Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 03. 02. 20:22
Előzmény: #31497  krida
#31500
A baloldal vezérei ma Karácsony, Jakab, Fekete Győr, Hadházy, Szél. Őket hallgasd ha szebb jövőt akarsz. 
signal2
signal2 2021. 03. 02. 20:21
Előzmény: #31498  krida
#31499
Te a tőkédet olyan devizában fektetnéd be, amelyről tudod, hogy folyamatosan gyengül?
krida
krida 2021. 03. 02. 19:59
Előzmény: #31497  krida
#31498
(még annyit akartam a forintgyengeséghez írni, hogy az viszont vonzza befelé a tőkét, egyre erőteljesebben, így gazdaság-élénkítő szerepe is van)
krida
krida 2021. 03. 02. 19:58
Előzmény: #31494  Törölt felhasználó
#31497

Igazad van, ezt mindannyian érezzük. Még akkor is egyetértek veled, ha nekem a forintgyengeség bevételnövekedéssel jár. De, sajnos mindenhol ez van a világon. Két dolgot jegyeznék meg:
1, Azért a 4 évenkénti választásoknak megvan a hátulütője is. Mivel bizonytalan a hatalom-gyakorlók további sorsa, így nagyon gyakran esnek bele abba a hibába, hogy a saját 4 éven belüli sikereikre koncentrálnak. Éppen ezért nem érdekli őket az eladósodás. Nézd meg Amcsit, egekben az adósság (ha jól tudom 130%), és nem foglalkoznak vele. Orbán egyébként ebben kivétel volt, most ebben a mostani helyzetben valóban megugrott (az lett volna a csoda, ha nem ugrik meg, az intézkedéseknek mindig "ára" van). S nézd meg Szingapúrt: akár diktatúrának is nevezhetjük, hisz a hatalom birtokosa nem változik, mégis rendkívül sikeres gazdaságot építettek fel, lehet hosszan tervezniük.
2. Ami a szemünk előtt van, valóban szemfényvesztés, becsapás. Jó hogy nőttek a keresetek, de a forint gyengült. S minden, ami euró/dollár alapon jön be az országba, emelkedett. Viszont! Talán ez a kevésbé fájdalmas út (ezért van még mindig forintunk, mert lehet manipulálni, szegény szlovákok bajban vannak, ők nem tudják manipulálni az eurót, így egyedüli segítség számukra a kölcsön), s talán jobb, mint IMF-hitelhez folyamodni. Valóban nincs könnyű helyzet, sehol sem, a vírus azért kemény kihívás mindenhol a gazdaságnak, azonban lehetne sokkal nehezebb is a helyzet (Gyurcsány ezt szívesen bemutatná nekünk :)
geza77
geza77 2021. 03. 02. 19:54
#31496
Megszólalnak az elemzők: 5% fölötti növekedést érhet el a magyar gazdaság
400Eur/Huf-nál  8%ot is elérhetjük
450Eur/huf-nál 12%ot is elérhetjük
500Eur/huf-nál 16%ot is elérhetjük
...
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210302/megszolalnak-az-elemzok-5-folotti-novekedest-erhet-el-a-magyar-gazdasag-472244
Törölt felhasználó 2021. 03. 02. 19:09
Előzmény: #31494  Törölt felhasználó
#31495
Jah ès a Gyurcsányozás vérgyenge. Ha csak ez tartja össze a tábort az régen rossz
Törölt felhasználó 2021. 03. 02. 19:06
Előzmény: #31493  Törölt felhasználó
#31494
Ma tankoltam 415 Ft/liter. Eurhuf 367, államadósság 80% felett. Mind rosszabb mint bármikor elötte. Munkanélküliség >5%. A szemedet meg kiszùrták azzal hogy a gazdaság válságálló. Khm jaja menjél tovább
Törölt felhasználó 2021. 03. 02. 19:03
Előzmény: #31492  Törölt felhasználó
#31493
Korlátlan hatalma van 10+ éve és az ország 2/3-át nem tudta meggyözni.... no comment. Jövöbe fektetés elöre gondolkodàs nulla....
Törölt felhasználó 2021. 03. 02. 19:01
Előzmény: #31483  krida
#31492
Én Irbánt leginkább Kádárhiz hasonlítanám. Ugyanazt csinálja. Eladósítja, elszigeteli az országot miközben relatív jólétet és biztonságot ígér. Szvsz gyenge másolata...
Törölt felhasználó 2021. 03. 02. 18:42
Előzmény: #31490  Törölt felhasználó
#31491
közszolgálatban = közmédiában
Törölt felhasználó 2021. 03. 02. 18:40
Előzmény: #31483  krida
#31490
Normális demokráciákban ahol "többpártrendszer van" egyenlő esélyek jutnak a közszolgálatban a kormányon lévő pártoknak és az ellenzékieknek. Számonkérni viszont mindig a kormányon lévőket szokták.
Te mikor láttál Magyarországon vitát az Orbán-Gyurcsány 2006-os vita óta ? Orbánék kormányon állandó támadásban vannak (Gyurcsány, Soros, civilek) mindig van egy ellenség aki ellen hadakozni kell, mert ha védekezésre kényszerül vereségre van ítélve. Orbán tematizál és megszállja a médiát. Most is Gyurcsány van náluk terítéken, holott még miniszterelnök jelöltje sincs a közös ellenzéknek. Ezért teljesen felesleges Gyurcsányt felhozni, mert nem ő van kormányon. Inkább azzal kell foglalkozni, hogy Orbán jól irányította-e 2010 óta Magyarországot. Szerinted igen, véleményen szerint pedig rohadtul nem. 2022-ben szavazz a FIDESZ-re, de én a közös listára fogok és bárki is lesz Orbán kihívója, arra az emberre. Alapvetően Orbán lebontotta a többpárti demokráciát Magyarországon, először azt szeretném ha helyreállna és aki azt megteszi, pártpolitikától függtelenül arra fogok szavazni.
krida
krida 2021. 03. 02. 18:39
Előzmény: #31487  Törölt felhasználó
#31489
Ebben igazad van.
badsector1
badsector1 2021. 03. 02. 18:36
Előzmény: #31483  krida
#31488
" "Itt senki sem gondolja hogy Gyurcßány még tényező lehet ő maga sem..."
- nem ismered még őt :)"
  
te vagy itt a legnagyobb gyurcsány rajongó.
Törölt felhasználó 2021. 03. 02. 18:33
Előzmény: #31484  krida
#31487

"Viszont nem a "hatalomhoz való nem ragaszkodás" viszi előre az országot,"
.
Nekem az a véleményem a választások előtt, a győzelem reményében nagyon sok olyan dologra is hajlandóak, ami (mindegy mennyit) árt az országnak.
Valóban nem a "hatalomhoz való nem ragaszkodás" viszi előre az országot, de a hatalomhoz való ragaszkodás sokat árthat.
krida
krida 2021. 03. 02. 18:29
Előzmény: #31477  Placa
#31486
Ezt nem Orbán mondja Debrecenről, hanem kűfőd!!! (aki előtt szerintetek hasra kéne esni)
krida
krida 2021. 03. 02. 18:28
Előzmény: #31481  peter_s
#31485

"Téged nem a mondanivaló es tettek érdekelnek, te jónak akarod látni mindazt, amit a Fidesz csinál és rossznak, amit az ellenoldal"
- nekem úgy tűnik, a ti hozzáállásotokat vetítitek ki rám :)
- a korrupció nem tetszik senkinek, és elég ok kellene hogy legyen kormányváltáshoz (bár itt kissé árnyaltabb a kép). Ebben bizonyára egyetértünk. Azonban nincs alternatíva, amit az ellenzék felmutat, az épp arra vezet engem, hogy mindenképpen a fideszre szavazzak, mert különben csődtömeg lesz az ország, és benne mi is.
krida
krida 2021. 03. 02. 18:26
Előzmény: #31480  Törölt felhasználó
#31484

"Én sem Gyurcsányt, sem Orbánt nem szeretném még egyszer kormányon."- nem is ezt mondtam, én Gyurcsány LÁTÁSáról beszéltem, ami itt ebben a topikban visszajött, és folyamatosan visszajön a liberális oldalon. Mert a liberálisok tényleg így gondolkodnak.
"egy olyan kormányra lenne most szüksége, aki nem ragaszkodik a hatalomhoz."
-oké, igazad van (bár kissé összetett a kép: Magyarországon igazi rendszerváltás nem volt, Antal nem mert radikális lenni, így a komcsiké lett a gazdasági hatalom, Orbán ezt akarta megtörni, és valahogy úgy intézni, hogy soha többé ne tudjanak visszajönni). Viszont nem a "hatalomhoz való nem ragaszkodás" viszi előre az országot, hanem a gazdasági/kultúrális intézkedések, amelyek vonzóvá teszik mindenki számára az országot, és előre viszik azt. Tény, hogy eddig Orbánék tettek ezügyben a legtöbbet.
krida
krida 2021. 03. 02. 18:22
Előzmény: #31474  Törölt felhasználó
#31483

"Itt senki sem gondolja hogy Gyurcßány még tényező lehet ő maga sem..."
- nem ismered még őt :)
- akkor kivel hasonlítsam össze Orbán ténykedését, melyik miniszterelnökkel? Medgyessy-vel? Horn-al?
Törölt felhasználó 2021. 03. 02. 18:12
Előzmény: #31481  peter_s
#31482
A fidERESZes hülyék beugrottak a tejfölös dobozos polgárpukkasztásnak. Ez beszédes önjellemzés. Nem bírta az egojuk. Egyébként szerintem Orbán semmit nem adatott be magának. Ilyen képet én is tudok csináltatni. Semmit nem hiszek el neki. Hazudik mint a vizfolyás
peter_s 2021. 03. 02. 18:08
Előzmény: #31473  krida
#31481
Ez egy nagy bullshit. Téged nem a mondanivaló es tettek érdekelnek, te jónak akarod látni mindazt, amit a Fidesz csinál és rossznak, amit az ellenoldal. Amit Gyurcsány idején építettek, az a fideszes városvezetőknek köszönhető, de ami ellenzéki városban most épül, azt köszönjük meg Orbánnak és a Fidesznek. Tipikus szektás gondolkodás. Nem is értem minek túráztatod itt magadat, ha a kormánymédiát néznéd inkább és a kormánypárti fórumokat látogatnád 0-24 órában, nagyobb lenne benned az elégedettség. Ott mindenki egyetértene veled.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek