Andre75

Regisztráció: 2025-02-26 18:09:18

Hozzászólások száma: 306

Utolsó hozzászólás: 2026-06-16 13:13


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 13:13
Viszont azt is nyiltatkozta Romulusz, hogy a magyar cégeket részesítik előnyben. Hamarosan jön a barátkozás pl. Csányival már megy az egyezkedés.
4IG részvény 2026. 06. 12. 16:56
Aztán akkor már csak nehogy már pluszban zárjon a mi kis SpaceX-ünk🚀
4IG részvény 2026. 06. 12. 14:47
Fél évet emelkedett, fél évet esett, most egálban vagyunk, éves szinten 20% pluszban. 
4IG részvény 2026. 06. 12. 14:34
Azért azt mondom, aki részvényes legyen opimista, megis csak a 4iG a mi kis magyar Space X- ünk. :)
4IG részvény 2026. 06. 10. 13:08
Egy biztos Zoliról: nagyon érdekli ez a papír - annyit van itt a forumon. Hogy miket ír az lényegtelen, szerintem nagyrészt manipulalni akar. 
4IG részvény 2026. 06. 02. 14:00
és aki 2200-ról indított shortot és lejjebb várta, az akár most zárhat
4IG részvény 2026. 06. 02. 13:48
Gondolom a shortosoknak is van stop berakva felfelé. Szerintem egy része a vételből onnan jön. Bár a hírek eléggé mozgatják, de ahogy csorog fel egyre biztosabb, 1600 volt az alja.
4IG részvény 2026. 06. 02. 13:03
Szerintem a választasi para miatt sokan shortolták, ahogy szépen kúszik feljebb kénytelenek visszavenni. Továbbra is úgy gondolom, hogy kell a népnek a duma; a cég tovább feljődik. Kicsi a politikának ráhatasa, inkább fordítva szokott lenni. A cégek irányitanak. 
4IG részvény 2026. 06. 02. 12:37
Én sem értem Mzsit és Zolit ...hogy egész nap igy keményen tolják. Lehet AI chat robotok :) Az irány pedig egyértelmű szerintem, 1 hónapon belül visszakorrigál 3500-ra. 
4IG részvény 2026. 06. 02. 10:11
Ma a 2500 is meglehet szerintem. 
4IG részvény 2026. 06. 02. 09:20
MP szeret tőzsdézni, tuti 1600 körül visszavette a részvényeit. Levitték neki oda, vissza tudta venni amennyiért eladta. 
4IG részvény 2026. 06. 02. 09:15
Nemzeti kormányunk, arra fog törekedni, hogy a gyártás és a haszon is itt legyen. 
4IG részvény 2026. 06. 02. 09:07
Azért a 25 %-os tulajdonrésszel csurran cseppen:)
4IG részvény 2026. 06. 02. 08:58
Már nem Fidesz közeli, nem is nagyon tud az lenni...vágod:) Rheinmetallal közössen elhozzák a Safe-er.
4IG részvény 2026. 05. 29. 12:49
Sok a külföldi érdekeltség a cégben. Szerintem biztos rászoltak Petire a NATO-nál Brüsszelben. MP valószínűleg hűtötte a kedélyeket: Nyugi-nyugi ez csak szájkarate, kell a népnek, nem bontunk fel semmit...
4IG részvény 2026. 05. 28. 23:26
Honnan ez az utálat? Éld egy kicsit át a tőzsde-részvény-kereskedés érzést is, vagy meg kéne alapítanod: a Nem veszek soha 4iG részvényt topikot :)
4IG részvény 2026. 05. 28. 12:22
Most.
4IG részvény 2026. 05. 28. 12:10
Szépen fordul, indulunk fel délután.
4IG részvény 2026. 05. 28. 10:14
Túl sokat látsz bele politikai oldalról, nem nagy a befolyás, persze a népet meg kell nyugtatni hangzatosan. Sajna pont fordítva van, mindig az üzlet alakítja a politikát, főleg hadiiparban! 
4IG részvény 2026. 05. 28. 09:08
A héten stabilizálódhat a 2400-2500-as szint. 

friss hírek További hírek