A cég miért nem vesz saját részvényeket,?!
Regisztráció: 2011-08-19 17:46:28
Hozzászólások száma: 1 276
Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 13:15
A moderálás a "WALLIS RÉSZVÉNYESEK IDE." topik #1733 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #93123 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A moderálás a "ESS MÉDIA!!!" topik #13 sorszámú hozzászólása alapján történt.