Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 03. 03. 14:18
Előzmény: #31698  euler
#31700

Ez nagyon kemény!
Ráadásul szerintem még a koalícióban is háttérben marad, ezek meg fosnak tőle.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 03. 03. 14:14
Előzmény: #31694  Törölt felhasználó
#31699
ideje volna már kicsit keménynek mutatkoznia, mert nagyon nem fogja az adást a "kínai zenétől" elbódult világ... amit a majomarcú bush művelt, attól nekem is okádhatnékom volt, de ez a teszetoszaság sem jó... nem azért "igazodunk" egy világhatalomhoz kényszerből, hogy utána hintapolitikázzon bármelyik maffiózó kisköcsög - én is a nemzeti szuverenitás híve vagyok en bloc, de amikor ezzel maffiózó gengszter genetikai hulladékok visszaélnek, akkor inkább hívják be az IFOR-t/EU "csapatait", és/vagy a U.S. Army-t is akár... 1000x inkább német/amcsi gyarmat legyünk, mint orosz/kínai/kipcsák és egyéb gagyi... persze a függetlenség a legjobb, ha nem 50-es IQ-jú szubhumánok döntenek...
euler 2021. 03. 03. 14:14
Előzmény: #31697  Shut-up
#31698
Nézték tegnap az M1 híradót. Ez már nekik is sok. 23x !
Megdőlt a fedett pályás gyurcsányozási világrekord
Shut-up
Shut-up 2021. 03. 03. 14:11
#31697
Feltűnően hallgatagok a fidesz trollok. Nem kaphatták még meg a papírt a központtól.
geza77
geza77 2021. 03. 03. 14:08
#31696

Szerda délelőtt Orbán Viktor levélben értesítette a néppárt frakcióvezetőjét, hogy a Fidesz EP-képviselői kilépnek az EPP frakciójából. Így reagált a párt arra, hogy a néppárti frakció 84 százalékos többséggel olyan új szabályzatot fogadott el, amelynek alapján az eddigieknél könnyebben rakhatnák ki a frakcióból a fideszeseket.
EZT CSAK AZÉRT TUDTÁK 84%-OS TÖBBSÉGGEL MEGSZAVAZNI, MERT A VÁLASZTÁSI INFORMATIKAI RENDSZERÉT NEM A LŐRINC CÉGE KÉSZÍTETTE,  FELÜGYELTE!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 03. 03. 14:06
Előzmény: #31692  badsector1
#31695
"Tőlünk aztán nyugodtan mehetnek Moszkvába" -szóval azt mondja ez a Fegyőr, hogy elküldik majd Moszkvába szuvenyír gyanánt a zsugorított fejeket? :) Nem is tudtam, hogy a hadbíróság ilyen engedékeny is lehet, ezt melyik törvényben találta? :)
Törölt felhasználó 2021. 03. 03. 14:01
Előzmény: #31688  upgrayeddAKS
#31694

Én azért arra még számítok, hogy ősszel az USA. kiteregeti a szennyest amit a nyomozóik felderítettek.
Szerintem az áfa egy része az továbbra is haveri alapítványokba vándorol, ez miatt európabajnok a magyar áfa.
Microsoft ügy lényege ez volt az áfa egy részét, kijelőlt alapítványokba kellet utalniuk a cégeknek, ez még mindig tarthat és biztos vagyok abban, hogy az FBI.-nek jelenleg is van olyan nyomozati anyaga amely képes lehet világosan rámutatni arra, hogy működik ma is a fidesz- kormány....
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 03. 03. 14:00
Előzmény: #31652  Törölt felhasználó
#31693
azért amikor a békaszemű lányát hozzááadta a LED-es pénztárcához, akkor sebtiben fel kellett újítani egy hosszabb útszakaszt Tükröspuszta(lacházaröcsöge) környékén... lehet persze, hogy nem tudott róla...
badsector1
badsector1 2021. 03. 03. 13:59
#31692
"„Több évig tartó bénázás után ma talán tényleg kiveti magából az Európai Néppárt a rohadt narancsot. (…) Orbán ma tovább távolodott Európától, és tovább közeledett valódi szövetségeséhez, Vlagyimir Putyinhoz. Lassan talán arra is megnyílik a lehetőségük, hogy minden európai szövetségüket hátrahagyva az orosz elnök Egységes Oroszország pártjával kössenek szoros szövetséget és barátságot. Tőlünk aztán nyugodtan mehetnek Moszkvába – csak az országot ne vigyék magukkal.” (Fekete-Győr András / Facebook)"
Shut-up
Shut-up 2021. 03. 03. 13:58
Előzmény: #31680  Törölt felhasználó
#31691
Már az szánalmas, hogy valaki több nicket váltogatva plusszol vagy mínuszol. Semmi értelme
geza77
geza77 2021. 03. 03. 13:54
#31690
Graz oda-vissza honvédségi luxusgéppel (Új pirulákat kapott a Kedves Vezető?) O.L.K.T. 2021 márc 3. Ha valaki tudja, hogy KIT VITT VAGY KIÉRT MENT A HONVÉDSÉGI LUXUS REPÜLŐ GRAZBA február 11-én,
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 03. 03. 13:53
Előzmény: #31687  Törölt felhasználó
#31689
egyébként nem baj, ha az embereket azzal riogatják, hogy "kiléptetne minket az EU-ból", mert jobb félni, mint megijedni... de azért az EU így kell a dagadéknak, ahogy van: lehet ellene "háborúzni", pénzt kap tőle, stb. - olyanok, mint egy rossz ribanc, csak ezek nagyon szeretik az orosz, kínai, kipcsák, kirgiz, azeri, stb. f@szt... tényleg, nem lehet, hogy szájerjóskát már ki is vitték egy turnéra? :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 03. 03. 13:50
Előzmény: #31660  Törölt felhasználó
#31688
no de akkor a főgazdinak (V.P.) nem sokat érne egy ilyen kis miniállam, ami ráadásul NATO-tag is... viktort meg a genetikai hulladék bandáját kb. 15 perc alatt takarítaná el (szerencsére) az USA, ha bele akarna köpni a levesükbe (talán van is annyi esze a dagadt dakota döbröginek, hogy meg se próbálja)
Törölt felhasználó 2021. 03. 03. 13:50
#31687

Gyöngyösi Márton:
"Orbán újabb lépést tett afelé, hogy kiléptesse Magyarországot az EU-ból - Amikor 2019-ben a Jobbik azt mondta, hogy az európai választás tétje az, hogy Orbán kilépteti-e Magyarországot az Európai Unióból, sokan legyintettek. Ma pedig azt látjuk, hogy a Fidesznek távoznia kell az Európai Néppártból (EPP), mert sorozatosan megy szembe minden európai értékkel. Nem tiszteli a demokráciát, manipulálni próbálja a választásokat, semmibe veszi az embereket és gyalázza Európát. Sajnos az elmúlt két évben Magyarország öles léptekkel indult el kifelé az Unióból és közeledett az ázsiai diktatúrák világához. A Fidesz távozása az EPP-ből jól mutatja Orbán Viktor értékválasztását: neki nem számít, hogy az évszázad legnagyobb válsága idején a legtekintélyesebb pártcsalád tagjaként tárgyalhasson. Nem számít neki Magyarország érdeke, és a magyar emberek jóléte sem. Neki az számít, hogy senki se merészeljen kritikát megfogalmazni diktatórikus törekvéseivel szemben. A mai nap Orbán Viktor gigantikus bukásának napja: végleg elvesztette minden esélyét arra, hogy az európai politika meghatározó embere legyen. Most sértődötten alighanem ismét szélsőséges, Európa-ellenes barátaihoz és keleti diktátor cimboráihoz fordul majd. Mi, magyarok azonban nem szeretnénk ezen az úton vele tartani. Mi nem szeretnénk elhagyni az Európai Uniót.Remélem ugyanakkor, hogy a mai eset után az EPP is levonja majd a megfelelő következtetéseket: azt, hogy aki nem tartja tiszteletben közös értékeinket, az nem fog tartózkodni az újabb és újabb vörös vonalak átlépésétől sem. Vésgő soron pedig egész Európát gyengíti."
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 03. 03. 13:44
Előzmény: #31670  Törölt felhasználó
#31686
én szívesen odaadnám pár évre a kormányt nekik de iure is... :) igazából csatlakozni kellene, kár volt kiengedni az NDK-s embereket, talán egy az egyben felvettek volna minket is :) Horn Gyufa, ez is a te hibád! :) 
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 03. 03. 13:40
Előzmény: #31680  Törölt felhasználó
#31685
go with the flow, bro... nekem inkább a "szórakoztató, nevetséges, szánalmas, vicces" szavak jutnak eszembe, ha az ovisok... érted, OVI-sok :) +/- szokásai jut eszembe/látom... 
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 03. 03. 13:36
Előzmény: #31580  Karvalytokes
#31684
Így van: Felcsúton is egy kerti budi HELYETT épült fel a stadion, ergo felújítás volt az, nem építés.
Törölt felhasználó 2021. 03. 03. 13:25
Előzmény: #31682  PusztaPutyin
#31683
Szerintem a portfóliónak van egy moderátora, aki néha kiadogatja az sql update-ket. Mind1.
Meg lesz magyarázva a bizonyítvány, kétségem sincs felőle, tényleg nem értem, hogy mi a cél a fidesznél. Mindenki minket bánt? Mint egy durcás ovis.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 03. 03. 13:15
Előzmény: #31680  Törölt felhasználó
#31682

1. Benézte és utána automtikusan vótolgatott tovább.
vagy
2. Bedobta a Nagy Zavaró Cselt. Már korábban is volt hogy valamelyik demokrata hozzászólását szétpluszolta, mert ettől totál meg leszünk zavarodva gondolom.
badsector1
badsector1 2021. 03. 03. 13:14
Előzmény: #31679  Törölt felhasználó
#31681
2022 után is az opus emelkedését várják.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek