Sajnos eladtam 1735.- ért ezer darabot,mire visszajöttem a buliból...már sokkal több lett...szóval,ezért indult el! Ha valamit eladok veszteséggel...rögtön megindul!..még maradt 3850.- db...komoly mínusszal!
Regisztráció: 2015-06-09 16:40:25
Hozzászólások száma: 4 261
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 12:16