Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csaba75 kedd, 13:25
#96540
Ez borzalmas.....megyünk viisza 1.8xx.-?
Atti67 kedd, 13:22
Előzmény: #96536  bub
#96539
Ilyen pletykák biztos,hogy nem szivárognak ki.Ezekről a legmagasabb szinteken beszélhetnek csak.Úgyhogy nagyon kamu szaga van.
Andre75 kedd, 13:13
Előzmény: #96536  bub
#96538
Viszont azt is nyiltatkozta Romulusz, hogy a magyar cégeket részesítik előnyben. Hamarosan jön a barátkozás pl. Csányival már megy az egyezkedés.
Marina5
Marina5 kedd, 13:06
#96537
Vételi DbV. Ár     Eladási ÁrE. Db
1071,9001,908282
1001,8951,909218
1501,8941,9142,236
1,0001,8931,91678
2,6301,8921,9172,116
2601,8911,9202,000
6,3161,8901,922167
1001,8881,9252,416
5001,8871,9304,588
1,0871,8851,9345,500
Piaci információk
Napi min1,900 HUF5 napos vált.-9.07%
Napi max1,986 HUF13 hetes vált.-36.88%
Nyitó ár1,986 HUF26 hetes vált.-51.76%
Utolsó kötés1,909 HUF52 hetes vált.15.11%
Utolsó kötés ideje2026.06.16. 13:05YTD árfolyam vált.-51.41%
Napi változás (HUF)-77.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-3.88%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,986 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)79,04552 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)151,959,32510 napos átl. forg.123 e db
Piaci kapitalizáció606 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,829 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.65
bub kedd, 12:52
Előzmény: #96532  Kosto97
#96536
Igen van idő rá bőven. Elkezdték kidolgozni az új tervet 4IG nélkül bizonyos pletykák szerint. Minden ami beszerezhető máshonnan, mondjuk más EU országból azt itt nem fogják megrendelni. Értem a Magyar érdekeket, de it a NER-telenítés egyelőre erősebb a pletykák szerint. A pletykák alacsony szintű honvédségi szinten terjednek.
Kosto97
Kosto97 kedd, 11:43
#96535
A Rheinmetall 25%+ tulaj a cégben.Nyomós ok!
Kosto97
Kosto97 kedd, 11:38
#96534
Nincs esély arra, hogy az EU kivételezzen bármelyik tagállammal kapcsolatban, ebben a kérdésben! Védelmi ipari cégek felépítése több év!Nem fér bele az időablakba!!
user625
user625 kedd, 11:29
Előzmény: #96532  Kosto97
#96533
Valószínűleg majd kérnek haladékot. A szent cél érdekében talán kapnak is.
Kosto97
Kosto97 kedd, 11:21
#96532
Csak kis adalék a mérlegeléshez: 2027.június végéig kell a SAFE pénzeknél a "felhasználást" leigazolni az EU felé!(Ez a konkrét projektekre szóló szerződéseket jelenti!)Van idő ebből adódóan újabb cégeket gründolni a védelmi ipari szektorban???
Getup
Getup kedd, 10:56
#96531
R 1902
Rellim
Rellim kedd, 10:54
Előzmény: #96528  nyereg
#96530
101 m a forgalom eddig.
Közel van az átlagoshoz, időarányosan.
429 m jelenleg az átlag napi forgalom.
Getup
Getup kedd, 10:54
Előzmény: #96528  nyereg
#96529
Én mar ezt nem tudom nekem a maradék agyam is kisült már ettől a papirtól...ötletem sincs meddig akarják még letolni...
nyereg
nyereg kedd, 10:51
Előzmény: #96527  Getup
#96528
de mi a faszért csinálják ezt egy forgalomnélküli napon, értelmetlen
Getup
Getup kedd, 10:46
Előzmény: #96524  Rellim
#96527
Jo tele pakoltak most néztem,mi lesz még itt??
nyereg
nyereg kedd, 10:45
Előzmény: #96524  Rellim
#96526
ezt én se értettem.
Ritkán néz azért így ki a könyv
Hondatti
Hondatti kedd, 10:45
Előzmény: #96523  Megbizhatoacs
#96525
Szerintem nincs letiltva ezt így nem hallottam.
Inkább az lehet, hogy nem él a szerződés ezen formában amit az elődök kötöttek.
Ezért is mondta azt MP. hogy vegyék úgy, hogy semmis.
Majd ők átírják, felülírják, kihúznak belőle, stb.
Csak ez az ami nek könnyű. Kötve vannak benne feltételek módosítási százalékok, és még a jó ég tudja mik.
Jelenleg az összes hozzáértő embere vizsgálja.
Rellim
Rellim kedd, 10:42
Előzmény: #96522  Nemtommilesz
#96524
Ütemesen?
18e eladó van az ötösben, 3000 vevőre!
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs kedd, 10:37
Előzmény: #96513  Hondatti
#96523
Szerződéskötés le van tiltva a háttérben!
Nemtommilesz
Nemtommilesz kedd, 10:32
#96522
A kötés idő darabszám grafikonhoz mit szóltok? Olyan mintha ütemesen szépen adná valaki
OSZLOPOS kedd, 10:18
#96521
Nem tudom, én látok hasonlóságot.Erre volt az 5000-es ár, és ezért tartunk ott, ahol. és a "megoldás" is innen jöhet majd. De ez szubjektív, csak az én agymenésem.
https://drive.google.com/file/d/1ljeA5W9XlRh-aFaDNLCzqdUtfmkNA6gU/view?usp=drive_link
https://drive.google.com/file/d/1ebz98qxBQOsfed_W4wYP2a0CPVoJYihu/view?usp=drive_link

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek