Topikgazda: Jocek 2018. 03. 28. 15:22

Appeninn real  

545
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Wolfalfa74
Wolfalfa74 szombat, 15:10
Előzmény: #70779  balentum
#70781
Bízom benne! Nem itt lenne a helye így se! Legalább egy 760-780 körül kéne mozogni! De az is alul értékelt lenne! 
Jocek szombat, 10:38
Előzmény: #70779  balentum
#70780
Jó meglátás, köszi.
balentum
balentum szombat, 09:54
#70779
https://invst.ly/1hxmr7
Esett eleget, talán eljött a fordulás ideje. Másodszorra remélem sikerül.
Colombo
Colombo szombat, 09:52
Előzmény: #70777  Colombo
#70778
Ajánlom figyelmébe a cég vezetőjének ezt a beszélgetést.
Colombo
Colombo péntek, 18:57
Előzmény: #70764  Boavista
#70776
Ez a vezetés nem fog közzétenni semmit a kötelező tájékoztatáson kívül a DEKADA vétellel kapcsolatosan, megelégszenek azzal, hogy az aki számít az tud mindent.A kisbefektetők pedig le lesznek szarva, ők ráérnek találgatni, saccolgatni. Az a szomorú, hogy büntetlenül megtehetik Ugyanúgy fognak eljárni, mint a Goodyear vétel során, tojnak a fejünkre.💩
Mindegy péntek, 17:05
Előzmény: #70773  tomspice
#70775
Kb 800 az atlag beker aram l
Ebben a honapban  mar a realt is lemondtam , 700Ft  ig biztos csak itt nezem a ti beirasaitokat. 
TOPdeal péntek, 17:00
#70774
r576
tomspice péntek, 16:56
#70773
Márpedig ezt veszegetik, kollégák!! Reméljük, nem esik vissza majd
tomspice péntek, 16:52
Előzmény: #70765  Kerekegesz
#70772
Mocz-moczorog
Boavista péntek, 16:33
Előzmény: #70770  Jocek
#70771
Ez lenne a Szit. lényege..! A Bét-en az appot leszámítva az összes Szit.cég fizet osztalékot..!
Jocek péntek, 16:21
Előzmény: #70767  Boavista
#70770
Akkor annyi ha fizet osztalékot :) min 90 forintot
TOPdeal péntek, 16:20
#70769
Hihetetlen, hogy egy ilyen 29k-s pufferrel ennyi héten át le lehetett nyomni az árfolyamot. Remélem lassan vége ennek a rémálomnak.   r570
kockaveto1 péntek, 16:19
Előzmény: #70755  TOPdeal
#70768
valamelyik nap a héten 500 darabot képtelenek voltak megvenni egy nap alatt. kettő kellett....
Boavista péntek, 16:15
Előzmény: #70766  Jocek
#70767
Szerintem inkább 1500+
Jocek péntek, 16:10
Előzmény: #70764  Boavista
#70766
Deka nélkül se itt lenne a helye, Dekaval meg 1300 lb
Kerekegesz péntek, 16:10
#70765
R 570
Boavista péntek, 16:08
Előzmény: #70763  TOPdeal
#70764
Szuper. Csak írni kellett.! Akkor jöhet is a Dekada lezárása végre és egy komolyabb közlemény hozzá, hogy mit is jelent ez számok formájában a jövőre nézve.!?!
TOPdeal péntek, 16:04
#70763
Vége, ennyi volt, megvették.  r566
Boavista péntek, 16:01
Előzmény: #70760  TOPdeal
#70762
Nem úgy tűnik. Ha a vételin álló nagyobb pakkok venni akarnának, akkor már rég bekapták volna szvsz.
Jocek péntek, 15:56
Előzmény: #70760  TOPdeal
#70761
Bárcsak úgy lenne
TOPdeal péntek, 15:51
Előzmény: #70759  Jocek
#70760
Gyorsan elfog fogyni most már, aztán remélem várja a 600 feletti magaslat.
Jocek péntek, 15:47
Előzmény: #70758  TOPdeal
#70759
Majd 600 felett visszaveszi
TOPdeal péntek, 15:45
Előzmény: #70757  Toten
#70758
Rába..ott! Csak puffernek volt bent és későn vette észre, hogy elkezdték megvenni, most feljebb rakta a maradékot.
Toten
Toten péntek, 15:42
Előzmény: #70756  Toten
#70757
Át tette 569-re... 
Toten
Toten péntek, 15:42
Előzmény: #70755  TOPdeal
#70756
Most vagy elfogyott, vagy kivette akinek benn volt
TOPdeal péntek, 15:40
Előzmény: #70754  TOPdeal
#70755
Mindjárt elfogy, már csak 11k
TOPdeal péntek, 15:33
#70754
Itt a feltámadás? Ma végre felfalhatják azt a 29k-s dugót!
Toten
Toten péntek, 15:32
Előzmény: #70752  Boavista
#70753
Eddig 8k-t vettek meg 565-ön. Nem rossz az...
Boavista péntek, 15:26
Előzmény: #70751  badmanner
#70752
Belenyaltak a nagy pakkba is, egyelőre étvágytalanul..
badmanner
badmanner péntek, 15:23
Előzmény: #70749  Jocek
#70751
Alakul, és egyre bíztatóbb a mozgása. Már csak a forgalom hiányzik, és akkor elkezdhetünk végre suttogni valami trendforduló szerüségről. 😎
R 564
Muszka1
Muszka1 péntek, 15:23
#70750
R: 564
Jocek péntek, 14:03
#70749
10 es könyvet tudtok berakni?
Eisenburgprofesszor péntek, 13:59
Előzmény: #70747  Wolfalfa74
#70748
Tavaly volt 1000 felett is, tehát van hova emelkedni. 
Wolfalfa74
Wolfalfa74 péntek, 13:46
Előzmény: #70744  Eisenburgprofesszor
#70747
Nem is kell kitörni! Minden nap 2% és menne vissza a 700 közegbe! Novemberbe meg indulna a 900 as ba! 
Jocek péntek, 13:18
Előzmény: #70745  Toten
#70746
Egyetértek 
Toten
Toten péntek, 13:15
#70745
Egyre feljebb jönnek a vevők. Egy mostani OPUS szerű szép emelkedést nem bánnék itt sem. Nem kell rakéta. Elég lesz naponta 3-4-5%.
Eisenburgprofesszor péntek, 12:53
Előzmény: #70742  Jocek
#70744
Nem úgy néz ki, hogy
 ma fog kitörni. 
Eisenburgprofesszor péntek, 12:52
#70743
Nem úgy néz ki, hogy
 ma fogy kitörni. 
Jocek péntek, 10:52
Előzmény: #70741  Eisenburgprofesszor
#70742
Ezzel maximálisan tisztában vagyok.  Olyanra gondolok 565 ös ellenállás ha átviszi akkor jó eséllyel gyorsabban meglehet 600 - 620 as szint. Szeptemberre akár 700?
Eisenburgprofesszor péntek, 10:35
Előzmény: #70740  Jocek
#70741
Tökmindegy mit írsz. Nem a fórum miatt fog emelkedni vagy esni. 
Jocek péntek, 10:33
#70740
Most kellenének a pozitív hozzászólások, hogy miért érdemes venni. Esély van kitörni a szarból!
Jocek péntek, 09:25
#70739
565 ig fel látni. Mondjuk az Opushoz képest indulhatna ez is
Jocek péntek, 09:24
#70738
541 / 557 
Jocek péntek, 09:23
#70737
557
Bpali2 csütörtök, 18:42
Előzmény: #70735  Bpali2
#70736
Végén még sittre baxxák a nagy ápenin tulajt ?..👀
Bpali2 csütörtök, 18:40
Előzmény: #70732  vizesember
#70735
Na igen. Opus -200 pont még mindig . Nem múlt el a bizonytalanság még ott se . Itt meg mi van ? A vezetőség a kgy-en lenyilatkozta minden megy tovább ahogy eddig . Osztalék talán 1-1,5 év . Dekada üzlet homályba vész . Szakmailag alkalmatlan szarházi komcsi banda meg egy újgazdag áfacsaló selyemfiú..😂
barkas1000
barkas1000 csütörtök, 18:00
Előzmény: #70732  vizesember
#70734
Azér' egy párat csak találtál !  ..... mármint("szavakat") Az Opuszosoktól meg egy fillért nem sajnálok ,rájuk fér ,így is sok a beragadt .
Jocek csütörtök, 17:58
Előzmény: #70732  vizesember
#70733
Mérhetetlen nemtörődömség és mennyiről lesz...a részvényeseket az a legzavaróbb. 
vizesember
vizesember csütörtök, 17:38
#70732
Erre már nem találok szavakat!
Opus + 10%, ez meg mínusz, ezt a vezetőséget úgy elátkozzuk, hogy még a pokolban is kárhozottak lesznek!
Mocsodék egy tulajok kezek, utolsó tetves gazemberek!
Jocek csütörtök, 17:06
#70731
Z: 540
Atti67 csütörtök, 17:03
Előzmény: #70729  Jocek
#70730
De igen,az Akko.Az még nagyobb szar.
Jocek csütörtök, 17:00
Előzmény: #70727  badmanner
#70729
Prémium kategóriában nincs még egy ami így szívatná a részvényeit. 
Jocek csütörtök, 16:58
Előzmény: #70727  badmanner
#70728
Az megvan de ez a részvény akkor is egy nagy rakás sz...rrr
badmanner
badmanner csütörtök, 16:51
Előzmény: #70721  Jocek
#70727
Én kezdek megint besokallni ettől a véget nem érő piccsogásodtól, Jocek, kérlek őrizd meg a méltóságodat!
Manufacere csütörtök, 16:24
Előzmény: #70725  Toten
#70726
Találó.:)
Toten
Toten csütörtök, 16:04
Előzmény: #70724  Manufacere
#70725
Szárnyas Lucifer?
Manufacere csütörtök, 16:02
Előzmény: #70721  Jocek
#70724
Ha  ha ez elátkozott, akkor az Akkot minek nevezzük?🙂
Toten
Toten csütörtök, 16:01
#70723
Ha tényleg mutatkozik emelkedési szándék itt, akkor záróra visszateszik. Kissé szétszakadt a könyv. De ha megnyugtat bárkit, két darabbal 550-re visszarakom :)
Jocek csütörtök, 16:00
#70722
R: 536
Jocek csütörtök, 15:53
Előzmény: #70720  Manufacere
#70721
Ide biztos nem jön. Nem tudom mi kellene ide. Ez egy elátkozott részvény. Minden jobb ennél
Manufacere csütörtök, 15:46
Előzmény: #70717  Jocek
#70720
Opusban akkor volt vétel. Gondolom oda ment át. Dehát majd visszajön ide úgy mint az ott realizált nyereség is. :)
Shary csütörtök, 15:45
Előzmény: #70701  Jocek
#70719
Ha visszaszerzik a bizalmat Jocek...
Jocek csütörtök, 15:41
#70718
Öntséteo be 530 ig ott van 10k vevő! 
Jocek csütörtök, 15:39
#70717
15:21 kor 6,3 k-t öntenek a szinte üres könyvre! Még mindig csak adják és adják!!! 
Jocek csütörtök, 15:37
#70716
R: 540 
Jocek csütörtök, 15:34
Előzmény: #70714  badmanner
#70715
Opus a lesajnált részvény meg tudja csinálni! 280 ról rövid idő alatt 407! App meg csak szüttyög! Bezzeg mikor együtt estek!! Ez egy nagy rakás sz....
badmanner
badmanner csütörtök, 15:14
Előzmény: #70706  vizesember
#70714
Megindul hamarosan ez is, nem is olyan sokára szvsz. 
30% innen még mindíg csak 700, aminek áttörése kemény dió lesz és aminél legutóbb lefordult, de fölötte megnyílik a tér a további emelkedésnek is, és Jocek bűvös sajáttőke értéke is elérhetővé válik majd. Természetesen ehhez hír és megfelelő kommunikációra is szükség lesz a menedzsmenttől, a részvényesi bizalom visszaszerzéséhez. Addig azonban marad gyér forgalom mellett a dagonya ezeken a szinteken.
Wolfalfa74
Wolfalfa74 csütörtök, 15:14
Előzmény: #70712  Jocek
#70713
Kéne az eladásból egy srv! 
Jocek csütörtök, 15:09
#70712
R: 551
Opus már a letörési szintet teszteli ez meg még mindig itt kell hogy legyen lenyomva! 
Toten
Toten csütörtök, 13:52
Előzmény: #70710  Jocek
#70711
:D
Jocek csütörtök, 13:29
Előzmény: #70709  Toten
#70710
Egy fokkal jobb :)
Toten
Toten csütörtök, 13:23
Előzmény: #70708  Jocek
#70709
Akko?
Jocek csütörtök, 12:39
Előzmény: #70706  vizesember
#70708
Vas árban árazzák az ingatlanokat bevétel nélkül. Most 25 milliárdot ér! Ilyen a világon nincs másik 
Jocek csütörtök, 12:38
Előzmény: #70706  vizesember
#70707
Ebből hulladékot csináltak, bármi jobb ennél. 
vizesember
vizesember csütörtök, 12:16
#70706
Úgy látszik, hogy Opust kell venni, mert sz Mészáros részvény, támogatni fogja majd a Tisza is.
Az már emelkedett vagy 25%-ot, míg az App ezen a szaros 560-én sem tud átmenni, ritka nagy nulla forgalmú részvény ez!
Jocek csütörtök, 11:19
Előzmény: #70703  badmanner
#70705
Persze mert nincs bizalom, nincs osztalék, nincs normális kommunikáció. 
Jocek csütörtök, 11:19
Előzmény: #70702  Eisenburgprofesszor
#70704
Annyi sose lesz de legalább az 1100 meglehetne
badmanner
badmanner csütörtök, 11:12
Előzmény: #70699  Jocek
#70703
Nincs se nagyobb eladó, se nagyobb vevő, ahogy forgalom sincs. Érdektelenség ez, nem kereskedés. Néhány száz darabbal mozgatják le és fel. 570 felett válhat újra érdekessé, addig állóvíz nekem.
Eisenburgprofesszor csütörtök, 11:08
Előzmény: #70701  Jocek
#70702
 2000 felett lenne dupla áron, saját tőke kb 1050 ft. 
Jocek csütörtök, 11:06
#70701
Fél áron se kell senkinek, mikor lesz ez duplán árazva?
Jocek csütörtök, 10:57
#70700
542 / 550
Jocek csütörtök, 10:13
Előzmény: #70698  Toten
#70699
Meglátjuk mennyire tudja tartani.  Annyi pozitív hogy most nyitóban nem adták, a nagyeladó kivár. 
Toten
Toten csütörtök, 10:06
Előzmény: #70697  Jocek
#70698
Szerintem ez  nem volt felrántás. Napok alatt kúszott fel az árfolyam pár 10 Forintot.
Jocek csütörtök, 09:03
#70697
543 / 547
Gyakorlatilag üres a vételi oldal. Megint egy felrántás volt majd jön a hónapokig tartó esés. Ez a részvényeseknek miért jó?
Jocek szerda, 17:11
#70696
Z: 547
Jocek szerda, 13:28
#70695
542 / 547
Jocek szerda, 09:23
#70694
539 
-3% os nyitás! Itt tényleg csak rombolás megy!!
badmanner
badmanner kedd, 18:24
Előzmény: #70690  Jocek
#70693
Nagyon szép záró. Reméljük a tendencia marad és forgalommal is meg lesz támogatva!
Jocek kedd, 17:37
Előzmény: #70691  Wolfalfa74
#70692
Jöhetne már így is késik 
Wolfalfa74
Wolfalfa74 kedd, 17:29
Előzmény: #70688  Jocek
#70691
Lehet jön hír a Dekadáról? 
Jocek kedd, 17:06
#70690
Z: 554 
Napi maxos záró valaki szerint nem jó szerintem már nagyon nagyon hiányzott 
Jocek kedd, 17:00
#70689
550 / 554
Jocek kedd, 16:04
Előzmény: #70687  kockaveto1
#70688
Mintha éledezne
kockaveto1 kedd, 10:49
#70687
539
Bpali2 hétfő, 17:40
#70686
Tetű egy játék megy Joceknak igaza van ..
Bpali2 hétfő, 17:39
#70685
Igen érdekes valóban , hogy mindig nyitásnál beleadnak pár száz vagy 10 darabot , csak ; hogy mínuszba nyisson . ..
Jocek hétfő, 16:25
Előzmény: #70683  kockaveto1
#70684
Pár száz darabot nem képesek megvenni
kockaveto1 hétfő, 13:23
#70683
537
Jocek hétfő, 10:54
#70682
526
Jocek hétfő, 10:51
Előzmény: #70680  badmanner
#70681
Nagyon gyenge, de tudjuk ami nem megy fel az majd megy lefelé

Topik gazda

Jocek
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek