Imrus55

Regisztráció: 2015-06-09 16:40:25

Hozzászólások száma: 4 261

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 12:16


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 12:16
Sajnos eladtam 1735.- ért ezer darabot,mire visszajöttem a buliból...már sokkal több lett...szóval,ezért indult el! Ha valamit eladok veszteséggel...rögtön megindul!..még maradt 3850.- db...komoly mínusszal!
4IG Nyrt reszvenyesek. kedd, 16:02
ismét 1871.- r.... ki a szar adja el pár fillér haszonért!
4IG Nyrt reszvenyesek. kedd, 15:48
1900.- r
Rába és a láma hétfő, 17:11
2310.- z...-15.- ft
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 17:10
1919.- Z
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 11:22
1954.- r
Rába és a láma 2026. 06. 17. 09:26
2310.- r....na itt a másik fos a 4IG  mellett!
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 09:03
44090.- r
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 09:02
1944.- r.   egyből pirossal nyit ez a fos !
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 13:35
1904.- r... a legszemetebb részvény !
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 16. 09:07
43960.- r
Rába és a láma 2026. 06. 15. 17:08
2430.- z.....fos!
Mtelekom 2026. 06. 15. 09:33
2734.- r
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 11. 16:21
2034.- ismét piros....simlis  banda!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 11. 10:35
2042.- R....a  tanulság...minden reggel el kell adni  10 óráig,...addig pluszban van,.....utána  visszavenni!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 10. 10:57
2082.- pirosban
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 10. 10:56
2122.- r
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 10. 10:54
2114.- r ..zöld
4IG részvény 2026. 06. 10. 10:53
2114.- zöld
Rába és a láma 2026. 06. 10. 10:41
2500.- r

friss hírek További hírek