Topikgazda: Kvazir 2005. 11. 20. 20:32

MOL topik  

vagy nem :) ebben semmilyen pozit nem vettem fel, de egisszel együtt jól megshortolom, ha a piac megindulna lefelé... ők esnének a legtöbbet sztem egy nagy zuttyban
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
farkasfu
farkasfu 2023. 07. 30. 09:53
Előzmény: #676  Törölt felhasználó
#680
Ha már te is idetévedté, pár szó erejéig! Nem velem kellene takarózni!!!! 
Az tény, hogy 3K alatt vagyunk, (sőt 2,8k alatt) amit ti el sem tudtatok képzelni a nagy ködben! Aki azt mondta, hogy korrekció lesz és 3k alá benézhet, azt egyszerűen lehurrogtátok és tettétek a megjegyzéseket a legkisebb emelkedésnél is rájuk, ránk!! Szóval nem itt kellene hisztizned/hisztiznetek és még most dicsőíteni magatokat, hogy igazatok volt!!! Mindenki tudja, hogy nem úgy lett, ahogy vártátok! A ta és papírforma teljesült! A büszkeségetek csapdájában vagytok és ezt csak magatoknak köszönhetitek, úgy mint a megoldás hiányát is! Csak be kellett volna ismerni a kudarcot! Tudom nem volt kudarc szerinted, nem is kell válaszolnod rá!!! Egy biztos, nem akartatok más irányba nézni csak fel az égbe" és ezért mindent bevetettetek. Köztük az indokolatlan kitiltások, csoportos lehurrogás, és a kitalációkat az emelkedés erősítésére, érdekében! Persze még most is nyomjátok!  Te meg azt várod, hogy legyek/legyünk kussban és sunnyogjunk el az igazunk miatt, miközben most is nyomjátok az igét?  hmm 
Néha megjegyzem, hogy 3K alatt vagyunk, hátha észreveszitek és nem nyomjátok tovább az istenítő" dumát! Persze közben ugyan úgy teszem fel a ta alapján, hogy meddig, mikor mehetünk felfele, akár 3K fölé is! Ezt nem vetted észre? Nem a fenét, csak továbbra is bele kell állni a másikba, mint hogy beismerni a tévedéseteket!!
 Takarózhatsz az új adóval is, de ez csak kifogás, nyugtasd magad vele, hogy az miatt vágták le a szelvényt!! 😃😃 
A kitiltásra megy annyit, hogy steve-nek kérdést tettem fel, erre csinált egy nagy hisztit ez a taktikája már látom (Bakternál is) és házmester meg mellé állt! Nyilván mert a csapatotok" tagja! Az is vicces már, hogy jobban érzi magát a másik topikban, mint a sajátjában! 😃 
A versenyzőhöz egyszer szóltam  a topikjában és kitiltott, nehogy több is legyen! Ide is másolom neked és evvel befejeztem! Igazatok van mindenben! 👍
" farkasfu ma, 09:25 Előzmény: #5346  Coulthard14            #5347 
Köszi, de én nem vagyok kitiltva máshonnan...😲 😃😃😃" 
Erre jött a : 
"Moderáció: Kitiltás a "MOL tulajok normálisan" topikból A moderálás a "MOL tulajok normálisan" topik #5347 sorszámú hozzászólása alapján történt.
 A moderátor indoklása:
nem szeretnem ha itt terjesztened a tanaidat"  
-
Ez a normális? 😃
no comment...
..na lépjünk túl rajt!!!
Bpali
Bpali 2023. 07. 30. 09:03
Előzmény: #678  kacsahus
#679
Lépj túl... Nem írsz erről , ő se fog. Én értem mindkét oldalt.. Tőzsde fórum ez , nem aréna . 😂 Bakternak is mondtam lépjen túl... Nem kell magát senkinek herrgelni..
kacsahus
kacsahus 2023. 07. 30. 08:18
Előzmény: #676  Törölt felhasználó
#678
Köszönöm, hogy igazoltad azt, amit mondtam.
Törölt felhasználó 2023. 07. 30. 05:19
#677
Ebben az igen humánus és demokratikusnak nevezett topikban folyamatosan egyeseket ki akarnak tiltani. Van ennek módja, legyen annyi vér a pucátokba, hogy válasszatok magatoknak egy topik gazdát, ez a módja. Önbíráskodás, kirekesztés nem demokratikus módja. Csak a szöveg megy, felelősség az nem. Hazugság az is, hogy a másik topikban ki van tiltva az ellenvélemény ,  bőven olvasható normális meglátás retorziók nélkül.  Ti annyira elfogulatlanok vagytok, hogy Baktert védtétek és hazudozva a normálisakat okoltátok tetteiért. Szerencsére a fórum vezetői nem így látták. Semmivel nem vagytok különbek!
Törölt felhasználó 2023. 07. 30. 05:07
Előzmény: #675  kacsahus
#676
Ti semmivel nem vagytok különbek!  Steve megmondta, hogy 3000 fölé fog menni a Mol és innen egyesek lehülyézték, farkasfu pedig egyenesen sértegette őt is és másokat is, aki ezért kapott szankciót. Most meg úgy tesztek, mint,ha ez nem létezett volna.  Ti magatokkal ugyan úgy elfogultak vagytok, sértődöttként, tévedhetetlennek hiszitek véleményeteket. Farkasfu szórja poénjait, hogy vegyük észre nem 3k felett van az árazás, akkor is,ha senki nem szól hozzá és akkor is ha igen. Nyilván ő előre tudta, hogy új adót kap a nyakába Mol.  Kíváncsi leszek, hogy Mol emelkedésben mennyire lesztek elfogultak és korrektek!  Egyesek itt nagyon szelektíven emlékeznek, én nem.
kacsahus
kacsahus 2023. 07. 30. 00:21
Előzmény: #672  Bpali
#675
Nem Balin és társai véleménye a gond. A gond az, hogy neki más véleménye a gond. Ahelyett, hogy elgondolkozna azon, amit írsz, ő azon van, hogy rádkontrázzon, ha nem egyezik a saját véleményével. Ez destruktív, és ezért éledt fel újra ez a topic hosszú idő után. Így amit írsz, az ezért nem működik, és ezért van, hogy van ahol valakit nem látnak szívesen. Tudod, élni és élni hagyni, de ez nem megy mindenkinek.
oldrider 2023. 07. 29. 22:06
Előzmény: #667  Kvazir
#674
Egyetértek! 
Bpali
Bpali 2023. 07. 29. 21:25
Előzmény: #672  Bpali
#673
mindneki = mindenki
Bpali
Bpali 2023. 07. 29. 21:24
Előzmény: #667  Kvazir
#672
Pont ez lenne ennek a  topiknak a lényege, hogy nincs ilyen hogy nem látnak szívesen... Balin is írhat nyugodtan. Meg mindneki aki máshova nem..Bárki...Csak próbáljon mindneki nem veszekedni:_)) 
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 07. 29. 19:13
Előzmény: #670  farkasfu
#671

1:Attól ezt még nem kell elfelejteni !
2:Ha nem tetszik otthagyod, nagyon könnyű!
3:Én sem vagyok épp teanager!
4:Mindig van új a nap alatt!
Valami gagyi emailcím kell csak, ha nincs arra is van megoldás!
farkasfu
farkasfu 2023. 07. 29. 12:57
Előzmény: #664  farkaskoma
#670
Köszi, már többször hívtak, de azt se tudom, h fán terem e, vagyis csak sejtésem van! 
A másik pedig az, hogy 20 éve itt vagyok és már akkor elmúltam húsz, nem is egyszer. Ha ezt itt hagyom, akkor máshol sem folytatom! Erre már tuti nem kell húsz évet várni, aki netán megijedne...! 😃 
Ahogy fogynak az évek, úgy a türelem is! 
farkasfu
farkasfu 2023. 07. 29. 12:41
Előzmény: #663  SarvarySteve
#669
Úgy látom, azért nem tudsz  nélküle kereskedni, de közben szapulod egy madár miatt? pfffúú 
 (" SarvarySteve péntek, APP- ra én is kérnék egy chartot!A farkasfu-ben túl sok az állat!Szívessen megnézem a te grafikonod is") 
 ...na most előrébb vagy? 🤔 
Szerintem azt se tudod mit jelképez, de ne aggódj, töröltem a chartot a pingvinekkel!!
farkasfu
farkasfu 2023. 07. 29. 11:24
Előzmény: #665  kacsahus
#668
Ő szerinte van egy tartozásom felé, hát összedobom a chartot és beteszem a másik topikba! Remélem evvel vége! Onnét kezdve már trollkodás, zaklatás, provokáció, ha ezt folytatja itt!! 
Kvazir 2023. 07. 29. 11:09
Előzmény: #657  Balin2020
#667
Balin!
Eddig bírtad ki, hogy ne gyere ide. Nem sokáig.
Teljesen leuraljátok páran a másik két mol topikot, volt minden ott shortos orkhadseregtől a nem is tulajoktól folytatva a troll galerikig.
Voltak páran akik átjöttek ide, mert sok volt a másik két topik nekik.Kérlek tartsd ezt tiszteletben és fogadd el, hogy többen nem látnak itt szívesen. Persze jönni fogsz, mert nem bírod ki, hogy ne trollkodj /remélem tévedek/.
Mennyire tisztelted Farkasfu munkáit, olvasd vissza a MOL tulajok normálisan topikban a 4983-as hozzászólásod.
Balin2020 2023. 06. 15. 13:49Előzmény: #4977  Magus_21#4983
Lényeg: ,,Kvazír nem véletlenül tette be a 2870-es támaszt célnak, mert azzal már törne a trendvonal. :)
Nem nagyon emlékszem, hogy sokszor tett volna be építő jellegű, MOL szempontból pozitív tartalmú posztot. Farkasfűvel még veregetik is egymás vállát. 
Ebből aztán süt a tisztelet...
kacsahus
kacsahus 2023. 07. 29. 09:49
Előzmény: #664  farkaskoma
#666
Ha ott folytatjátok, szóljatok, én megyek. Bár az én áttelepítési kísérletem nem működött.
kacsahus
kacsahus 2023. 07. 29. 09:48
Előzmény: #661  Balin2020
#665
Miért kell idejönni okoskodni? Miért??????? Nem hívott senki, két topic már rólad/rólatok szól. Nem elég??? Vagy már meguntátok egymást??? Hagyjál már minket békén. Nem veszed észre hogy előletek menekülnek sokan? Ennyire vak vagy?
farkaskoma 2023. 07. 29. 09:39
Előzmény: #662  farkasfu
#664
Szia!
Gyere át a d1scordra, hidd el vége lesz ezeknek a kicsinyes vitáknak,olyan támogató környezetet nem nagyon találsz máshol,mint ami ott van.
SarvarySteve
SarvarySteve 2023. 07. 29. 08:14
Előzmény: #660  farkasfu
#663
Itt is van Pingvinekkel teli rakott chart?
farkasfu
farkasfu 2023. 07. 29. 08:11
Előzmény: #661  Balin2020
#662
Jó reggelt! 
Én jól aludtam, te is? Áfor Mámor..😃😃😃
Legyen igazad! 
Nem veled volt bajom, hanem a hozzáállásoddal! Mos már látom nem csak avval van baj!
Nekem elég volt belőled!
 Szép hétvégét!! 
Balin2020
Balin2020 2023. 07. 29. 00:07
Előzmény: #659  farkasfu
#661
Nem kell a mellébeszéd! Ez a topic a korrektség jegyében lett mehírdetve. Elég ha elmagyarázod hogy jön össze a 11% osztalékkal szemben az 50% esés!

Topik gazda

Kvazir
4 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek