Az ügy pikantériája, hogy Szeged Önkormányzatának kb semmi jogköre nincs a BYD építésével kapcsolatban, mindent a Kormányhivatal adott ki.
Érdekes helyre került a gyár, ez tény. Mezőgazdasági területet - korábban állami gazdaság volt ott - jelölt meg az orbán-kormány a gyár részére. A kormányhivatal intézett mindent. Aki elégedetlen volt a földjéért kapott összeggel, az is a Kormányhivatalnak köszönheti. Persze Csányinak többszörös áron vették meg a földjét - milyen meglepő - , mert a Picknek volt erre területe. Légvonalban sajnos nincs meg az ígért 1000 távolság a lakópark és a gyár épülete között. Tény, előbb volt ez szegedi ipari/mezőgazdasági övezet, mint mielőtt a lakópark megépült - egy született szegedinek felfoghatatlan, hogy miért is lett ott a semmi közepén maga a lakópark, de ez legyen az ő gondjuk.
A főispánnak most májusban lejárt/lejár a mandátuma, kormányváltás történt, így intézkedett az új vezetés.
Viszont, ezt még korábban adták ki:
" Kérni kell, és megadatik: a BYD-t építő vállalkozó a kormányhivataltól kapott zajszennyezési felmentést
Az autógyárat építő cégnek a megrendelőn keresztül 2027. február 28-áig van engedélye a hangosabb munkavégzésre is. Ez azt jelenti, ha addig elhúzódna az építkezés, akkor addig túlléphetné a zajszennyezési határértéket, magyarul zúghatnak hangosan, korlátozás nélkül a gépek, eszközök az építkezésen – ami egyébként egy építkezésen elő szokott fordulni."
http://www.szeged.hu/cikk/kerni-kell-es-megadatik-a-byd-t-epito-vallalkozo-a-kormanyhivataltol-kapott-zajszennyezesi-felmentest
Érdekes helyre került a gyár, ez tény. Mezőgazdasági területet - korábban állami gazdaság volt ott - jelölt meg az orbán-kormány a gyár részére. A kormányhivatal intézett mindent. Aki elégedetlen volt a földjéért kapott összeggel, az is a Kormányhivatalnak köszönheti. Persze Csányinak többszörös áron vették meg a földjét - milyen meglepő - , mert a Picknek volt erre területe. Légvonalban sajnos nincs meg az ígért 1000 távolság a lakópark és a gyár épülete között. Tény, előbb volt ez szegedi ipari/mezőgazdasági övezet, mint mielőtt a lakópark megépült - egy született szegedinek felfoghatatlan, hogy miért is lett ott a semmi közepén maga a lakópark, de ez legyen az ő gondjuk.
A főispánnak most májusban lejárt/lejár a mandátuma, kormányváltás történt, így intézkedett az új vezetés.
Viszont, ezt még korábban adták ki:
" Kérni kell, és megadatik: a BYD-t építő vállalkozó a kormányhivataltól kapott zajszennyezési felmentést
Az autógyárat építő cégnek a megrendelőn keresztül 2027. február 28-áig van engedélye a hangosabb munkavégzésre is. Ez azt jelenti, ha addig elhúzódna az építkezés, akkor addig túlléphetné a zajszennyezési határértéket, magyarul zúghatnak hangosan, korlátozás nélkül a gépek, eszközök az építkezésen – ami egyébként egy építkezésen elő szokott fordulni."
http://www.szeged.hu/cikk/kerni-kell-es-megadatik-a-byd-t-epito-vallalkozo-a-kormanyhivataltol-kapott-zajszennyezesi-felmentest
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!