Topiknyitó: Hathor 2022. 12. 08. 14:35

Magyar Állampapír tulajok  

Magyar Állampapír tagoknak
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2026. 06. 14. 22:52
Előzmény: #43850  Firekiller
#43860
Ezaz :)
Hagyjuk már azt a Tiszát
https://kepkuldes.com/image/tekEG34
Tőbbször nem rakom be.
5éves duola top/fordított fülescsésze.
2022óta jön le. Milyen Tisza?
370ig lejött már 20022től 2023ig 425-430as zónából, sehol nem volt Tisza..
Hathor
Hathor 2026. 06. 14. 22:43
Előzmény: #43851  Kata726
#43859
Sajnálom.
Nem akarok senkinek megfelelni, sem egyet érteni.
Én sem értek egyet veletek.
Így jó ez.
Mi lenne a tőzsdével, ha mindenki ugyanazt gondolná?
Spiller 2026. 06. 14. 22:38
Előzmény: #43856  N0MAD
#43858
Tudd a helyed. Ne akarj nagyokat mondani. 
Spiller 2026. 06. 14. 22:37
Előzmény: #43854  Spiller
#43857
A nagyonmeno grafikon rajzolok es megmondo emberek öccazas eurt vartak sőt ezeret. Visszaolvashatoak a hozzaszolasok amikor 410-420as eur volt. En akkor mondtam 365 is lesz, mert a huf mögött komoly ertek van.  Legnagyobb ertek az erte kalhhato szolgaltatas. 420as eurnal sokan jottek ide..utana mar megerte 410 400 as valtas is..es meg most is.  A kulfoldiek a munkabert is eurbol valtottak..jo minosegu munkat kaptak olcson, jo adokkal. Az allamlapir kamat is kedvezo volt nekik. Egyensuly es novekvo gazdasag volt. Ezt el lehet cseszni. tisza abba fog belebukni nagyok az elvarasok kepessegek nincsnek. Eu penzekre alapoznak mindent. 
N0MAD 2026. 06. 14. 22:27
Előzmény: #43854  Spiller
#43856
Egy fórumon meg a kommentjei állítják ki az emberről a bizonyítványt.
Nagyon fbecsapod magad ha az általános ellenszenvet irigységnek akarod látni.
kkv14 2026. 06. 14. 22:12
Előzmény: #43834  bronz
#43855
Hányat még?
Spiller 2026. 06. 14. 22:09
#43854
mondtam veletlenul irtam ide mert hathornak fontosabb ha porog a topik mint a minoseg. Ő eldontotte en leptem. Nem tudom elvezi ha csesztetik vagy milyen perverzio ez de par dolog a sok kis pofatlan trollnak. Hathor mar akkor rajzolt chartokat amikor ti még nem tul sikeresen szineztetek a kesz viragokat az oviban.  Masnak csak a pofaja jar ő osszerakott egy a ingatlanos ceget es kemenyen nyomta.  Kemeny pénzt keresett megdolgozott erte. Elemez es dont. Ha eszetek lenne tanulnatok tole. Rohogcseltetek csufoltatok ő mondta a 350 es huft. Én 365öt mondtam. Most meg neztek mint a lukinyul,de sok szerencsetlen 420as eurban ul mert ugy megijedt sajat propagandajatol azt mindta onnan minden penzt eurba. Azt mondta a siserehad allamcsod lesz, elveszik a penzt nem fizetik ki a kamatot. Nem ez lett. Nem utolag kell okoskodni zebrapintyek hanem amikor ott vagy.akkor. szoval szolidan. Legyetek tisztelettudoak es ne tiszas csurhe. Mert az elet allitja ki a bizonyitvanyt. Utana csak a duma marad.
Spiller 2026. 06. 14. 21:53
Előzmény: #43844  bronz
#43853
Nezd meg a kis eleted ezekkel a jelzokkel. :) Sajnállak. Ennyi egy elet?  Szomoru. De sajnos kemenyen meg kell dolgozni az eletminosegért. Nincs ra sok ido. Tik tak tik tak. Lehet mar keso. Ha nagy hatizsakot cipelsz a multadbol akkor lekesi az ember. Legalabb a gendert erdemes kivalasztani. 
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish 2026. 06. 14. 20:29
Előzmény: #43847  Hathor
#43852
Segítek értelmezni a grafikont mert nem először fordul elő, hogy ezt írod és többen reagálunk rá!
https://www.tozsdeasz.hu/eur-huf-arfolyam-grafikon-historikus-cop0/
A grafikont érdemes nézni 2021 előttről is :), egészen 2025 februárjáig van egy gyönyörűen 400 fölé emelkedő trend. 2022-es energiaválságos balfaszkodást vedd ki a képletből, ne menjünk bele, hogy miért alakult így, de ezt hozták össze a fiúk és elég jól kib@sztak a többséggel. Szóval a Grafikon alapján a befektetők 2025 től  a választást árazták, és miután 2026 januártól folyamatosan ilyen olyan arányú Tisza győzelemről szólt a fáma nehéz a drasztikus erősödést nem a Tisza győzelmi esélyeinek betudni.
Múltkor is leírtam miután a fél bagázst lepapagájoztad, de olvasni nem voltál hajlandó, hogy a FIDESZ féle pénzügyi lépésekkel (bizonytalanság, morális kérdések a hitelek körül, uniós harc, árstopok...stb) a többség inkább rosszabbul járt hosszútávon. Főleg a forint leértékeléssel vágott oda a többségnek, neked is, még ha közvetlenül azt érzed, hogy a csodás magas kamat kárpótol(t), egy frászt.Ugyan így a többségnek nagyon jót fog tenni az alacsony alapkamat és az olcsón finanszírozható adósság. Azt is írtam neked, hogy lehet nekem csak 7 nulla van kincstári számlámon, nem gondolom 380 -alatti árfolyam mellett, még 5% körüli kamatok esetén sem, hogy rohanni kellene vele azonnal bárhová.
off: megnéztem a Kövér Lacis kongresszusi beszédet. Azt kell mondjam neked, ha nem a Gulyás Gerire meg a fiatalokra bízzák a vezetést és a teljes megújulást ez a politikai közösség gyorsabban fog széthullani, mint (Gyurcsók Ferike), vagy azt bárki gondolná. Toroczkai meg röhög a markában mert a FIDESZ széthullásával jelentős erősödése lesz a Mi Hazánknak.
Kata726
Kata726 2026. 06. 14. 20:25
Előzmény: #43845  Hathor
#43851
Egyre nagyobb csalódás vagy számomra. Finoman fogalmazva.
Firekiller
Firekiller 2026. 06. 14. 19:43
Előzmény: #43849  Angelo
#43850
a tényekkel nem lehet vitatkozni
Angelo 2026. 06. 14. 17:43
Előzmény: #43847  Hathor
#43849

A bukott miniszterelnöknek semmi köze nincs hozzá?
Na persze!
A forint erősödése a TISZA győzelmi esélyeivel indult meg és nem a trend miatt. 
A trend az volt, hogy amennyiben a fidesz tovább marad a forint is tovább gyengül és a hozamok is magasan beragadnak. 
Szerencsére Orbán akkorát bukott, hogy még a holdról is látszik!
Ezzel párhuzamosan elindult az a várakozás, hogy megindulnak az EU.-transzferek, ami önmagában is forint erősítő hatású és az EU.-s politika is gyökeresen változott a fidesz bukásával. Ezeknek a tényezőknek lehet köszönni azt, hogy a forint erősödik és a kötvényeink hozamai is nagyot zuhantak. 
Persze neked mint fidesz fetisisztának ezeket a tényeket nehéz elfogadnod és ráfogod a trendre. 
Amennyiben imádott, de azóta csúfosan bebukott, hazudozó miniszterelnököd tovább uralkodott volna, úgy baxhatnánk a trendet is. Szerencsére nagyot bukott és ezzel rengeteg kockázat kiárazódott a országból.
slash2 2026. 06. 14. 17:15
Előzmény: #43845  Hathor
#43848
Pákitó éhes!
Hathor
Hathor 2026. 06. 14. 16:30
Előzmény: #43846  Firekiller
#43847
Trend.
2022óta. Akkor volt 450/430. Most 304/351.
Utóbbi 3hétben minimum 2x beraktam 5éves chartot.
Firekiller
Firekiller 2026. 06. 14. 16:04
Előzmény: #43845  Hathor
#43846
ha nem a Tisza akkor mi miatt?
Hathor
Hathor 2026. 06. 14. 15:47
Előzmény: #43838  N0MAD
#43845
Pont azt teszem.Lazulok, 1-2pohár vörösbor, láblógatás, beolvasok néha ide,  etetem a madarakat. Teljesen kiváló minden.Még mindig mondom 450ről nem Tisza miatt jött 304re dollár.Illetve euro sem 430környékéről 351re, de a CHF sem 450ről 381re..
És hogy Állampapír is legyen.
Feliírom a hétvégi 3napos kamatot is, majd holnap este a következő napit is
bronz 2026. 06. 14. 12:15
Előzmény: #43842  Spiller
#43844
Nézd már meg a szánalmas, agyoncenzúrázott, nyomorult kis topicod Ibiza Nudli zajec Spiller.
Rettegsz már hónapok óta, jössz te is a kamu intézkedésekkel a pedofilpárti fideszes barátaid kamu 600 oldalas programjához hasonlóan.
Vigyázz, mert nemsokára átműtenek és mehetsz az ukrán frontra! :)))
Spiller 2026. 06. 14. 11:51
#43843
Na puszi. Veletlenul írtam ide.
Spiller 2026. 06. 14. 11:50
Előzmény: #43832  bronz
#43842
Rettegsz cicamica:) 
Spiller 2026. 06. 14. 11:47
Előzmény: #43830  Uhura
#43841
Igen. Sok fura embert befuj ide a szel. Nem baj elsore nem ertik - altalaban segitek megerteni a velemenyem-  de nem is akarjak. Egybol politikat csinálnak mindenbol. Rengeteg a sikertelen irigy es frusztrált ember itt is.pedig mindenki a sajat eletenek a kovacsa. Es persze van par retardalt maniakus. Most is azt hiszik nem baj 3sávban adozik majd munkaado kifizeti helyette a tobbletet. Ja lof..t. Ha magasabb lesz tao azt hiszi az csak a vallalkozo baja. 

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek