Topiknyitó: totoro 2022. 04. 23. 21:10

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik  

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik. Orosz propagandisták ne fáradjanak, tiltva lesznek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2022. 05. 05. 23:33
Előzmény: #618  Törölt felhasználó
#620
atomot nem vetnek be, mert akkor senkinek nem lesz szüksége az orosz olajra és gázra.
badsector1
badsector1 2022. 05. 05. 23:31
Előzmény: #617  Törölt felhasználó
#619
"az en vilagnezetem szerint targyalni targyalni targyalni"
    
a te világnézeted lehet, hogy ez, de putyinnak nem ez, ezért nem tudsz vele tárgyalni.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:31
#618

Azt hiszik hogy a kőkorszakban vagyunk még mindig, és akinek nagyobb a bunkója az nyer.
Akkor jó volt az usa, amikor mindent odatólt nekik a 2. világháborúban a nácik ellen nem?
Most meg a szar szemét, hogy ugyanezt teszi az ellenségükkel.
Se füle se farka ennek az egésznek.
Aztán lehet mozgosítani persze a tartalékosokat. Olyan mintha téged vagy engem beültetnének egy tankba értelem nélkül hogy menjél háborúzni. 5 perc alatt agyonlőnének. Ezért szar szemét szaralak a putyin, mert semmibe nem becsüli a saját katonái életét sem, különben már rég visszavonult volna. Szarrá vannak/lesznek lőve az ukránok által. Az ukránok a hazájukat védik feltüzelve, az oroszok meg marhára nem akarnak ott lenni, aztán agyonlövetni magukat. Minden egyes halott orosz katonáért putyin meg a kreml a felelős senki más. Ha mozgósít, szorozd meg 5-el az arányokat orosz veszteség terén!!!
Ha belátná ez a barom, hogy mi történik már rég visszavonult volna. Mert az Ukránok az összes orosz katonát egytől egyig le fogják darálni. Ez a realitás. Ha meg atomot vetnek be, akkor itt a világvége nekik is.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:24
Előzmény: #613  Törölt felhasználó
#617
na ez a jo kerdes!
az en vilagnezetem szerint targyalni targyalni targyalni
eröszak csak eröszakot szül 
abbol pedig hogy elszigetelik a ruszkikat nem lesz megegyezes 
es netto rasszizmus atlag orosz embereket kizarni pl sportversenyekröl
mindenki csak az olajat locsolja a tüzre 🙄😒 
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:21
Előzmény: #615  Törölt felhasználó
#616

persze, hogy ukrajna nem léphet be a natoba, és övék donyeck meg luhanszk.
Mondjuk egy tárgyalás a részemről úgy nézne ki, hogy megbeszéjük hogy ukrajna marad semleges, cserébe az oroszok kitakarodnak, és mondjuk a két szakadár államban csinálunk egy népszavazást, de olyat, hogy minden lakos marad a helyén, és felügyelik külső szervek ahogy kell.
Mert a krími népszavazás, ami 97%-al az oroszok részére dőlt el, úgy hogy eredetileg 25% ukrán lakos volt, az azért elég fura, nem?
Persze, lehet úgy népszavazást csinálni, hogy deportáljuk aki nem ért egyet, meg kint agyon lesz lőve.
E helyett mi volt? Bemegyünk kijevbe azt leváltjuk a "náci fogvatartó kormányt"
Mi lett belőle?
Kijevből ki lettek picsázva, Zelenszkijt ezután 30 évig nem fogják leválltani, svédország meg finnország rohan a natohoz. Nagy taktikus ez a putyin na :D
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:12
Előzmény: #613  Törölt felhasználó
#615
ez nem teljesen igy van
tudomasom szerint ez ev januarban meg probaltak targyalni
 
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:10
Előzmény: #611  Istvan78
#614
ahogy a szlovakok vagy osztrakok sem
nem kell ehhez oroszbaratnak lenni 
az elözö garnitura se tett semmit az ö 8 eve alatt
mert senki se gondolta szerintem hogy valaha idaig fajul a helyzet
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 23:00
Előzmény: #610  Törölt felhasználó
#613

Az érzelmességben meg igazad van, téged nem is tekintelek trollnak, pedig párszor már beszóltál :D
De lásd be hogy ezek az érvek hogy mainstream stb, elég kevesek ahhoz hogy az egyértelmű tényeket megindokolják.Azzal tisztában vagyok, hogy az USA röhög a markában ez teljesen egyértelmű, de ezen kívül mi maradna az ukránoknak? Hogy a barbárok legázolják őket? Ezt remélem te sem gondolod komolyan, hogy reális opció az hogy megadják magukat. Az oroszok bármifelé tágyalásra, kompromisszumra képtelenek. Mi marad? Az hogy kilövik őket ukrajnából.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:55
Előzmény: #610  Törölt felhasználó
#612

12 év alatt ki tudtunk volna ugye?
A többi ország valahogy megoldja, csak mi nem foglakoztunk vele mert jól hangzott, hogy rezsicsökkentés.
Máshol visszacsengetjük az azért megvan ugye?
A stadionok helyett, lehetett volna ezzel is foglalkozni. Csak akkor nem kapott volna a szíjjártó érdemrendet az oroszoktól :D (azoktól akiket az orbán a legnagyobb mellénnyel küldött haza anno)
Ahelyett hogy az ukránokat kigolyóztuk volna a buliból és csináltunk egy direkt vezetéket az oroszokkal.
Aztán meg vagyunk lepődve, hogy rühellnek minket.
Istvan78 2022. 05. 05. 22:53
Előzmény: #610  Törölt felhasználó
#611
Horvát kikötőből van csővezetékünk, onnan jöhet olaj. A lényeg itt az, hogy Orbán a Putyin barátságra alapozta az energia ellátásunkat és nem foglalkozott, hogy lehetne minél jobban függetlenedni. Ez azért is érdekes, mert az Orbán hívők mindig azt mondják, hogy jó dolog a külpolitikai több lábon állás, hogy nagyobb mozgástérrel rendelkezzünk.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:48
Előzmény: #606  Törölt felhasználó
#610
ez is egy erzelmes hsz mert a függösegünk nem nött
Europa közepen tengeri kikötö nelkül marad a csövezeték 
mi nem tudunk kiepiteni önalloan masikat igy adott a helyzet
a megujulok meg ebben kb annyit jelentenek mint lepkefing a szelben 
nem a lakossag a nagyfogyaszto
Istvan78 2022. 05. 05. 22:46
Előzmény: #607  Törölt felhasználó
#609
De akkor erkölcsi kötelességrő beszél, ezek szerint akkor is csak beszélt erről Orbán, de nem komolyan gondolta? 
Istvan78 2022. 05. 05. 22:43
Előzmény: #605  Törölt felhasználó
#608
Nagyon jó! "Ami katonai agresszió, az katonai agresszió"-mondta a grúz háború kapcsán az oroszokról. Én egészen eddig nem hallottam Orbántól, hogy a mostani orosz inváziót így nevezte volna!
Nagyon tanulságos megnézni ezt a videót.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:43
Előzmény: #605  Törölt felhasználó
#607
mert a geopolitika es egyeb erdekek valtoznak es a politikus mind ilyen gumigerincü
ezer masik peldat lehetne hozni erre 
ha te racsodalkozol hat nem kicsit vagy naiv
es nagyon sokszor elragadnak az erzelmeid de ez csak egy megfigyeles reszemröl nem bantas vagy hasonlo
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:41
#606

Jönnek azzal hogy egy év alatt nem tudnak leállni az orosz olajról. Hát ki a tököm kormányzott az elmúlt 12 évben, és ki kormányozta az országot bele a teljes orosz függőségbe?:D az EU? vagy ÉN? :D Drága a másik? Értem én, a többiek kifizetik a nettó 4000 euróból, ja hogy itt a negyedét keresik az átlagemberek? :D az kinek a hibája?  Én jókat mosolygok a sztorin, és remélem kivéreztetik a népet, akkor majd rádöbbennek, de ez már egy másik topik
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:37
Előzmény: #603  Törölt felhasználó
#605

https://www.youtube.com/watch?v=0ndu5mhU1bw
fejtsd ki nekem hogy itt mitől változott az álláspont a mostanira azon kívül, hogy megvették kilóra és utánajárok. Vevő vagyok én a kritikára, ha alá van támasztva. De amíg nincs, addig gondolom amit gondolok.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:31
Előzmény: #603  Törölt felhasználó
#604

Aki a teljesen egyértelmű tényeket letagadja.
Ott volt a reggel linkelt BBC riport, amiben a szakállas politikusunk azt mondja, hogy nincs joga ukrajnának megvédenie magát fegyverekkel. Olvasd el a reakciókat. Mi jött rá? Hogy hát nem úgy gondolta, nem tud angolul stb.
Ezt én értem( mondjuk elég szomorú lenne), de azóta bármi közleményt kiadott, hogy bocsi nem fogtam fel hogy mit kérdez és elbasztam?
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:27
Előzmény: #584  Törölt felhasználó
#603
mitöl "troll" aki mast is lat mint te? 
mi a troll definicioja nalad?
Istvan78 2022. 05. 05. 22:24
Előzmény: #601  Törölt felhasználó
#602
Igen, ez már őrület, valóban, és megálljt kell parancsolni az őrületnek, mert egyébként egyre nagyobb méreteket ölt.
Törölt felhasználó 2022. 05. 05. 22:22
Előzmény: #598  Istvan78
#601

https://noizz.hu/big-stories/putyin-szerint-ukrajna-nem-is-letezik-oke-de-tenyleg/vkxm8nb
https://www.origo.hu/nagyvilag/20140127-ketteszakad-e-a-megosztott-ukrajna.htm
https://index.hu/kulfold/2022/02/23/allami-televizio-ukrajna-oroszorszag-konfliktus-putyin-allamisag-terkep-propaganda/
„Ukrajna nem is igazi ország” – Vlagyimir Putyin már 2008-ban egy NATO-értekezleten figyelmeztette akkori amerikai kollégáját, George Busht arra, hogy Ukrajnát nem lesz könnyű egyben tartani.
Az orosz állami tévében elmagyarázták: nincs is olyan, hogy Ukrajna

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek