Barátod a google és megkapod a választ!
Jaj, mi lesz veled, még 2030 tavaszáig, amikor esedékes a következő választás!
.
Amúgy te hol élsz? Magyarországon? Vállalkozó vagy alkalmazott vagy, esetleg már nyugdíjas, hogy neked ennyire szuper volt orbán hatalma? Basszus, mit adott neked orbán - tudom, "mit adtak nekünk a rómaiak" (Gyaloggalopp) - ?
Jaj, mi lesz veled, még 2030 tavaszáig, amikor esedékes a következő választás!
.
Amúgy te hol élsz? Magyarországon? Vállalkozó vagy alkalmazott vagy, esetleg már nyugdíjas, hogy neked ennyire szuper volt orbán hatalma? Basszus, mit adott neked orbán - tudom, "mit adtak nekünk a rómaiak" (Gyaloggalopp) - ?
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!