Szanalmas klon😀nem unjatok meg,hogy rendszeresen uj regisztraciot csinaltok.
Regisztráció: 2008-05-11 10:21:29
Hozzászólások száma: 42 138
Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 18:43
A moderálás a "4iG károsultak, kitömöttek brühühü topicja" topik #1750 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A moderálás a "4IG részvény" topik #40900 sorszámú hozzászólása alapján történt.