Uri Geller mondta "működj" akarom mondani, emelkedj! :D és akkor majd zöldülünk.
.
https://www.vg.hu/vilaggazdasag-magyar-gazdasag/2026/06/kormanydontesek-magyar-peter-facebook
Nekem úgy tűnik, hogy az N7 privatizációról újabban már nincs is szó. Vajon miért?
Mióta kormányon vannak 1 mondattal nem hozták elő.
Jászai még mindig nagyköveti pozícióban.
Én azt hittem leváltják.
Még a végén igazam lesz, hogy majd USAba MP kíséretében Jászai is ott lesz :D Na az érdekes lenne :D
2042ft és 106milla