mzs55

Regisztráció: 2026-05-17 09:59:43

Hozzászólások száma: 249

Utolsó hozzászólás: 2026-06-02 17:23

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a teljes fórumból A moderátor indoklása:
Klón

utolsó 20 hozzászólás

4IG részvény 2026. 06. 02. 17:23
szándékos etetés megy lebaszták 1600-ra direkt hogy onnan felhuzzák és 2300on megint tudjanak tömni egy darabig elhitessék ahogy írod hogy trendforduló van aztán jön MP-től a hír hogy nuku SAFE 4ignek és csumi árfolyam zuhanni fog.
4IG részvény 2026. 06. 02. 17:15
ez olyan kijelentés amikr oazt mondtad 2300-on hoyg megvan az alja utána lement 1600-ra?
Amixa Holding Nyrt. 2026. 06. 02. 17:13
amúgy ez a kép pont jó bizonyítéknak az MNB felé hogy nézzenek utána ez hoyg lehetséges ugyhogy én ezért is köszönöm neked ezt a képet.
Amixa Holding Nyrt. 2026. 06. 02. 17:11
midnegyik vételed ami a képen van pont a kanoc aljába esik.És azért ez vicces kicsit.
Amixa Holding Nyrt. 2026. 06. 02. 17:08
Az adott nap alján. Sávos vétel az ha mindig lejjebb veszel de nem az ha mindig veszel és pont a legalacsonyabb árfolyamon veszed meg a reszvenyt azon a napon. Egyik vételed se az adott nap magasabb árfoylamán történt hanem az alján mintha tudnád meddig esne le azon a napont.Ezt írtam és a képed ezt bizonyitja.
4IG részvény 2026. 06. 02. 15:38
itt már azon kiakadnak ha azt mered mondani hogy jászai takarodjo na börtönbe 
4IG részvény 2026. 06. 02. 15:29
amúgy hány éves vagy 70 vagy 80?Hogy ilyenen kiakadsz.
4IG részvény 2026. 06. 02. 14:54
:)
4IG részvény 2026. 06. 02. 13:31
Furcsa nem hogy a telekom árfolyama addig nem indult meg amíg a 4ig a vodefonet nem tudta megvenni? Amig a telekomot akarták addig lent tartották az árfoylamát mesterségesen egyszerűen ki akarták készíteni.Ezért votl egy szánalmas szar az egész ner rendszer.Amint megvették a vodafone-t mert kénytelenek voltak venni egy mobilhálozatot egyből kitudott lőni a telekom.
4IG részvény 2026. 06. 02. 13:17
sztem Telko 3000ig elfog menni ott most  rendszerváltás miatt elég szép jövő vár rájuk.Nem lesznek fékek akik keresztbe tesznek nekik.
4IG részvény 2026. 06. 02. 13:16
össze vissza beszélnek saját maguk mennek bele a logikai bukfencekbe.
4IG részvény 2026. 06. 02. 13:12
Nem sokmindenre hanem midnenre fog nemet mondani.Csak meg kell nézni a parlamenti beszédjeit.Katonába allítja az ellenzéki fidesz-kdnp-mihaznk koaliciót :)
4IG részvény 2026. 06. 02. 13:04
Meséld el nekem hogy tudok shortot nyitni erre a részvényre
4IG részvény 2026. 06. 02. 12:45
Most itthon vagyok és ráérek , pont néze ma Kiút című sorozato.Pont ide illik merre van a kiút ebből a szarkupacból.
4IG részvény 2026. 06. 02. 12:43
ohh már megint 1 hónap , és rakéta. Ez iylen berögződés náluk?
4IG részvény 2026. 06. 02. 12:41
vagy akik miattatok vettek bele 4500 felett azok is biztosan hálásak nektek főleg úgy hoyg még osztalékot se kapnak a részvényekért cserében.
4IG részvény 2026. 06. 02. 12:31
*négyszerese
4IG részvény 2026. 06. 02. 12:31
a ner csöcssel meg azért van baj ha valakinek ilyen mértékű segítségre van szüksége az piaci alapon nem fog tudni megélni.MErt nem kényszerült erre rá így olyan szolgáltatásokat tudtak beigérni amit mások nem viszont most arra nem lesz pénz így viszont a semmiből meg nem tudnak ajánlatot tenni árakon változtatniuk kell vagy a csomagokon.Előfizetőket fognak elveszíteni vagy nagyobb veszteségük lesz.Ez sehoyg se fogja kiadni miközben a telekom inetrnet sebessége már a begyszerese a one-énak.Itt még fejlődést se tudtak elérni semmiylen téren.Yettel is próbál fejleszteni yepp-el és az internetsebességgel.Nem látom a poztív jövőjét ennek a cégnek jelenleg.
4IG részvény 2026. 06. 02. 12:24
a hadiipar semmiféleképpen nem fog itt maradni.Többit meg majd kénytelen lesz kiárúsítani mert a számok ne mfognak jönni.
4IG részvény 2026. 06. 02. 12:13
Őszintén Rendszerváltás van mire lehet számítani jelenleg ezzel a céggel kapcsolatosan aki eddig ner csöcsből élt? Ez szimpla logika.

friss hírek További hírek