Topikgazda: Jocek 2018. 03. 28. 15:22

Appeninn real  

545
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Fibonacchi
Fibonacchi péntek, 21:10
#71040
kockaveto1 péntek, 16:14
#71039
545
kockaveto1 péntek, 15:26
#71038
ki is álltak az eladók 570-ig szabad az út
Boavista péntek, 15:22
Előzmény: #71030  Levon
#71037
Hasonlóan gondolom. Ez a mostani állapot csak átmeneti, épülget a megfelelő méret. A lapok mögé nem látunk, de én sem tartom kizártnak hogy valamit apportál majd ide. Ami még mindig zavar, hogy nem látom hogy szednék össze a lehulló "gyümölcsöket"..! De ami késik nem múlik..
Gerike
Gerike péntek, 15:17
Előzmény: #71022  Toten
#71036
Igen,ez elgondolkodtató.Minden nagy tartja a részvényét.Mintha várnának valamire.Auchan apport?!?Hát az nem lenne piskóta az biztos.
Levon péntek, 14:32
Előzmény: #71031  kockaveto1
#71035
Nem tudom sajnos mekkora az Auchan Mo. piaci értéke mivel nem tőzsdei cég és üzleti titokként kezelik az adásvételt! A mostani 47 millió db részvény alacsonynak számít. Valószínűleg a 25 % átlépésével vételi ajánlatot is kellene tennie!
Levon péntek, 14:28
Előzmény: #71033  Jocek
#71034
A Szit törvény alapján fizetnie kell! Most még megteheti az átértékelés miatt. Jövőre fizetnie kell! 
Jocek péntek, 14:26
Előzmény: #71030  Levon
#71033
Ugyan már lehet bármekkora az EPS meg az ingatlan vagyon ha Te ebből semmit se látsz. Az a cégben marad! Neked ebből mi hasznod van? 
kockaveto1 péntek, 14:14
Előzmény: #71031  kockaveto1
#71032
vagy mittudomén most 47%
kockaveto1 péntek, 14:12
Előzmény: #71030  Levon
#71031
ha apportálni akarna, közkezet kell növelni, különben ugrik a SZIT. ahhoz magasabb árfolyam dukál logikusan. 
Levon péntek, 13:59
Előzmény: #71029  Jocek
#71030
Az árfolyamkömbözetből fakadó  értékcsökkenést a féléses jelentésben letudják! Jövőre, dekada, goidyear,  min 200 ft eps ! Ha a felét kifizeti is 2000 ft/ részvény! 
Ha még  az auchan is bejön akkor meg.....pffff
Persze addig elszedik amit tudnak!:)
Én all in vagyok! 
Jocek péntek, 13:54
Előzmény: #71028  Levon
#71029
Részvényesenek miért lenne jó? Árfolyamot így is úgy is lenyomva tartják, osztalékot meg nem fizetnek. Lesz egy behemót nagy cég 500 forint körüli kisemmizett részvényeskkel ugyan akkor az értéke meg lenne vagy 3000 
Levon péntek, 13:41
Előzmény: #71026  kockaveto1
#71028
Igen, saját erőből finanszírozta! Az auchan abszolult az app- ba illeszkedik véleményem szerint! 0% HIPA és TAO, 2 % vagyonszerzési ilketék és a haszon illetékmentes kifizetése az osztalékon keresztül.  Mivel eddig csak 47% - ot birtokolt, nem tudta volna apportálni. Most hogy 100%- os tulaj lett, eljött az idő! Kérdés hogy milyen áron történik mindez ugyanis a NAV érték és a piaci ár között hatalmas a kontraszt! 
Jocek péntek, 13:39
Előzmény: #71025  Eisenburgprofesszor
#71027
Fél áron van és mégse veszik vagy legalább vételre ajánlott lenne valamelyik alapkezelőnél. Érthetetlen. 
kockaveto1 péntek, 13:20
Előzmény: #71023  Levon
#71026
azt nem tudhatjuk, miért vásárolta meg, bár az első részletnél is rémlik, hogy felmerült a folytatás.viszont az biztos, hogy ha eddig emiatt nem ért rá, ezután se fog az App dolgaival foglalkozni, olvasva a fejlesztési terveket. szerintem ez a vétel beleilleszkedik Orbán törekvéseibe, most realizálódott. magyar "multik"at akart, és ez bizony az. ráadásul hitel nélkül, ha jól olvastam gyorsban a cikket. Levon, Te voltál korábban is aki az Indoteket várta ide? 
Eisenburgprofesszor péntek, 13:14
#71025
533.
Eisenburgprofesszor péntek, 13:14
Előzmény: #71023  Levon
#71024
Hiszem ha látom. 
Szerintem kizárt. 
Levon péntek, 12:34
#71023
Az auchan Szitként hatalmas előnyhöz juthat a többi hazai szereplővel szemben! Amennyiben Jellinek náshogy gondolná ,nem vásárolta volna meg a 100% ot! 
Toten
Toten péntek, 12:33
Előzmény: #71017  Eisenburgprofesszor
#71022
Nem tudhatod milyen időtávban gondolkodik. A cég működik, akvirál. A nagyok mind tartják a részvényt ugye...
Levon péntek, 12:31
Előzmény: #71020  TozsdeMagus
#71021
Igen! Most jön a tőzsde aranykora!

Topik gazda

Jocek
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek