Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Shary kedd, 15:21
Előzmény: #96558  jofej
#96560
Gondolom "nem kötelező érvényű". 
Magus_21
Magus_21 kedd, 15:14
#96559
Én ma is vettem csendesen 1910-nél kettő pakkot is. Viszont továbbra se értem ezt az irányt, így csak tényleg arra tudok gondolni, hogy valakiknek készítették elő a beszállási lehetőségeket és megy az elbizonytalanítás és a csendjáték. Szvsz hamarosan vége az állami átvilágításnak a cégnél és akkor már mindenki tisztábban fog látni, gondolkodni és senki se lehet annyira hülye, hogy a pénzét veszni hagyja és ellene dolgozzon! Leegyszerűsítve, szvsz együtt kell, hogy dolgozzanak majd a nagyfiúk csak előbb meg kell ismerniük egymást! 
Kitartást és szebb napokat mindenkinek és remélem most már tényleg fordulunk és irány észak!
HunSuccess kedd, 15:03
#96557
1930 HUF-on bejelentkeztem…
Getup
Getup kedd, 14:52
Előzmény: #96555  nyereg
#96556
1924re jött 22k r 1950
nyereg
nyereg kedd, 14:51
#96555
na megjöttek a vevők?
Toka kedd, 14:22
Előzmény: #96553  Toka
#96554
Jöjjön majd a Toka clubba is, szetetettel várjuk.
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs kedd, 14:18
Előzmény: #96541  boomax
#96552
Szerintem ébredj fel! Ahhoz két dolog mindenképp kéne, egy tiszta cég, meg ehhez teljesen amatőrök, az eddigi viselkedésük alapján.
HunSuccess kedd, 14:17
#96551
Szerintem mindannyian csak tippelgetunk, otletelunk. A pletykák meg vagy igazak, vagy nem. Az igazsagot csak a cég vezetése ismeri…
nyereg
nyereg kedd, 14:12
#96550
azt is muszáj figyelembe venniük valahol h tele vam a 4ig kisrészvényesekkel, sőt még maga magyar is komoly részvényes volt, figyelni kell nekik ránk is, egy tőzsdei cég esetében nem lehet csak úgy hasraütve handabandázni
rice2 kedd, 14:11
Előzmény: #96536  bub
#96549

Kíváncsi leszek majd amikor jönnek a hazai megrendelések akkor mit fogsz írni.
Próbálsz pletykákról írogatni, persze csak szeretnél nagyobb pánikot kelteni.
"alacsony szintű honvédségi szinten" Takarítónővel beszéltél???
.
https://www.portfolio.hu/uzlet/20260616/megallapodast-kotott-a-4ig-nem-halalos-fegyverek-regionalis-bazisa-epulhet-magyarorszagon-843622
Brazilokkal lehet lesz 1 közös cég itthon. 
Gondolom, ha majd a kormány is rábólint. Valószínűnek tartom, hogy kb. szeptemberre lesznek bejelentések, amiket majd a kormány is támogat.
Utána indulhat nagyobb sebességgel felfelé az árfolyam. Addig nyári szünet, pihenés!
1913ft és 159milla
dunyha kedd, 13:55
Előzmény: #96546  Toka
#96548
Ismét közvetetten az arabok? Ha jól nézem a Condort...:D
Electricity kedd, 13:51
Előzmény: #96489  Minfom
#96547
Álláspont, vélemény a részvényről? Te kis munka ajánlgató! :-)))
cclarinet kedd, 13:45
#96545
A tőzsde ilyen, amikor esik az árfolyam világvége lesz, amikor száguld sosem halunk meg. Amíg nem lesz kiegyezés addig nyilván az árfolyam is itt lesz a béka segge alatt! Szerintem nagyon jól csinálják,hogy nem kezdenek magyarázkodni meg igérgetni meg üzengetni a kormánynak,mert az kontraproduktív lenne. A vendégmunkások behozatalával kapcsolatban nyilatkozott a Master Good, hogy nem lesz aki dolgozzon és jött is egyből a támadás velük szemben. Szerintem ezért jól csinálja a cég, hogy csendben van és dolgozik a háttérben. Egyszer úgy is lesz valami. Akinek nem tetszik adja el,aki arra spekulál, hogy beindul az meg vegyen vagy bővítse. Kollégák ne tévesszük össze egy kamu Bét vállalattal, itt vannak működő üzletágak, 8300 ember dolgozik náluk, vannak kapcsolataik....... Én évekig voltam Richterben az is kinszenvedés volt és az sem kamu vállalat, az elmúlt egy évben a portfólión pár hetente megjelenik egy cikk, hogy most nagyon ki fog lőni, meg most indul be a Richter és Voálá semmi sem történik ott sem. Az OTP az egyetlen magyar papír amivel lehet kereskedni van forgalom és viszonylag kiszámítható az árfolyam. Nyilván remélem senki nem egy fórum alapján kereskedik!! A tőzsdén rengeteg más lehetőség, papír forog, nem kell itt sopánkodni,eretvágni. Nyilván én is mínuszba ülök de szerencsere az arany certik szépen hoztak az elmúlt napokban,meg az OTP is megy és reméljük ma is sokat megy a Spacex. Mindenkinek sok nyerőt kívánok! 
u.i. Szerintem grafikon alapján divergencia kezd kialakulni az árfolyam és RSI között.
Marina5
Marina5 kedd, 13:38
#96544
Vételi DbV. Ár     Eladási ÁrE. Db
8311,9041,908888
5001,9001,910152
1,5001,8991,91197
271,8961,913168
2601,8951,9152,000
1,1501,8941,9182,000
1,0001,8931,9202,000
2,6301,8921,924209
2601,8911,9252,416
6,6661,8901,9304,588
Piaci információk
Napi min1,896 HUF5 napos vált.-9.07%
Napi max1,986 HUF13 hetes vált.-36.88%
Nyitó ár1,986 HUF26 hetes vált.-51.76%
Utolsó kötés1,905 HUF52 hetes vált.15.11%
Utolsó kötés ideje2026.06.16. 13:37YTD árfolyam vált.-51.41%
Napi változás (HUF)-81.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-4.08%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,986 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)81,13352 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)155,934,09710 napos átl. forg.123 e db
Piaci kapitalizáció606 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,829 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.65
Imrus55 kedd, 13:35
#96543
1904.- r... a legszemetebb részvény !
Toka kedd, 13:33
Előzmény: #96541  boomax
#96542
Ez azonnali szavazatvesztéssel járna.
boomax kedd, 13:30
Előzmény: #96536  bub
#96541
Bízzunk benne, hogy a JG és csapata túl azon, hogy békés együttműködésre törekszenek nem dőltek hátra és várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön. Tessék támadásba lendülni, meghívni a kormány tisztviselőket egy tárlatvezetésre a 4iG központba és kiteríteni a kártyákat, hogy mik a tervek, hova akar eljutni a cég, mit értek már el, milyen segítségre van szükségük, átbeszélni a tulajdonosi struktúrát, elmagyarázni az okokat, változtatni ha szükséges, harcolni a cég és a RÉSZVÉNYESEK érdekeiért…..stb.!  És ezt minél hamarabb mert az idő és az árfolyam  egyenlőre nem a 4iG vezetők taktikáját igazolja….szvsz. 

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek