Topiknyitó: totoro 2022. 04. 23. 21:10

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik  

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik. Orosz propagandisták ne fáradjanak, tiltva lesznek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 05. 06. 00:26
Előzmény: #638  janosvitez
#640
nem mentegeti senki
de unalmas mar hogy nektek ebböl all az elet
nyomtass orban kepet es köpd le minden oraban hatha lenyugszol
Placi82 2022. 05. 06. 00:22
Előzmény: #627  Törölt felhasználó
#639
 Akkor biztos igy van, ahogy mondod, hogy a magyarok a szarok, es ukranok a csodalatos hosok. De uzletileg annyit mondanek, hogy aposom, volt 2 fonokom akik egesz komoly cegnek a tulajai, es a 12 keruletben beszelgettem egy idosebb uriemberrel akit ismerek regebbrol, neki is gyarai uzemei vannak, sot a financialos topikban is olvastam 1-2 hozzaszolasban. Hogy mindenki 100 szor uzletelne oroszorszagban, mint ukrajnaban. Mert ott betartjak a megalapodast,es nem bassznak at. Ukrqjnaban meg khmmm....Szoval nem tudom jartal e eletedben.ukrajnaban, de szerintem probald meg ,legyel.ott 1-2hetet ,es varom az elemeny beszamolodat, vigyel sok eurot magaddal, es nezzuk.meg meddig lesz meg.:). Szerintem mar  Kijev elott, nem lesz meg. Kicsit mar tulzasba estek mint az europai liberalis politikusok, ezzel a nagy ajnarozassal, de szolok keserves lesz a csalodas,es pislogni fogtok. Es most az arrogancia,es bekepzeltseg most meg nagyobb lett, a hős statusz miatt. 
janosvitez 2022. 05. 06. 00:19
Előzmény: #636  Törölt felhasználó
#638
Hiába mentegeti a 12éve kormányzó Viktorunkat....
Az övé a felelősség,hogy nem tett semmit az önálóbb energia szektorunkért....-(((
Sajnos a segg nyalás most üt vissza..
Ezért most bujkál a szankciók megszavazása helyett....
Közvetve így  pedig a háboru folytatást is segíti  .....
Törölt felhasználó 2022. 05. 06. 00:11
Előzmény: #632  Placi82
#637

Nézd, meg lehet próbálni az USA-t bombázni. Vagy csak simán be kell látni, hogy ki maradt 1940-ben, és ki fejlődött. Mert abban egyetérthetünk, hogy az amerikaiak repülői helyén nem hungarocell masék vannak.
Az oroszok szeretnék nagyhatalomnak elhitetni magukat, de valójában egy szegény kőkorszaki korrupt állam. Nézd meg a GPD-t.
Törölt felhasználó 2022. 05. 06. 00:11
Előzmény: #633  Törölt felhasználó
#636
610 kisszivem, ott kezdted a hülye kormány propagandát, és még van képed ramkenni...
janosvitez 2022. 05. 06. 00:10
Előzmény: #631  Törölt felhasználó
#635
lopnak helyette több százezer ukrán gyereket és "átnevelik".. -(((
janosvitez 2022. 05. 06. 00:08
Előzmény: #628  Törölt felhasználó
#634
Ja persze....
O1G   maffia főnök a rablással volt elfoglalva..Nem az ország igazi fejlesztésével..
Kell a f...nak a stadionjai meg a baromságai...EÜ???Oktatás?Energia függetlenség??
Az amerikaiak jónéhány éve a találtak földgázt a román partok mentén...Majd a románok rákényszerítették az amerikaiakat,hogy eladják a koncessziojukat ,mert 98%-os külön adót eszeltek ki...
Itt jött(volna) a képbe a MOL ,de igazán nem akartak megegyezni a románokkal ök se(Na vajon kinek a bíztatására??)pedig ez a magyar gázfogyasztás felét,harmadát fedezte volna..
De minek nekünk ???
Jobb Puytin elvtárs..
Kém bankkal a Deák téren
lehallgatott külüggyel
országgyülési  határozat nélküli Paks 2-vel..
Ez sajna hazaárulás...
És most itt  állunk megfürödve....
Vajon mennyi pénzért(nem rubelben)tették ezt???
Törölt felhasználó 2022. 05. 06. 00:03
Előzmény: #630  Törölt felhasználó
#633
ez haborus topik de itt is ram akaszkodsz es belpolitikaval provokalsz 
muszaj ezt? nekem nem tölti ki az orban vagy gyurcsany fobia vagy imadat a napjaimat meg a gondolataimat h minden temahoz hozzakapcsoljam
hanyagolj mar lszi
köszi
Placi82 2022. 05. 06. 00:02
#632
https://www.portfolio.hu/global/20220505/kiszivargott-amerikai-segitseggel-likvidaltak-putyin-tabornokait-543017
Na. Ha tokeletesen megforditjuk. Es az lenne a hír,hogy Kína hirszerzesi segitsegevel, megoltek 10 ukran tabornokot. Akkor mi lenne? Mit csinalna usa? Szerintem ingen sulyos valasz lépéseket helyezne kilatasba Kinaiaik ellen. Nekem evvel a farizeus, kettos mercevel van nagyon ki a t.köm, ebben orosz-usa haboruban. Amit az usa megenged maganak, csoda ,hogy a proxy haboru helyett nem a 3.ik vilaghaboruban vagyunk. Az ő segitsegevel lovik ki a tabornokokat, orosz foldon a celpontokat, a hadihajokat a fekete tengeren, ők a kikepzok, tobb CIA s van, ott lassan mint ukran katona. Ha Usa-Irak, hadiallapotban allna,es ezt csinalnak az oroszok, a usa tabornokokkal, hadihajokkal , fegyverekkel ,kikepzokkel hogy irakot ezekkel mind tamogattak volna, meg hirszerzéssel. Akkor usa mar bombazna az oroszokat. Undorito, nekem ez a farizeus hozzáállas.
Törölt felhasználó 2022. 05. 06. 00:00
#631

Az ukránok jelenleg többen vannak, jobban felszereltebbek, mégsem történik orosz oldalról semmi.
Sem mozgósítás sem semmi más.Akkor ennek mi értelme?
Az ukránok a háttérben képzik ki a 300k tartalékost, meg érkezik nyugatról a firepower.
Teljesen egyértelmű, hogy jelen állapotában a teljes ottlévő orosz sereg odaveszik. Akkor ezekután putyint ki hová helyezi? Mert ez a saját népének módszeres darálóba küldése. Ezekután senki ne helyezze őt nekem hitler fölé.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:58
Előzmény: #628  Törölt felhasználó
#630
Terelgetsz... még kiderülne, h a hatalmas felhatalmazással csak visszaéltek a nemzet saskái...
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:52
Előzmény: #627  Törölt felhasználó
#629
nem tudjuk mi van ott
de hogy van "tisztogatas" ott is ezt meg te is belathatod
es sok orosz is el ott
bonyolult ez nagyon 
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:48
Előzmény: #626  Törölt felhasználó
#628
mindenki csinalhat akire kormanyrudat rabiztak
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:47
Előzmény: #625  Törölt felhasználó
#627
Sokáig lesznek szankciók ez biztos. Mert nagyon sok ország gazdasága elbírja, és inkább kellnek úgy hogy nem köpi őket szembe a tükör. Mi nem ilyenek vagyunk. És ezért nem a gyurcsány felelős. Hogyha minket támadnának meg az oroszok 15 perc alatt összecsuklanánk és egymást dobnánk fel az FSB-nek. Ha mást nem az ukránok összetartását, kitartását nem lehet elvitatni. Tele van a tökük az orosz érdekszférával, és semmi joguk sem az oroszoknak sem nekünk, hogy ezt megtiltsuk nekik.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:45
Előzmény: #625  Törölt felhasználó
#626
Nanana, vitykanak ez a negyedik kétharmada saját gránit szilárdságú alaptörvénnyel, bőven csinálhatott volna értelmes dolgokat is...
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:42
Előzmény: #622  Törölt felhasználó
#625
ahogy forditva is igaz
vica versa
nincs szemrehanyni valojuk egymasnak 
mindig mindegyiknel az ülespont hatarozza meg az allaspontot
aki meg elhitte igy jart
amugy kivancsi vagyok a "vörös vonal" (embargo) is meddig lesz vörös
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:42
Előzmény: #622  Törölt felhasználó
#624
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:37
Előzmény: #619  badsector1
#623
többek között
es oroszul se tudok 
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:35
Előzmény: #610  Törölt felhasználó
#622
Mintha berelnenk egy ideje egy tengeri kikötő darabot, igaz, nem csinálunk semmit vele...
Nem kéne átvenni a hazudós kormányzati narratívát...
Különben is, mintha Vityka putyinpincsizte nem is oly rég a kormányt, akkor már látta az energia függőség veszélyeit, de kormányon már elvesztette az előrelátó képességét...
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:34
Előzmény: #617  Törölt felhasználó
#621
Abban igazad van, hogy a politikusok a világban mást sem csinálnak csak f*szt méregetnek Azt gondolná az ember hogy arra vannak a politikusok hogy megbeszéljék a problémákat. Ehelyett csak a f*szméregetés megy! Így nem leszünk előrébb, ha bárki képtelen a kompromisszumra. Így lehetnék én is politikus, elküldeni a pi**ába én is el tudok bárkit :)

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek