Topiknyitó: user01 2022. 12. 06. 17:13

VERTIKAL Group Nyrt.  

Új cég jön a BÉT-re
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Marcesz 2026. 06. 09. 13:47
#6379
Holnap közgyűlés,ha jól tudom?!
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 09. 13:28
Előzmény: #6373  Senkialfonz
#6378
Már bocsánat, de hozzá kell szólnom. Ez bármely részvényre igaz. Van olyan funkció bármely szolgáltatónál hogy ajánlat módosítása , vagy visszavonása. Ezzel a jogával élhet bárki. Mi ebben a bűn? Semmi
oldrider 2026. 06. 09. 13:06
Előzmény: #6369  Senkialfonz
#6377
A jelzéseidet papír alapon küldjed! - Úgy még használhatják is majd valamire.
Dr.Emu
Dr.Emu 2026. 06. 09. 13:03
#6376

A cég szépen felnőtt a komolyabb tőzsdei (BÉT) cégek közé.
Van tevékenység, eredmény, jövőkép, kommunikáció és még egy SRV-t is elindítottak. Ráadásul nem csak közgyűlési határozat szintjén, mint máshol szokás, hanem tényleges vásárlásokkal bizonyítottan. Második hete napi 70-100 ezer darabokat vesznek piacon és ezt a tervek szerint még vagy 15 héten keresztül folytatják. Ráadásul 25 Ft-on maximalizálva, jó esetben közelítve az árat, ha nem lenne köztünk annyi balek, aki, mint az elmúlt két hét bizonyítja, 10 Ft. körül is odaadja. Június 5.re sikerült elérni a 10.27-es SRV árat. Ma meg már megint ott sorakoznak a "nagybefektetők" 10 Ft. alatt 20-30 000 db-os tételekkel.
Úgy néz ki MI és most igazából nem itt a fórumon hozzászólók nagy részére gondolok, hanem a fent említett b.....zokra, még nem nőttünk fel a tőzsdéhez.
Azért az irány adott. Szeptemberre 15.
Marcesz 2026. 06. 09. 13:02
Előzmény: #6372  JM Keynes
#6375
1 hete még nem ez volt a véleményed. Igazad van lehet a kutyànak sem kell csak a saját cégének kell a részvény😀
Boavista 2026. 06. 09. 11:55
Előzmény: #6372  JM Keynes
#6374
Komolytalan vagy. A lényeget nem érted Te sem. "A tőzsde arról szól, hogy a türelmesek elszedik a pénzt a türelmetlenektől"
Te melyik kategóriába sorolnád magad..? Költői kérdés volt, én tudom hova tartozol, nem kell megválaszolni.!
Senkialfonz 2026. 06. 09. 11:17
Előzmény: #6372  JM Keynes
#6373
Ha valaki tényleg el akar adni 1 milliót vagy 1,5 milliót, az nem rakosgatja be ide oda aztán meg veszi ki. Most pld kivette. Gondolom olvasta amit írtam. Ez csak szimpla árfolyam leszorítás. Pont akkor varázsolnak amikor megy az Srv. Csak azt felejtik el, hogy már a hatósàgok sokkal jobban rajta vannak az ilyeneken. Megtettem a jelentést az MNB felé Képernyőfotókkal együtt. 
JM Keynes
JM Keynes 2026. 06. 09. 11:11
Előzmény: #6371  Senkialfonz
#6372
Szerintem csak az van hogy a kutyának se kell. Oldridernek igaza volt. Majd megint be lehet vásárolni 7 Ft-on és oda vissza. Ennek is megvan a bája.
Senkialfonz 2026. 06. 09. 10:21
Előzmény: #6370  Marcesz
#6371
Szándékosan nyomják le az árfolyamot. Ott a
Reggeli 9.18-as kötés, most meg az 1m darab eladás 10 ft-on. 
Marcesz 2026. 06. 09. 10:02
Előzmény: #6369  Senkialfonz
#6370
Mai srv még volt. Jól jártak valaki megunhatta és dobta.
Senkialfonz 2026. 06. 09. 09:37
#6369
Azért az szép, hogy 9,7 es vételi szándékra jön egy 9.18 as eladás. Gondolom a hab a tortán az lesz, hogy a heti srv vételek között fogunk találni gyanúsan alacsony árú vételt.
Megy a jelzés az MNB-nek.
Marcos79 2026. 06. 08. 09:31
#6367
487880 db a múlt hét
kint van a közzététel
Marcesz 2026. 06. 08. 08:05
#6366
Ilyen kőolajàrak mellett jó profitra tesz szert a cég a műanyag alapanyagok tekintetében. Jobb elős félévet vàrok mint azt előre maguknak jelezték. MOHUs üggyel vagy ugyanott leszünk vagy még jobban jàrunk.
DrWatson 2026. 06. 06. 09:47
Előzmény: #6364  Marcos79
#6365
Már csak a piacnak kéne rendesen beáraznia.
Marcos79 2026. 06. 05. 20:48
Előzmény: #6363  JM Keynes
#6364
Jó lesz ez... jön a standard, jön a concorde kovetes, jo az eps, van benne forgalom is, ahhoz kepest hogy x tend... az eu-s penzeket is majd meg tudja celozni, a korfogasos gazdasag biztos slager lesz a kovetkezo evekben...
JM Keynes
JM Keynes 2026. 06. 05. 14:37
Előzmény: #6361  Marcos79
#6363
Pedig lenne miért.  Az SRV semmit nem fog hozzátenni az árfolyamemelkedéshez a limit miatt. Ez olyan bedobjuk hátha rámennek a kisbefektetők típusú dolog. Inkább nem kellett volna akkor.  És most ez a MOHUs ügy..  Sajnos ez a cég mégsem tudja átlépni a határait, többet láttam benne mint kellett volna.
Chucky 2026. 06. 05. 13:51
#6362
Végre itt is volt valami komolyabb vétel...
Marcos79 2026. 06. 05. 11:21
Előzmény: #6360  Senkialfonz
#6361
Akkor nem aggodok - koszi

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek