nyereg

Regisztráció: 2025-06-30 16:24:28

Hozzászólások száma: 1 916

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 10:34


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

122 168
2026. 05. 29. 23:30
5 014
2026. 05. 29. 16:55
95 323
2026. 05. 30. 12:44
184 515
2026. 05. 30. 06:12
43 608
2026. 05. 30. 10:41
262 435
2026. 05. 29. 17:05
86 281
2026. 05. 29. 20:04
115 631
2026. 05. 30. 09:28
7 117
2026. 05. 29. 15:30
2 361
2026. 05. 29. 17:03
2 986
2026. 05. 30. 11:04

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 10:34
azért nehogy már 2400-ról vagyis 720 pontot kb 15 nap alatt a kicsik barmolták le ezer darabos tételekkel, hogyan?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 15:18
várd meg a választ az MNB-től akkor
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 13:51
köszi, 4 iget ebbe nem hiszem h meg tudnák kerülni
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 12:36
jól írod mert ott a dohányboltokról beszél?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 12:08
egyelöre nem találom a lényeg h mondta
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 11:46
hány percnél beszél a safről meghallgatnám?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 08:46
basszus a szar erste nem mutatja, pffff....
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 08:45
kivette de az indi maradt, érdekes, de miért?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 08:43
kivette a geci állatja
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 08:40
hihetetlen, de ki ad el így?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 17:07
micsoda undorító lenyomás volt itt ma, te jó ég végig tömve az eladói Z: 1871
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 15:16
mondjuk te a deltát nagyon benézted velem együtt hosszú éveken át, csak mondom, ez is tény
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 14:07
az igazság az, hogy eleve nem szabadott volna ezeket a szutykokat venni, mint opus, delta, hanem csak otp, telekom, ez volt az alaphiba, engem is hogy átbasztak deltába szavak nincsenek viszont azért a 4iget nem lehet szerintem egylapon említeni egy deltával vagy opussal, mert annál jóval komolyabb cég, nyilván ez látszik az árfolyamban is, ugyanakkor sajnos a kotta, hogy felhúzták és nagyot esett hasonló, de pl a deltát még csak fel se húzták hanem lassan hét éve nem volt ott ahonnan indult, itt szerintem jászain és feketén múlik minden, meg magyaron hogy mi van még a tarsolyukba, mi a fő szándékuk. Az meg a viccek vicce h egy deltába most meg abba próbálnak kapaszkodni h a delta nem volt neres, hát hogy a fenébe ne lett volna az, most is a barna féle bank intézi a szaros srv-t hogy csak 1 példát írjak, mindig valamibe kapaszkodunk ami nem igaz, jól írod, viszont én a 4iget kivételnek érzem alapvetően a rheinmetál miatt, azért egy deltába v opusba mivan a rheimetálhoz képest? két nulla vagy az se....
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 18:52
2199 maradt bent eladáson
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 17:06
durva h mennyire nem akar menni, z: 1950
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 14:51
na megjöttek a vevők?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 14:12
azt is muszáj figyelembe venniük valahol h tele vam a 4ig kisrészvényesekkel, sőt még maga magyar is komoly részvényes volt, figyelni kell nekik ránk is, egy tőzsdei cég esetében nem lehet csak úgy hasraütve handabandázni
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 10:51
de mi a faszért csinálják ezt egy forgalomnélküli napon, értelmetlen
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 10:45
ezt én se értettem.
Ritkán néz azért így ki a könyv
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 13. 20:02
Nagyjából én is így látom, valószínűleg a cég is benne van, mert kinek is van sok részvénye es pénze, de még a leírtakkal együtt is nehez elkepzelni is nemhogy megvalositani. Pl 2250 körül úgy nézett ki, hogy ez kizárt, hogy akár csak 2200ig lemenjen a könyv alapján aztán pénteken 1860ig lement..... 

friss hírek További hírek