:55
Előzmény: #421  salaxx
#423
fosik,hogy valamelyiken ő is szerepel:))
salaxx
salaxx 2024. 03. 21. 12:49
Előzmény: #421  salaxx
#422
gigantikus patkanymocsok ez is
salaxx
salaxx 2024. 03. 21. 12:48
Előzmény: #418  totoro
#421
Schiffer haver epp most nyilatkozta le az ATVn, hogy mindegy akar milyen (nagy) kaliberü büncselekmenyekröl van szo, mennyire nem lojalis dolog mar erröl hangfelvetelt kesziteni, ha az baratok között zajlik le.
https://www.youtube.com/watch?v=wRp_u7IPQkU
Gratulalok ehhez a jogaszi hozzaallashoz.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek