Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2018. 01. 22. 13:08
Előzmény: #1916  wjani
#1920
Menekültkérelmet beadót kellene átvenni = mi dönthetünk róla. Boldogság!
-pny
-pny 2018. 01. 22. 13:07
Előzmény: #1916  wjani
#1919
Mellédumálsz. A lenti szövegedben te magad írtad, hogy nem menekülteket kell átvenni és mi bírálnánk el a kérelmeket. A szöveged második felében meg jön a szokásos lózung, hogy mi dönthessünk róluk, miközben te magad írod, hogy mi döntenénk...
signal2
signal2 2018. 01. 22. 13:01
Előzmény: #1916  wjani
#1918
Lehetővé az Európai Unió Működéséről szóló Szerződés teszi, amely szerint ha egy országra migrációs nyomás nehezedik, átmeneti intézkedéseket lehet hozni. Hoztak ilyet, tehát az van/ volt érvényben (határidő lejárt).
wjani 2018. 01. 22. 12:59
Előzmény: #1914  watson
#1917
Hogyan kerülte ezek a szerb és horvát határra?
wjani 2018. 01. 22. 12:58
Előzmény: #1913  -pny
#1916
fuss neki még egyszer.
az első sor egy cikkből származik ott menekültről ír.
tehát a cikkíró szerint menekülte kell átvennünk így téved.
Ezért  írtam, hogy kérelmet beadót kellene átvennünk amit pedig egy másik eu előírás nem tesz lehetővé.
Akkor mos menekülte vagy menekültkérelmet beadót kell átvennünk?
Mert az érvényes nemzetközi szabályozás értelmében egyiket sem vehetjük át.
watson
watson 2018. 01. 22. 12:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#1915
A parasztperek olyan törvények alapján mentek mint a stop soros kuláktörvények, gumiszöveggel, rámutatás alapon ahogy Rogán elvtárs is elmondta: "Ha nem vallják be, akkor a hatóságok kényszerítsék őket a bevallásra."
(Rogán A.)
öreg, neked nem kilövették a szemed, hanem kiszúrták propagandával meg alamizsnával.
watson
watson 2018. 01. 22. 12:53
Előzmény: #1901  Jon_Arbuckle
#1914
Nem ukánokat vonatoztatott a törpe Hitler, hanem a szerb és a horvát határról mindenkit, 500.000 többségében regisztrálatlan bevándorlót, menekültet, terroristát, mindenkit válogatás nélkül Ausztriába. 
-pny
-pny 2018. 01. 22. 12:49
Előzmény: #1911  wjani
#1913
Nem megy magadtól?
.
Segítek: Az 1300 kvótásról te magad írod, hogy nekünk kéne elbírálnunk (nem a menekülteket kapnánk fixen, hanem az elbírálás lenne a kötelező a meghatározott létszámig). Tehát maradna nálunk a döntés! Így a szöveged második felét te magad cáfoltad a szöveged elejével.
.  
Vegyük észre, hogy Orbánék tavaly gyakorlatilag önként teljesítették a kvótát. Csak amilyen ostobák, a propaganda ellenére befogadott menekültek nem számítanak bele...
wjani 2018. 01. 22. 12:48
Előzmény: #1899  Peterbond
#1912
"Latod te is azt irod ennyi ember kerelmet kellene elbiralnunk."
.
Ezzel pedig ez a baj!
.
 " A dublini egyezmény értelmében annak az országnak kell elbírálnia egy bevándorló menekültkérelmét, ahol az illető először belépett az Európai Unió területére.“
.
Akkor ha Magyarország ezt szegi meg az nem gáz?
Ha pedig a 2015 őszi döntést az már bajos?
wjani 2018. 01. 22. 12:43
Előzmény: #1905  -pny
#1911
Ez az én szövegem.
.
"Téved a cikk  írója!Ennyi kérelmet beadó személy ügyét kéne elbírálnunk.
Magyarország pedig az első perctől ugyanazt az álláspontot képviseli:
A menekül és migráns ügy NEMZETI hatáskör.
Csak Magyarország dönthet arról, hogy kit milyen cím alapján fogad be!
Brüsszel nem!
Hiába akarják itt egyesek kiforgatni a tényeket ez az álláspontunk az első perctől kezdve."
.
Kifejtenéd mivel mit cáfolok?
signal2
signal2 2018. 01. 22. 12:28
Előzmény: #1909  signal2
#1910
„ha támadni akarnak a kampányban, hajrá, állok elébe. De a kollégáimat ne inzultálják gyáva módon. Itt vagyok, engem üssenek, ha már Önöknek ez a politika. Nekünk nem, de készek vagyunk megharcolni Önökkel. Véleményem szerint már rég a Fidesz jelent hazánk számára komoly nemzetbiztonsági kockázatot, például mert titkos információkat terjeszt. Az LMP háza táján soha senki nem jutott illetéktelenül bizalmas adatokhoz - mindig a nemzetbiztonsági szolgálatok ítélete alapján jártunk el, én is ez alapján vagyok teljes jogú tagja a Nemzetbiztonsági Bizottságnak. Pont. 
És akiről most Önök a bőre színe és "származása" alapján ítéletet mondtak, és akin keresztül engem akarnak támadni, korábban jó pár fideszes politikus kiváló munkatársa volt. Ez az ember most minket erősít. Köszönjük neki. Önök ott a Fideszben meg szégyelljék mélységesen magukat."
signal2
signal2 2018. 01. 22. 12:23
Előzmény: #1904  signal2
#1909
Kiderült tehát (ez) az ordas nagy hazugság (is)!
signal2
signal2 2018. 01. 22. 09:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#1908
És elnézést, ha megsértettelek. Általános társadalomítélet volt és többes szám egyes személyben írtam ,tehát magamat is beleértettem.
signal2
signal2 2018. 01. 22. 09:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#1907
így van, így volt 2002-2010 között is. Akkor sem volt senki kíváncsi a valóságra, ezért is alakult ki a devizahiteles válság. Sem a bankot, sem a hitelfelvevőt, sem az MNB-t, sem a kormányt nem érdekelte, hogy ez nagyon kockázatos, mert mindenkinek megvolt az érdeke, hogy azt ne vegye tudomásul. Azóta sem változott semmi. Naponta tömik a fejünket hazugsággal, se olyanokkal, amiket hallani akarunk, hallani szeretünk. Valahogy a száraz valóságban rosszabbul éreznénk magunkat.
zsombor1978 2018. 01. 22. 09:31
Törölt hozzászólás
#1906
-pny
-pny 2018. 01. 22. 09:23
Előzmény: #1898  wjani
#1905
Jani, az nem tűnt fel neked, hogy a szöveged első felével rögtön cáfoltad is a többi részét?!
signal2
signal2 2018. 01. 22. 09:17
Előzmény: #1810  Törölt felhasználó
#1904
Lássuk a medvét!
"      Mivel az elmúlt napokban a Fidesz-KDNP politikusai és a propagandamédia olyan hamis állításokat tett, amelyektől függetlenül személyem egyértelműen beazonosíthatóvá vált, mint a Lehet Más a Politika országgyűlési frakciójának tanácsadó-szakértője a hamis és hazug állításokkal kapcsolatban az alábbi közleményben reagálok.      Magyar állampolgár vagyok, az LMP országgyűlési frakciójának munkatársa, a Migszol nevű szervezettel pedig soha, semmilyen jogviszonyban nem álltam. 1986-ban születtem Kabulban, Afganisztán fővárosában. 1990-től, 4 éves korom óta élek Magyarországon, 2003 óta pedig magyar állampolgár vagyok. 
     Az óvodától kezdve, az iskolán át, a gimnáziumi érettségin keresztül kizárólag magyar oktatási intézmények hallgatója voltam. Az ELTE Állam- és Jogtudományi Karán végeztem jogászként cum laude minősítéssel. 
     Életem meghatározó részét - 18 évet - Gödöllőn töltöttem. Rendszeres fellépője voltam a nemzeti ünnepek megemlékezéseinek, több helyi civil szervezet munkáját segítettem. 
     2010-től 2014-ig, majd 2016-tól az egyik szervezeti egység megszűnéséig a Demokrácia Központ Közalapítvány munkatársa voltam. A közalapítvány kuratóriumának elnöke előbb Schöpflin György európai parlamenti képviselő, majd Martonyi János, Magyarország korábbi külügyminisztere volt."
" 2014 és 2016 között a Terror Háza Múzeumot működtető Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Közalapítvány jogásza, valamint az Első Világháborús Centenáriumi Emlékbizottság pályázati irodavezetője voltam. A közalapítvány főigazgatója Dr. Schmidt Mária, az Emlékbizottság vezetője Balog Zoltán emberi erőforrások minisztere. Az Emlékbizottság ülésein rendszeresen részt vettem. Közreműködtem a Tom Lantos Intézet megalapításában, és egyik koordinátora voltam az Intézet megnyitó ceremóniájának, amelyen részt vett Orbán Viktor, Magyarország jelenlegi miniszterelnöke, és Hillary Clinton, korábbi amerikai külügyminiszter.      Az ELTE Állam- és Jogtudományi Karának, valamint az Eszterházy Károly Egyetemnek óraadó oktatója vagyok. Kutatási területem a párhuzamos jogrendszerek és a radikalizáció kapcsolata. Továbbá számos alkalommal végeztem tolmácsolási tevékenységet a Magyar Honvédségnek és a Külgazdasági és Külügyminisztériumnak. 
     A Lehet Más a Politika országgyűlési frakciójának 2017. júniusa óta vagyok külpolitikai ügyekben tanácsadó-szakértő munkatársa. A nemzetbiztonsági bizottság munkájában nem vettem részt, mivel az átvilágításom eredménye negatívan zárult. Személyem nem minősül nemzetbiztonsági kockázatnak, hanem a nemzetbiztonsági bizottság zárt ülésein nem vehetek részt. A biztonsági kockázatok tekintetében - mivel minősített információkról van szó - egyéb információval nem rendelkezem. "
signal2
signal2 2018. 01. 22. 08:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#1903
Tudomásul kell venni, hogy a magyar nép álomvilágban szeret élni, és ha esetleg felvilágosítják, hogy átverik, azt kizárja, mert az azt jelentené, hogy ki kell lépni az álomvilágból. Ilyenek vagyunk, no. Kádár népe.
Törölt felhasználó 2018. 01. 22. 08:54
Előzmény: #1899  Peterbond
#1902
A kvótarendszerben csak háborús területről érkezők vehetnek részt.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2018. 01. 22. 08:54
Előzmény: #1894  watson
#1901
honnan lettek bevonatoztatva a propagandátok szerint, Ukrajnából? :)

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek