Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo 2026. 05. 30. 19:27
#211160
Rákay Philip és Rúzsa Magdi is kapott diplomata-útlevelet – egyre hosszabb a névsor
Borisz 2026. 05. 30. 17:39
Előzmény: #211158  Borisz
#211159
És egyébként mivel ez látszott, nem fér a fejembe, hogy az egy hónappal ezelőtti fidesz választmányi ülésen hogy a rákba nem próbálta meg valamelyik potensebb alvezér megbuktatni.
Gonolom a pártkongresszuson is majd jól megtisztújítják a vezért, símogatják a buksiját, és biztosítják róla, hogy ő a legesleges.
Oszt ő meg majd szépen kisiklik mögülük, mint a kélgyó x angolna, oszt ott fognak állni vezér nélkül. Oszt jónapot.
Borisz 2026. 05. 30. 17:22
Előzmény: #211157  Istvan78
#211158
Már amikor a bukás után mondogatni kezdte, hogy megy amerikába focit nézni meg utána majd a családjával tölteni az időt, akkor világossá vált, hogy ez nem Hatvanpusztáról akar nyugdíjba menni.
Istvan78 2026. 05. 30. 17:13
Előzmény: #211149  gilmour
#211157
Majd New Yorkból vezényli a Fidesz megújulást. :) Ha a maffiát tudják vinni a börtönből, neki is mehet ez.:)
ronaldinyo 2026. 05. 30. 14:14
Előzmény: #211155  ronaldinyo
#211156
ja s egy fontos -a mérgeskígyók azok mérgeskígyók azok akik ezeket komolyan veszik vagy meg akarják őket változtatni-mehetnek velük.
ronaldinyo 2026. 05. 30. 14:12
Előzmény: #211154  Shortelek
#211155
egy rakás szarok-amugy hitvány -vérszivók és viperafajzatok-sátánfajzatok-vagyis gazemberek-konkolyok-mérgező gyomnövények-akik csak gyilkolni tolvajkodni -hazudni és megtéveszteni tudnak-jöttek a pokolbol és viszik őket vissza -időben.a fúriák.és mindenki mást visznek aki -nem való e földre és azokat is akik nem akarják a Fényt.
Shortelek 2026. 05. 30. 13:56
Előzmény: #211149  gilmour
#211154
Akkor még most kellene elkapni amíg nincs mentessége. Fel nem fogom kik azok a szarok akiknek fejében ez a szar megfordult.
ronaldinyo 2026. 05. 30. 13:23
#211153
rohadt médiák most is hazudoznak-kovid ota mindig-no ezeket is ell kell söpörni-fideszt már sikerűlt
Borisz 2026. 05. 30. 12:28
Előzmény: #211149  gilmour
#211151
Azt nem írták, hogy bújna. Csak azt, hogy bújtatnák.
Hátha nem is fogadja el.
Meg nem is lenne szükséges, hogy kimentsék. Mindent is törvényesen csinált mindig.
Colas 2026. 05. 30. 12:03
Előzmény: #211143  ronaldinyo
#211150
Akik Párizsban tomboltak a győzelem után, azok között nem láttam fehér franciát. Ha ők jönnek Budapestre, akkor ízelítőt kaphatunk a multikulturális társadalomból.
gilmour
gilmour 2026. 05. 30. 11:37
#211149

Elképesztő, hogy a mentesség mögé bújna ez a bátor, utcai harcos, aki 2006 óta egy vitára nem mert kiállni...Undorító!
https://www.portfolio.hu/global/20260530/uj-poziciot-kaphat-orban-viktor-diplomaciai-mentesseg-is-jarna-melle-840096
Borisz 2026. 05. 30. 11:04
Előzmény: #211145  ronaldinyo
#211148
mikor?
_Sigorszky
_Sigorszky 2026. 05. 30. 10:44
Előzmény: #211132  rockmaster
#211147
Nade legalább kormányozni tudott, és nemzethy volt...
user01
user01 2026. 05. 30. 10:44
#211146
https://www.reddit.com/r/hungary/s/UN8g2UrB3n
 
Főügyész: új jelenség figyelhető meg a választások óta, tömegesen jelentkeznek vádalkura a "bűnbánó" érintettek
ronaldinyo 2026. 05. 30. 10:35
#211145
Elszabadultak az indulatok Orbán Viktor gyűlésén: videón a dulakodás, lépett a rendőrség
ronaldinyo 2026. 05. 30. 10:35
#211144
nincs pintér ugyi -jöhetnek a 90 es évek
ronaldinyo 2026. 05. 30. 10:34
#211143
Tömegverekedés tört ki a Paris Saint-Germain és az Arsenal szurkolói között Budapest belvárosában, a szombati Bajnokok Ligája-döntő előtt - vette észre a 24.hu. A helyzet amiatt is aggasztó, mert a magyar rendőrség szerint több tízezer, rendbontásra hajlamos, jegy nélküli drukker érkezése várható a fővárosba. A Hooligans.cz nevű X-fiók által közzétett felvétel alapján a két tábor huligánjai a Király utcában estek egymásnak. A nagyjából harminc-harminc fős csoportok utcai összecsapásából a beszámolók szerint a francia szurkolók kerültek ki győztesen. A szombaton 18 órakor kezdődő döntőre a két klub hivatalosan 17-17 ezer belépőt kapott. A hazai hatóságok információi alapján azonban a stadionba bejutókon felül hatalmas tömeg utazik Budapestre érvényes jegy nélkül. A rendőrség nagy erőkkel készül a mérkőzésre. Mind a párizsi, mind a londoni kemény maghoz gyakran köthetők erőszakos rendbontások, amit a mostani belvárosi incidens is előrevetített.
mzs55 2026. 05. 30. 10:10
#211142
Már csak arra leszek kiváncsi hogy a SAFE hitelről milyen megállapodás születik.
mzs55 2026. 05. 30. 10:05
Előzmény: #211140  maxwax
#211141
Így kell ezt ! Így már lassan 7000 milliárd HUF

Topik gazda

________
________
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek