Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
maxwax
maxwax 2026. 06. 19. 17:38
Előzmény: #212318  wawa2
#212320
Barátod a google és megkapod a választ!
Jaj, mi lesz veled, még 2030 tavaszáig, amikor esedékes a következő választás!
.
Amúgy te hol élsz? Magyarországon? Vállalkozó vagy alkalmazott vagy, esetleg már nyugdíjas, hogy neked ennyire szuper volt orbán hatalma? Basszus, mit adott neked orbán  - tudom, "mit adtak nekünk a rómaiak" (Gyaloggalopp) - ?
csendben 2026. 06. 19. 17:37
Előzmény: #212318  wawa2
#212319
Nem volt jogi alapja! :-)
wawa2 2026. 06. 19. 17:07
Előzmény: #212317  ________
#212318
Magyar ellen a telefon ügyben miért nem emelnek vádat? Most ő áll a törvények felett, mint Gyurcsány vagy a NER-esek?
________
________ 2026. 06. 19. 17:03
Előzmény: #212299  wawa2
#212317
Akkor nyugalom van
VÉGRE
csendben 2026. 06. 19. 16:59
Előzmény: #212304  Sehmet
#212314
Csak? Hol a többi hívö? 
Mississippi
Mississippi 2026. 06. 19. 16:56
Előzmény: #212310  Mississippi
#212313
bronz 2026. 06. 19. 16:33
#212311
Egy kis Tisza kritika a Facebookról:
"38 napja működteti az új kormány a Magyarország Kormánya oldalt, de a régi rendszer örökségeként rengetegen még mindig ki vagyunk zárva a közvetlen tájékoztatásból. Ez pont azt a transzparenciát és esélyegyenlőséget csorbítja, amit egy új vezetésnek elvileg azonnal biztosítania kellene. A saját szavazóik nem láthatják a kormányzati oldalakatEgyetlen email lett volna csak az oldal hivatalos, Facebook által biztosított kapcsolattartó managernek és mindenki egyszerre lekerül a tiltólistáról. Ennyit nem értek Magyar Péternek a saját szavazói! 
38 napja vették át az oldalt. 38 napja az Orbán rendszer által megszűrt közönségnek posztolnak és nem érdekli őket!"
Mississippi
Mississippi 2026. 06. 19. 16:27
Előzmény: #212306  Sehmet
#212310
De sikerült?
Juhász Péter "jutalom díj at" tűzött ki zsoltbá lebuktatójára, "aki tud bizonyítékokat szolgáltatni Jelentkezzen!"
Menet közben az volt a tapasztalata Juhásznak, hogy ezek a gyerekek nehezen nyílnak meg, talán a pénz segít. Többszö beszámolt   a nyomozásról a Tilos rádióban. Nekem is van tapasztalatom:) és tényleg ez van, van itt egy menhelyes kutya a közelemben. Szaporításra használták, kanelben volt 10 évet. Nem tud ugatni, nem mer a szemembe nézni.
Nem értem mit moralizálsz, te aki mindent pénzben mérsz. Ebben a homofób társadalomban aki felfedi magát, annak kell legyen egy B terve. Mondjuk utána  tipli Dubajba.
bronz 2026. 06. 19. 16:26
Előzmény: #212276  Sehmet
#212309
Misdatod a pedofilokat te is.
A pedofília belefér a fideszes értékrendedbe?
Egyszer nem szólaltál meg a fideszes pedofilügyek ellen, amiből van szép számmal.
https://pedofidesz.pages.dev/botranyok
ngergo1985 2026. 06. 19. 16:23
Előzmény: #212304  Sehmet
#212308
"Noo, pubi, ahhoz mit szólsz, hogy két hét alatt 97 ezren írtak alá Sulyok maradása mellett?"
No, és te mit szólsz pubi ahhoz, hogy április 12.-én itthon (levélszavazatok nélkül) 3.339.527-en szavaztunk a Tiszára, és arra, hogy az Orbán által kinevezett végrehajtók takarodjanak a pozíciójukból, 2/3-os felhatalmazással? Azt gondolom hogy 97 ezer szavazat édeskevés lesz ahhoz, amit a társadalom 2/3-os felhatalmazás mellett a Tiszának adott ebben a témában is! Van még kérdés, vagy itt fogsz vinnyogni késő estig? 
bronz 2026. 06. 19. 16:17
#212307
Mikor takarítja már el a Tisza ezt a fidesz szekértoló szarházi Poltot?
https://telex.hu/belfold/2026/06/19/alkotmanybirosag-sulyok-tamas-kizaras-eltavolitas
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 19. 16:14
Előzmény: #212303  Mississippi
#212306
Hogyan lehet bizonyítékokat kreálni? Hát, amiket eddig én láttam, vagy amik miatt eltiltottak ügyvédeket az ügyvédi hivatás gyakorlásától, illetve az illetékes Ügyvédi Kamara felfüggesztett kollégákra gondolok, akkor nagyon kreatív megoldások lehetnek. Persze, én csak kérdeztem abban a hozzászólásban, amire hivatkozol!
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 19. 16:11
Előzmény: #212303  Mississippi
#212305
És azt arra használták fel, hogy rábírjanak valakit arra, hogy valamit tegyen vagy ne tegyen? Ha nem, akkor miért lenne etikátlan? 
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 19. 16:09
Előzmény: #212296  Shortelek
#212304

Noo, pubi, ahhoz mit szólsz, hogy két hét alatt 97 ezren írtak alá Sulyok maradása mellett? 
.
https://www.tiktok.com/@rtl.news/video/7635363864846044448
Mississippi
Mississippi 2026. 06. 19. 16:03
Előzmény: #212301  Sehmet
#212303
Mégis, hogy tudna bizonyítékokat kreálni?
Az influenszer tüntetésen összedobtak két házra valót. Azt is etikátlannak tartod?
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 19. 16:03
Előzmény: #212296  Shortelek
#212302
Nézd, pubi, Az. hogy Tamás minden akart már lenni, még miniszterelnök is, azon nem csodálkozom, bár azt gondoltam, hogy ilyenkor a "szakmai hiúság" felülírja a politikai ambíciókat. Az azonban megnyugtató, hogy az ország kb. 24 ezer jogászának lb- 2 %-a írta alá a nyílt levelet, megnyugtató. Az aláírók egy-részét ismerem, én egy, vagy néhány szóval be is tudnám sorolni őket valahova, de nem teszem. :)
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 19. 15:55
Előzmény: #212297  Mississippi
#212301
Szóval azt mondod, hogy bizonyítékokat is össze kell neki kreálni valahogy ahhoz, hogy megkaphassa a pénzt? Ezek szerint nem az a kérdés, hogy ígértek-e neki pénzt, hanem az, hogy mikor kaphatja meg, milyen feltételhez kötötték? Hát, a kvalitását nézve ez neki önállóan nem fog menni, hanem - ez is - valami külső segítséggel. Lehet, hogy az még 4 milliónál is többe kerül? 

Topik gazda

________
________
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek