Valoszinu van nehany olyan szamla amiket kitaraznak egyesek mert surgos lett nekik.Amennyiben 4ig rv is van rajta akkor eladjak.Aztan a penzt viszik ki.
Regisztráció: 2008-05-11 10:21:29
Hozzászólások száma: 42 152
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 10:46
A moderálás a "4iG károsultak, kitömöttek brühühü topicja" topik #1750 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A moderálás a "4IG részvény" topik #40900 sorszámú hozzászólása alapján történt.