Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
longforewer 2021. 03. 05. 16:02
Előzmény: #32019  RangerHU
#32020

Felnéztem rá, aztak..a,  a moderátor már a lélegeztetőgépen van vagy a gyerekre kell vigyázni otthon?
„Tehát ma egy általános országos, egy-két nap alatt történő teljes átoltásnak a föltételei megvannak, az oltási tervünk rendelkezésre áll. Az ehhez szükséges eszközökkel, számítógépes nyilvántartással, adatbázissal, helyszínkijelöléssel, mindennel készen vagyunk, a vakcina hiányzik.” 
"a vakcina rendelkezésre áll, minden más hiányzik." "Senkit nem hagytok az ut szelen? Mirol beszelsz?? Lassan fel magyarorszag ehen hal miattatok! Nehez szivvel irtad al? Dehogy is , ne nevetessmar jo gyerek! nektek ez ad örömet, hogy mastol elveszitek meg azt is , amiert megdolgozott!"
"2 hét alatt akarjátok helyre hozni amit több mint egy éve nem sikerült??? Nem vagyok egy agyon iskolázott srác... De a napnál is világosabb hogy azt sem tudjátok mit csináltok..."
"Mondhatok valamit! Újra sikerülni fog! Nekem valami kimaradt szerintem.... Miért sikerült ? Senkit sem hagyunk az út szélén csak...több ezer vendéglátóst meg zenészt és még amit kihagytam" "Hallottam a kérést, hogy ne utazzunk a Maldív szigetekre. Rendben. Ezt nagyon könnyű lesz megfogadnia az átlag magyarnak. De esetleg szólhatna a Lölőnek meg a többi jómagyar tisztességes strómannak, hogy ez a kérés rájuk is vonatozik."
"Az út szélén vok Vitya! Egy éve nem tudunk a cégünkkel a tevékenységi körünkben tevékenykedni és bevételt generálni de fizetjük a terheket. Nem erről volt szó Vitty!"
"Számomra csoda Miniszterelnök Úr,hogy maga még él. !"
"Tobbet hazudik mint eszik.... Simlis az egesz brigad!!! Szegyen!"
"Együtt újra sikerülni fog' bocsi, eddig mi sikerült?"
"Mindig ez a duma része, hogy együtt sikerülni fog. De belegondoltál te kedves miniszter abba, a bölcsődék nyitva maradhatnak, de az óvodák bezárnak. De a szülők menjenek dolgozni, milyen érdekes Horvátországba minap 9 regisztrált beteg volt. ALKALMATLANOK VAGYTOK A KORMÁNYZÁSRA! Milyen szigorítás ezek amiket hozzátok? Vicc az egész. Il"Eddig a vírus támadott, most mi támadjuk a vírust"Gratulálok a szépmunkához, remélem ez az egy év gyorsan letelik, és nem kell többet kormányoznod!"
RangerHU 2021. 03. 05. 15:40
#32019
Megnéztem miniszterelnök úr Facebook oldalát ( igen, ilyet is szoktam).
Mit mondjak egész jól fogadtak zemberek...
Kb 20 hozzászólás után van egy támogató.
Még nem sikerült moderálni.
________
________ 2021. 03. 05. 15:32
Előzmény: #32017  gazmber
#32018

aszongyák szorítani kellett a mutáns miniminiszterelnök miatt :)
gazmber 2021. 03. 05. 15:12
Előzmény: #32006  Törölt felhasználó
#32017
sebaj a lényeg, hogy a propaganda az nem marad el. nem áll le egy pillanatra se... majd lehet nagyokat gyúrcsányozni + brüsszelezni, stb. - oszt jónapot..
________
________ 2021. 03. 05. 15:01
Előzmény: #32014  euler
#32016

mondta volna inkább, hogy Gyurcsány
azt jobban értik a hívek
Placa
Placa 2021. 03. 05. 14:07
Előzmény: #32007  longforewer
#32015
ez nekem így túl bonyolult, a lényeg az, hogy GYŐZTÜNK, ugye?! 
euler 2021. 03. 05. 14:05
Előzmény: #32012  Törölt felhasználó
#32014
Az oltási tervnek megfelelően az erre a hétre tervezett oltási program ütemesen és jól halad – jelentette be az operatív törzs pénteki tájékoztatóján György István államtitkár.
 Hozzátette: szeretne mindenkit megnyugtatni a pénteken megjelent „dezinformációkkal” kapcsolatban - de oltás az nem lesz, "szinkronizációs problémák" miatt!
.
Ennyi! Ha nem érted, esetleg azt érzed, hogy megint átdobtak a palánkon, hát jól érzed.
________
________ 2021. 03. 05. 13:54
Előzmény: #32007  longforewer
#32013
ha egy dakota magasságos vezér azt mondja, hogy gyöztünk, akkor tutira vehetö, hogy elözö napokban nagyon elkenték a száját
Törölt felhasználó 2021. 03. 05. 13:47
#32012

Bezárnak az iskolák, óvodák!
Egy elkeseredett anyuka:
"Az egészségügyben dolgozom, a gyermekem ovis, ügyelet nem lehet az óvodákban, a szüleim még aktív dolgozók. Kérdezem én drága miniszterelnök úr, hova tegyem a 4 évesemet? Fogadja hétfőtől a parlamentben ugye?De azért szüljük a gyerekeket, mert az a dolgunk."
Lesznek itt még hatalmas problémák ezekből a fejetlen, kapkodó intézkedésekből!
A dakotának egy éve volt fölkészülni a problémákra és a tömeges oltásra, egyelőre
az alá-firkantásig jutott el .
geza77
geza77 2021. 03. 05. 13:21
Előzmény: #31997  RangerHU
#32011
A probléma, hogy szar fos-int árfolyamnál is többet ér euróban a pénzünk külföldön, mint itthon fos-intban jó magyar pihenést igénybe véve.
geza77
geza77 2021. 03. 05. 13:18
Előzmény: #32005  krida
#32010
hogy hová? Ner lovak leápolása?
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 03. 05. 13:14
Előzmény: #32008  PusztaPutyin
#32009
(nem azt kérdeztem, hány nicken vagy belépve)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 03. 05. 13:08
Előzmény: #32005  krida
#32008
Szomorúvá teszel, de csak kis időre. Milyen néven várjunk vissza?
longforewer 2021. 03. 05. 13:04
#32007

Mindennap egy vereség vagy több!
- Szerdán menekülőre fogta és kilépett az EP frakcióból (KDNP maradt, FIdesz  maradt a néppártban, skizofrénia jelei mutatkoznak) - egy elbukott háború
- Csütörtök:  "levittük a birkózószőnyegre a vírust és már csak földharc van", a valóságban a vírus két vállra fektette a vezírt- még egy elbukott háború
- Még mindig csütörtök: nem újraindítják, hanem leállítják a gazdaságot - +1 bukás
- Pénteken: egy hétvége alatt nemhogy mindenkit, senkit nem tudnak beoltani - még egy bukás
- Szombat: ha lenne devizapiac történelmi mélypontot hozna a forintnak (ma 367,10) - újabb vereség
Egy állas, két gyomros és egy-két öntökönrugás, hosszú műszak lesz Grázban a hétvégén!
Törölt felhasználó 2021. 03. 05. 12:36
#32006

"A hétvégén lenne esedékes annak a 74 ezer krónikus betegnek a beoltása, akiket már értesítettek is SMS-ben. Az már látható volt az eddigi reakciókból, hogy zavar van a rendszerben, mert több olyan személy is kapott behívót az oltásra, aki nem krónikus beteg. Ma délelőtt azonban a kormányzati tájékoztató portálon megjelent pár sor arról, hogy a hétvégi oltás elmarad, csakhogy ezt szinte azonnal törölték. Az operatív törzs sajtótájékoztatóján pedig bejelentették, hogy a krónikus betegek hétvégi oltása elmarad. Erről hamarosan kapnak SMS-tájékoztatást a betegek, az oltásra később kerül sor."
Engem ez a rendszer összeomlás nem győzött meg, itt azt írják, hogy a krónikus betegek oltása elmarad.
Nagyon kíváncsi lennék ennek valódi hátterére...
krida
krida 2021. 03. 05. 12:29
Előzmény: #31995  PusztaPutyin
#32005
Ne haraguggyatok, de sietek az ilyenkor szokásos hétvége-előtti NER-lovag találkozónkra, ahol a hétvégére vonatkozó fontos stratégiai lépéseket beszéljük meg (pl. hol és hogyan töltsük el, mivel repüljünk oda), úgyhogy megfosztalak benneteket további hozzaszólásaim által kiváltott katarzis-jellegű élményektől.
Belátom, hogy e nemes topikban egyedül nekem voltak értelmes, átfogó, minden részterületet figyelemben tartó, sajátos kisugárzással bíró hozzászólásaim, de ezt nézzétek el nekem, fakad ez rendkívül optimista és pozitív jövőképpel, értékrenddel rendelkező személyiségemből. Emiatt történhetett meg az, hogy túl magasra helyeztem számotokra a lécet, a jövőben igyekszek erre figyelemmel lenni, és a lécet a topik szinvonalának megfelelően elhelyezni, nehogy bárki is idegennek érezze magát, vagy túlságosan magasröptű gondolatokkal találkozzon... 🙂
Placa
Placa 2021. 03. 05. 12:25
#32004
"Ma egy általános, országos, egy-két nap alatt történő átoltásnak a föltételei megvannak" - 2020. dec. 18.
 
„szinkronizációs problémák” vannak az adatbázissal, ezért később fog megtörténni annak a 74 ezer embernek az oltása, akik most hétvégén kapták volna meg az Astra Zeneca vakcinát - 2021. márc. 05.
 
A qrva Gyurcsány(i) meg a Soros meg a Brüsszel meg a ...
Törölt felhasználó 2021. 03. 05. 12:24
Előzmény: #32002  HIM
#32003
A Dakota nyomolvasó soha nem téved el, csak nem tudja hol van.
HIM
HIM 2021. 03. 05. 12:22
#32002
Szóval kormányunk..amely biztos kézzel terelgeti a védekezést..egy év felkészülés után..képtelen levezényelni a hétvégi oltakozást...
Kb ez össze is foglalja az egész tevékenységüket..
Nem tudni még,hogy ezek a segghülyék és az ő lebutított hívei hogy tudják majd ebbe belekeverni a sorosgyurcsánymigráns szálat.
de kétségünk ne legyen,hogy már dolgoznak rajta..
Törölt felhasználó 2021. 03. 05. 12:21
Előzmény: #32000  ________
#32001

Ránézve a forint gyengülő trendjére, nekem bevillan dakota törzsfőnökünk ábrázata is, aki kezeivel nyújtja a békepipát és azt mondja: Dakota testvéreim, szívjatok egy kicsit!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek