feel

Regisztráció: 2008-05-11 10:21:29

Hozzászólások száma: 42 152

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 10:46


Tapasztalat: 5
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

98 885
2026. 05. 21. 09:50
231 515
2026. 04. 15. 22:34
210 025
2018. 04. 11. 08:21
21 589
2020. 10. 04. 07:55
9 956
2020. 09. 05. 22:24
85 898
2020. 10. 06. 11:17
39 621
2026. 05. 29. 10:13
86 281
2026. 05. 29. 20:04
1 395
2021. 01. 29. 05:20
2 301
2023. 04. 01. 15:57
21
2025. 12. 09. 09:13
34 812
2026. 05. 29. 15:36
177 430
2026. 05. 29. 17:39
15 044
2026. 05. 28. 12:54
16 748
2025. 09. 17. 20:35
13 883
2026. 05. 29. 23:01
22 691
2026. 05. 29. 09:57
95 322
2026. 05. 30. 12:07
115 631
2026. 05. 30. 09:28

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "4iG károsultak, kitömöttek brühühü topicja" topikból

A moderálás a "4iG károsultak, kitömöttek brühühü topicja" topik #1750 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Agyatlan feel-beszélő, vigyázzatok vele!

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-12-14 22:54-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Vegyél vissza kicsit
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-04-16 12:13-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés. kérjétek el egymás telefonszámát, és úgy szeressétek egymást, ide ez nem kell. köszi.
Moderáció:
Felfüggesztés a "4IG részvény" topikban - 2019-07-10 16:10-ig (0 nap, 2 óra, 0 perc)


A moderálás a "4IG részvény" topik #40900 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Ne toljuk már folyamatosan a kereskedési könyvet. Akit érdekel úgyis megnézi
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-07-16 10:22-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
enyhítés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-07-23 19:01-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
flood

sokaknak van már elege az ajánlati könyvekből
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-08-03 11:00-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
szóltunk, hogy sok lesz, visszajossz, és tiszta erőből folytatod. kitiltas lesz a vége.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-09-05 17:54-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
légy szíves gondold végig, mit érdemes posztolni. a vég nélküli felesleges posztjaidra jön a legtöbb észrevétel. flood.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-08-16 18:21-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-09-12 22:34-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 10:46
Valoszinu van nehany olyan szamla amiket kitaraznak egyesek mert surgos lett nekik.Amennyiben 4ig rv is van rajta akkor eladjak.Aztan a penzt viszik ki.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 20:52
Örömmel találkoztam újra Abu Dhabiban Hamad Al Mararral, az EDGE Csoport ügyvezető igazgatójával és vezérigazgatójával.
Nagy megtiszteltetés számomra, hogy az EDGE és a 4iG Space and Defense Technologies között elindított partnerségek most még magasabb stratégiai szintre emelkednek.
Megbeszéléseink nemcsak az EDGE portfólióvállalatával, a Condor Non-Lethal Technologies-szal aláírt megállapodást követő következő lépésekre összpontosítottak, hanem az együttműködés új területeinek azonosítására is, beleértve az aknavetőket és aknavető lőszereket, a lőszergyártást és a kritikus nyersanyagokat, valamint a légvédelmi és drónellenes megoldásokat.
Az ipari együttműködésen túl aktívan keressük a közös befektetési lehetőségeket és a rugalmas ellátási láncok fejlesztését. E tekintetben továbbra is kiemelt prioritás az európai, és különösen a magyar kkv-k részvételének erősítése ezekben az ökoszisztémákban.
Közös célunk, hogy az EDGE Europe-pal közösen hozzájáruljunk az európai védelmi ipar megerősítéséhez, versenyképességéhez és technológiai fejlődéséhez. A NATO-tagállamoknál már üzemben lévő, NATO által jóváhagyott rendszerekre vonatkozó együttműködésre összpontosítunk, lehetőséget teremtve a mélyebb ipari és technológiai együttműködésre, miközben támogatjuk Európa stratégiai autonómiáját és védelmi felkészültségét.
Büszke vagyok arra, hogy az EDGE egyik fontos stratégiai partnereként Európában továbbra is hozzájárulhatunk a magyar védelmi ipar fejlesztéséhez, és bővíthetjük szerepünket az európai védelmi képességek jövőjének alakításában.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 14:06
Lehet osszehoznak egy dupla aljat itt a zavarosban.
Telko uzletag boven tobb a mostani manipulalt arfolyamnal.
4IG részvény szerda, 13:50
Rivotril kannas borra,plusz 40fokban😀
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 13:22
Zuhantak a védelmi részvények egy olyan jelentés után, miszerint Németország leselejtezi a hadihajóit; a Rheinmetall részvényei 17%-ot estek KÖZZÉTÉVE: SZERDA, 2026. JÚNIUS 24., 3:39 AM EDTUPDATED 23 PERCEL EZELÖTT bélyegkép Elsa Ohlen A védelmi részvények szerdan zuhantak egy olyan jelentés utan, miszerint Németorszag felhagy hat hadihajó épitésének tervével, ami a második világháború óta a legnagyobb megrendelése lett volna. A hirek szerint Berlin azt tervezi, hogy elvet egy tobb milliard eurós projektet az F126-os fregattok épitésére, amelyben a Rheinmetallnak kellett volna lennie a vezetö vállalkozónak. Mindez akkor történt, amikor az európai védelmi részvények az év elejétöl jelentösen csokkentek, a védelmi vállalatok romló hangulata közepette.
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 09:06
1957ft kb 4.800db van bent 2000ft-ig
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 19. 15:14
Ev vegere 3.5k👌
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 18:57
Valaki azt mondja ezeotszaaazzz van aki hatezeeer😉
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 15:32
Wallisnal ez bevett szokas.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 11:11
Ameddig nem viszi at a 2.400-2.500ft szintet itt nagy valtozas nem lesz.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 09:02
1848ft 13.374db
AutoWallis Nyrt+topic 2026. 06. 16. 15:06
Alacsonyabb arfolyam tobb mrp reszveny nekik.
AutoWallis Nyrt+topic 2026. 06. 16. 13:11
Szepen kilopjak a penzt👌osztalekra is jutna de nem nekunk.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 15. 18:43
Szanalmas klon😀nem unjatok meg,hogy rendszeresen uj regisztraciot csinaltok.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 10:55
Itt vagyok.
4IG részvény 2026. 06. 09. 09:35
Tescos parizsit darabold😀te AVH-s elvtars.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 04. 16:42
Van aki veszi meg nincs itt az ido a 🏁

friss hírek További hírek