Topiknyitó: totoro 2022. 04. 23. 21:10

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik  

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik. Orosz propagandisták ne fáradjanak, tiltva lesznek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Istvan78 2022. 05. 05. 22:19
Előzmény: #598  Istvan78
#600
Ezzel persze nem akartam dicsérni Putyint, de lássuk be a rosszak közt is vannak fokozatok. Az oroszok, amennyire én tudom, nem rasszisták, de él bennük még mindig egy nagyravágyás, miszerint ők a nagy nép és büszkék szeretnek lenni arra, hogy uralmuk alá hajtanak népeket. Ezt kicsit amatőr módon fogalmaztam meg, de talán a lényeg átmegy.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:18
Előzmény: #598  Istvan78
#599

Hát nem vagyok én ebben ennyire biztos.
Putyin számára Ukrajna nem létezik, el akarja törölni az ukrán népet, mert szerinte ez egy betegség.
Azért erőszakolják meg a nőket, hogy ne legyen kedvük utána ukrán gyerekeket nemzeni.
Az ukrán csecsemőket orosz családoknak adják, hogy eszükbe ne jusson semmi ami az ukránokkal kapcsolatos. Elégetik az Ukrán könyveket, átírják oroszországban a történelmet.
Nagyon hasonló.
Istvan78 2022. 05. 05. 22:14
Előzmény: #593  Törölt felhasználó
#598
Ez nem igaz, vannak különbségek, mégpedig Putyin javára, ha nem lenne evidens. Hitlerrel inkább Sztálin vethető össze, de azért még ö se volt annyira elvetemült, mint Hitler. Hitler faji alapon milliószámra, iparszerű módon ölte a zsidókat ill. egyéb számára ellenséges vagy alacsonyabb rendűnek gondolt embercsoportokat. 
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:13
#597

nagyon szomorú, hogy az oroszoknak van atomfegyvere, mert ha nem lenne, már régen szőnyegbombáznák moszkvát, és boldogabb lenne mindenki. Lehet itt mondogatni hogy dehát szegény oroszok stb. Szegények a faszomat, putyinnak nagyobb a támogatottsága mint valaha. Rasszista féreg az összes, aki meg nem, az már régen eljött
Engedjétek meg az elfogultságomat, de hányok tőle, amit mi képviselünk jelenleg
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:09
Előzmény: #592  Metwolf
#596

Isten ments, hogy a nácikat védjem, de nem egy két kijev közeli ukrán idős nyilatkozta hogy ez rosszabb volt mint a nácik 1943-ban. Nagymamám is mesélte, hogy az oroszok csak azért nem erőszakolták meg mert furcsálták hogy ilyen vékony, a nagyobb darabokhoz voltak szokva. aztán egyszer bebasztak, és elkezdtek lövöldözni, aztán a füle mellett ment el a golyó. Ilyen nép ez az orosz.
Aztán ezekután jönnek nekem a trollok mindenféle faszságokkal hogy USA meg stb, aztán ezt akarják ledugni a torkomon.
:D:D:D
Mutassanak nekem a trollok videókat arról, hogy az USA tömegsírt csinált, meg végigerőszakolta a népet, aztán ebből nem lett semmi retorzió. Mert hitler.. őőő akarom mondani putyin kitüntette azokat akik a bucsai mészárlást elkövették...
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 05. 05. 21:59
Előzmény: #594  Csakegyolvaso
#595
lelovik*
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 05. 05. 21:59
#594
Remelem 9-en putykot levolik es vege a haborunak.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 21:59
#593
Semmi különbség nincs a  2. világháborús nácik meg a mostani oroszok közt.Hitler=putyinHorogkereszt=ZZsidók=Ukránok
És ezek náciznak mást, semmit nem fejlődtek az elmúlt 80 évben.
Senki nem foglalkozott vele, mert nem került reflektorfénybe, de ezt csinálták mindig ezek a férgek.Körül lehet nézni.
https://www.youtube.com/watch?v=RcK9Mami3H8
https://www.youtube.com/watch?v=rkb3y6K3waU
Metwolf
Metwolf 2022. 05. 05. 21:55
Előzmény: #590  Törölt felhasználó
#592
Egyetértünk! Az Ukránok a kisebbik rossz, ez nem kérdés. Majd elválik mi lesz, nem holnap lesz vége, az biztos. Jelenleg kisebb előrenyomulások vannak mindkét oldalon, de semmi komoly. Ukránok nagyobb offenzívát egy bő hónap múlva indíthatnak, de ez is attól függ, hogy a nyugat mikor szereli fel őket kellőképpen erre.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 21:55
#591
senkinek se legyen kétsége. putyin azért akarta visszaállíttatni a nato határait 97"-re hogy utána a lengyeleket a románokat meg minket is bedaráljon. Szerintem a háború után megköszönheti mindenki az ukránoknak, hogy megfogták az előembereket..
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 21:49
Előzmény: #589  Metwolf
#590

lehet nem kedvelni az ukránokat, nekem se voltak soha a szívem csücske. de be kell látni, hogy ebben a háborúban egyértelműen az oroszok a nagyobb rossz, meg azt is, hogy azért mi is rendesen tettünk azért hogy rühelljenek minket. Az egyik odalon áll egy nyelvtörvény meg a kisebbség zaklatása, a másik oldalon meg 40 év elnyomás annak minden nyalánkságával, pl. erőszakolás.
Nagyon remélem, hogy bedarálják az összes neandervölgyi barbár férget.
Metwolf
Metwolf 2022. 05. 05. 21:44
Előzmény: #588  Törölt felhasználó
#589
Inkább Donbaszt, ha már egyszer ott lőtték őket, nyilvánvalóan vissza akarták foglalni a területet.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 21:39
#588
Lehet az azovot is nácizni, de én nagyon örülnék ha lenne egy ilyen hadseregem akik megbasszák az orosz erőket 2 hónapja étlen szomjan. aztán az kimegy mindenkinek az emlékezetéből hogy miért is alakult ki  az azov battalion 2014-ben, meg miért is ágyúzták az ukránok az oroszokat a donbaszban.. csaknem azért, mert önkényesen elfogalták a krímet?
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 21:21
Előzmény: #585  Metwolf
#587
A főtroll ideiglenesen nyugdíjazta az USA/Oroszt, hogy elmegy olaszba nyávogni,ööö.. nyaralni. Aztán hirtelen elkezdett tobzódni a soti féle uki/oroszban. Meg az is furi kissé, hogy épp reggel konstatáltam, hogy szotyolatroll hirtelen 180°-ot fordulva oroszbarát, v inkább usa ellenes lett. Mondjuk csodáltam, hogy saját magát megerőszakolva 2 hónapig bírta az ellen oldalon nyomni a mantrát, de hát kutyából nem lesz szalonna..vagy mi...
euler 2022. 05. 05. 21:20
Előzmény: #582  Peterbond
#586
Lehet, hogy Lou70 revidiálta az álláspontját?
Nekem is eszembe jutott egy analógia: Orbán apja amikor veréssel idomította a fiát, rákiabált, hogy "Tedd le a kezed!".
Metwolf
Metwolf 2022. 05. 05. 21:13
Előzmény: #584  Törölt felhasználó
#585
Bezárták? Nem értettem miért kerültek elő egyszerre. Persze nem baj a véleménykülönbség, nem érthetünk egyet mindenben. Sajnos az egész országunk ilyen megosztott lett.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 21:10
#584
másik topikot ellepték az orosz trollok, csak azt tudnám akkor minek zárták be a saját topikjukat..
vigkrisz 2022. 05. 05. 19:43
Előzmény: #580  LVN
#583

nálunk a faxnisnyuszi féle orosz propagandista trollok, máshol viszont:
Balti Elfek - Így harcol az interneten négyezer önkéntes a putyini propaganda ellen - Lakmusz
Peterbond 2022. 05. 05. 19:15
Előzmény: #548  Lou70
#582
Az elmúlt 50 évben senki se fenyegette őket atommal. Nem is gyakorlatoztak nyilvánosan ezzel. Oroszok 2 hónapja mást se csinálnak. Vicc ez az érvelés tényleg hogy én parádézott a puskával nyilvánosan celozgatok vele dolgokra és azt tekintem fenyegetesnek hogy a másik golyóálló mellényt vesz mert akkor ő "kockázat nelkul" tudna leloni engem.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 19:01
#581
Orosz katona el van képedve hogy milyen bunkerjai vannak az ukiknak.. részvétem :D
https://twitter.com/kamilkazani/status/1522244907540307968?s=20&t=M4tUly7YKIGRQqk5i4R3CQ

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek