Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2018. 01. 22. 08:53
Előzmény: #1898  wjani
#1900
Persze, hogy ez az álláspontunk, csak közben ezt tízmilliárdos hazugságokkal támogatta meg a kormány, úgy mint Brüsszel be akar telepíteni ide embereket, fizessünk jó sok segélyt a bevándorlóknak, az EU az illegális migrációt támogatja, nincs is menekült, csak illegális migráns, stb.
Azt nem értem, hogy miért nem lehetett korrekten intézni ezt az ügyet? Nekem csak ezzel van problémám.
Peterbond 2018. 01. 22. 08:47
Előzmény: #1898  wjani
#1899
Latod te is azt irod ennyi ember kerelmet kellene elbiralnunk. Akkor ha jol ertem mi dontunk rola ergo NEM Brusszel mondja meg kit kell befogadni. Szoval maradt nemzeti kezben. Pont ugy mint tavaly 
1300 mar elbiralt es elfogadott kerelem eseteben. De itt is akar mind az 1300 at el is utasithatjuk ha nem menekult szerintunk hanem gazdasagi migrans mondjuk iranbol.
wjani 2018. 01. 22. 08:30
Előzmény: #1897  rockmaster
#1898
 Bár Brüsszellel késhegyig menő harcot folytatunk 1293 elismert menekült áttelepítése ellen, "
.
Téved a cikk  írója!
Ennyi kérelmet beadó személy ügyét kéne elbírálnunk.
Magyarország pedig az első perctől ugyanazt az álláspontot képviseli:
A menekül és migráns ügy NEMZETI hatáskör.
Csak Magyarország dönthet arról, hogy kit milyen cím alapján fogad be!
Brüsszel nem!
Hiába akarják itt egyesek kiforgatni a tényeket ez az álláspontunk az első perctől kezdve.
rockmaster 2018. 01. 22. 08:04
Előzmény: #1894  watson
#1897
Még egy kis adalék:
Ezt sem verték nagydobra: lakásokkal is segíti a kormány a menekülteket:
"Miközben évek óta hergeli a menekültek ellen a kormány a közvéleményt és hirdetett "migránsmentes övezetet", a Magyar Nemzet most azt írja: 2016 augusztusa óta Budapesten már lakhatási program is van menekültek számára.A Belügyminisztériumhoz tartozó BelügyiAlapok.hu portálról ugyanis kiderült: az Európai Bizottság által létrehozott Menekültügyi, Migrációs és Integrációs Alap forrásaira – a 2014–2020-as időszakban 9,9 milliárd forint – sikeresen pályázott a Budapesti Módszertani Szociális Központ és Intézményei (BMSZKI), amely a fővárosi önkormányzat hajléktalanellátó szervezete.A 2015. június 30-án közzétett pályázatra a BMSZKI eredményesen nyújtott be támogatási kérelmet, és Nemzetközi védelemben részesülők önálló lakhatásának segítése című pályázatával 82,5 millió forintot nyert el. Az Európai Unió az alapokból megvalósítandó projektekhez 75 százalékos támogatást nyújt, amelynek mértékét évente határozza meg.A FENNMARADÓ 25 SZÁZALÉKOS FORRÁST PEDIG A HAZAI KÖLTSÉGVETÉS ÁLLJA.A lap megkereste a BMSZKI-t, hogy pontosan miről szól a menekülteknek nyújtott lakhatási program, de a Tarlós István főpolgármester által irányított fővárosi önkormányzatNEM ENGEDTE NYILATKOZNI A HAJLÉKTALANELLÁTÓ SZERVEZETET.Szintén az európai bizottsági menekültalap oldalán található meg az a 2016. december 16-i belügyminiszteri utasítás – hatálya a 2017–2018 közötti programidőszak –, amiből kiderült, hogy a Belügyminisztérium különösen négy tevékenységet támogatna: menekültek lakhatási körülményeinek felmérése, lakhatási program kidolgozása, lakhatáshoz kapcsolódó rendszeres kiadásokhoz nyújtott anyagi támogatás, valamint szociális munka.A sok milliárd forintot felemésztő állami propaganda ellenére Magyarország igenos fogad be menekülteket. Bár Brüsszellel késhegyig menő harcot folytatunk 1293 elismert menekült áttelepítése ellen, csak tavaly legalább ennyi embernek adtunk valamilyen jogcímen védelmet."
Nem az a baj, hogy befogadunk, hanem a szünet nélküli lódítás, halandzsa, felelőtlenség, amit a magyar kormány folytat!
Törölt felhasználó 2018. 01. 22. 07:54
Előzmény: #1892  -pny
#1896
Én még most is várom mikor lesz a Heineken csillag ellen (vagy a kormány ellen, mert engedi) a tiltakozó tüntetés.
Arra gondolni se merek hogy a hívőket egyszerre elkezdte nem zavarni a csillag, ami ellen addig tiltakoztak.
Szerintem inkább gerinc kérdése.
zsombor1978 2018. 01. 22. 07:47
Törölt hozzászólás
#1895
watson
watson 2018. 01. 22. 07:37
Előzmény: #1887  Törölt felhasználó
#1894
Hagyjátok már ezt a propagandát!
Orbán 500.000 migránst bevonatoztatott, buszoztatott az EU-ba, többségüket regisztráció nélkül.
Ettől kezdve minden propagnda szöveg nettó hazugság. A Stop Soros törvénnyel Orbán Hitler reinkarnációja. Aki mást mond hazudik.
Vazsmegyei 2018. 01. 22. 01:08
Előzmény: #1892  -pny
#1893
Nem tiltakoztak és nem a "fideszhívőid", hanem a 3 éve ismételt rágalomhadjáratodra reagáltak, ami a tevékenységedre tökéletesen jellemző! 
-
Teljesen átszellemültél a provokációd befejeződése miatt! Orbán kioltotta a 3 éves, hasztalan, nem igazolható ámokfutásodat! A szajkózásod megint a szemétdombon végezte! Okafogyottá vált, de nem vettél tudomást róla!
-
Folytathatod a eredménytelen és kulturálatlan "bosszúhadjáratodat", ami eredménytelen lesz megint!
-pny
-pny 2018. 01. 21. 23:19
Előzmény: #1891  signal2
#1892
Vicces, hogy Orbánék védelmében a Fidesz hívek egy hete olyanokat szajkóznak, amik ellen folyamatosan tiltakoztak az elmúlt 3 évben:)
signal2
signal2 2018. 01. 21. 23:17
Előzmény: #1887  Törölt felhasználó
#1891
Arról ment a vita, hogy az EU támogatja-e az illegális migrációt. Hát nem, küldi vissza a jogalap nélkül itt tartózkodókat.
nyilván attól lett illegális migráns, hogy úgy jött be, hogy hatóságokkal nem találkozott. Akkor mi értelme van azt írni, hogy beengedték?
-pny
-pny 2018. 01. 21. 23:15
Előzmény: #1887  Törölt felhasználó
#1890
"Úgy jön ide,hogy tökön paszulyon átjönnek minden törvényt áthágva."
.
Azt mondod, hogy Orbán illegális migránsokat fogadott be?
.
"Elég baj az,hogy szabadon mozoghatnak a schengeni övezeten belül,és az EU vezetői ezt karba tett kézzel nézik."
.Ezt a 20000 Orbán migránsra mondod, akikkel elárasztotta a kormány az országot/EU-t, vagy pedig az ukrán bűnözőkre, akiknek állampolgárságot adtak?
signal2
signal2 2018. 01. 21. 23:14
Előzmény: #1882  Törölt felhasználó
#1889
Akkor tehát az EU végül is senkinek nem ad semmit a logikád szerint. Sőt a kormány sem ad senkinek semmit (pl. CSOK-ot sem), hiszen azt közvetve az emberek fizetik.
Törölt felhasználó 2018. 01. 21. 23:14
Előzmény: #1885  -pny
#1888
Köszi! Ez nem esett jól,úgyhogy el is kullogok (:
Törölt felhasználó 2018. 01. 21. 23:12
Előzmény: #1881  signal2
#1887
"Most nem egészen értem, ez hogy jön ide. Most leírtad, hogy a schengeni övezeten belül szabadon el lehet jönni idáig."
.
Úgy jön ide,hogy tökön paszulyon átjönnek minden törvényt áthágva.Elég baj az,hogy szabadon mozoghatnak a schengeni övezeten belül,és az EU vezetői ezt karba tett kézzel nézik.
.
Neked még igazolni kell,hogy illegálisan érkeznek e ide?
.
Ha évi 100 ezertől próbálnak most már megszabadulni,akkor miért engedték be őket? Lehet mégis annak volt igaza aki kerítést emelt az inváziójuk ellen? Hoppá.
-pny
-pny 2018. 01. 21. 23:11
Előzmény: #1876  Törölt felhasználó
#1886
Felteszel ennél nehezebb kérdést is?
-pny
-pny 2018. 01. 21. 23:10
Előzmény: #1876  Törölt felhasználó
#1885
"Agymosott vagyok? :)"
.
Igen.
Törölt felhasználó 2018. 01. 21. 23:07
Előzmény: #1882  Törölt felhasználó
#1884
"És ha a kötelező kvótásakat úgy bírálod el,hogy nem menekült,akkor hova toloncolod ki"
Miért nem olvastad el?
A menekülttábor ahonnan hoztad visszaveszi.
A kvótások csak hivatalosan bejelentkezett menekült táboban lakók lehetnek.
signal2
signal2 2018. 01. 21. 23:06
Előzmény: #1876  Törölt felhasználó
#1883
Konkrét esetekben vezetem le, mi a hazugság, nem általános kiindulási pontom.
Na, Soros hazudik? Szuper! PL. a Soros-tervnek elnevezett írása hazugság?
Törölt felhasználó 2018. 01. 21. 23:04
Előzmény: #1875  Peterbond
#1882
"Akor ha az EU venne ilyen kötvényeket az 1300 menekültnek akkor jöhetnek? Hisz adna 9 milliót fejenként. A kötvényekre meg fizetünk pénzt."
.
Nem,továbbra is azt akarjátok bemagyarázni,hogy azt a 9 milliót az EU adja.Azt nem az EU adja,hanem a tagországok közvetve!
.
A kötvényekre csak kamatot fizettünk,nem ingyen 9 milliót,mint az illegális migránsoknak kellene.
.
És ha a kötelező kvótásakat úgy bírálod el,hogy nem menekült,akkor hova toloncolod ki? Erről nem beszélnek,mint ahogy arról sem,miért nem a kiinduló országban (Németország,Svédország pl.) bírálják el,és ha megkapta a menekültstátuszt csak akkor jöhetne?
signal2
signal2 2018. 01. 21. 23:03
Előzmény: #1873  Törölt felhasználó
#1881
"Szerintem nem,több közük van a valósághoz."
Alátámasztani nem tudod, csak a véleményed.
"Mondjuk Olaszországtól Magyarországig,nem elég?" Most nem egészen értem, ez hogy jön ide. Most leírtad, hogy a schengeni övezeten belül szabadon el lehet jönni idáig. Azta! Azt kellene igazolni, hogy illegálisan lépnek az EU-ba, és és illegálisként itt is maradhatnak, azaz senki nem regisztrálja őket. Aki bármelyik határon beadja a menekültkérelmet, az már legálisan tartózkodik itt, amíg el nem utasítják. Viszont már sokszor linkeltem neked, hogy évi százezrével küldi vissza az EU azokat, akiknek elutasítják a kérelmét, tehát nekem ez azt bizonyítja, hogy az illegális migrációt az EU nem támogatja, sőt effektíve küldi vissza a kiutasítottakat. És nagy számban.

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek