-pny -pny
1
5
3
január 11. | 16:48

Orbánék titokban befogadtak 1300 menekültet  

"Orbánék titokban befogadtak 1300 menekültet"
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
január 12. | 22:46
előzmény: #190  -pny
Nem a kopt-okra gondoltam,mert ahhoz egyiptomiakat kellett volna befogadnunk.A szíreknél pl.a lakosság 10%-a keresztény vallású.
január 12. | 22:33
előzmény: #188  Simeone
A kopt keresztényekre gondolsz - na erről már rögtön a kormány bedobott kamuhíre után kiderült, hogy óriási kamu, az itthoniak nemhogy nem találkoztak volna ilyen menekülttel, de még csak nem is hallottak arról, hogy jönnének...
.
Tanács: ne csak a kormánypropagandából tájékozódj.
január 12. | 22:32
előzmény: #187  Simeone
"gondolok itt a feltűnően nagy Soros eszmék"
.
Azok, amiket most Orbán valósított meg?
január 12. | 22:29
előzmény: #183  -pny
Ezek között is vannak keresztény vallásúak,nézz csak utána nyugodtan.
január 12. | 22:29
előzmény: #182  -pny
Nos,én nem kedvelem a hozzád hasonlókat,és soha nem is fogom,mert vállalhatatlan számomra a világnézetetek (gondolok itt a feltűnően nagy Soros eszmék,értékek iránti imádatotokra,ami szerintem romba dönti a világot hosszútávon),DE ez a fű alatti 1300 menekült befogadása,tartom,hogy hatalmas csalódás,és jogos a kritikád most.
január 12. | 22:28
előzmény: #180  zajec
"de mondtam korábban egyiptomból fogadtak be sokat"
.
Amiről kiderült, hogy oltári kamu, mert az itthoni képviseletük SEM tudott róluk...
január 12. | 22:28
"benne a statisztikába..".
JAJ.
január 12. | 22:27
"mivel elmondták akkor nem hazudtak.. "
.
Akkor Gyurcsány se hazudott. Hiszen elmondta az őszödi beszédben...
január 12. | 22:26
előzmény: #181  Simeone
"Keresztény vallásúakat fogadtunk be tudtommal"
.
Signal írt és linkelt statisztikát:
.
"42% afgán, 22% iraki, 17% szír, 5% pakisztáni, 14% egyéb a kérelmek és nem az elbíráltak között".
.
http://www.bmbah.hu/index.php?lang=hu
január 12. | 22:23
előzmény: #181  Simeone
Becsülöm benned, hogy azt őszintén bevallod, hogy téged ez zavar. Érthetetlen, hogy akik 3 éve fröcsögnek itt, azok miért mosolyognak erre. Ha valóban új nick vagy, érdemes visszaolvasnod itt. Elég csak két topic: a "szerbek..." kezdetű, meg pampa "bevándorlás..." topicja. Naponta tucatjával mentek azok a dumák, amiket most Orbánék ellen is lehetne szövegelni és akkor a durva hazudozásról nem is beszéltem...
január 12. | 22:19
Keresztény vallásúakat fogadtunk be tudtommal,de ez akkor is hatalmas csalódás számomra.Valakinek ezért le kellene mondania,pénznyelő azonnali hatállyal "monnyon le!"
január 12. | 22:16
előzmény: #179  -pny
mivel elmondták akkor nem hazudtak.. nem tudom kik ezek de mondtam korábban egyiptomból fogadtak be sokat..köztük katonákat..ők gondolom nincsenek benne a statisztikába.. 1-2 éve hallottam sok israelit is befogadtak...
január 12. | 22:09
előzmény: #177  zajec
Remek statisztika. Ebből tudod, mi derül ki? Hogy mindennél durvább Orbánék hazudozása..
ÁLLAMTITKÁR nyilatkozta 2 napja, hogy befogadtak 1300 menekültet tavaly! A KSH alig van befogadott.
.Az őszödi beszéd Orbánék szovjet mintára kiépített rendszerszintű propaganda hazudozásához képest egy kis gyerekcsíny volt, vagy még az se...
január 12. | 22:02
előzmény: #176  -pny
január 12. | 21:53
előzmény: #175  _Bekre_Pal_
Bizony. Ez most kiderült. Az EU-val értelmetlenül packázik, de a migránsokat imádja.
.
És teljesen abszurd, hogy a híveket ez sem zavarja... Akkor már legalább ők szólhatnának neki, hogy hé haver (akarom mondani: felség), ne költsd feleslegesen a pénzünket: az ellenzék is és már mi is tudjuk, hogy hazudsz, de mi így is imádunk.
. Durva volt eddig is, hogy a buta Fidesz szavazó benyelte, hogy 20000 Rogán migráns közben kampányoltak 1300 menekült ellen. De most teljesen abszurddá vált a szitu azzal, hogy kiderült, hogy 1300 menekültnél többet is befogadtak, sőt, ezt olyan balfasz módon tették, hogy nem is számít az EU kötelezettségbe bele, hiszen a nagy kamu Sorosozás és nemzetvédelmi hadakozás közben amúgy titokban önként meglépték, tehát ha az EU kemény lesz, akkor kapunk mégegyszer ennyit. Na ez az igazi hazaárulás.
.
Hol vannak most a riogató dumák, hogy mi lesz a magyarsággal, etnikai homogenitással? Hol marad a para, hogy elveszik a munkahelyeket? Hogy ki tudja, milyen bűnözők, erőszakolók, terroristák? Láttad leírva bármelyik jobbostól most, hogy felháborító, hogy őket nekünk kell eltartani? Eddig napi szinten ment az ezek szajkózása, az ezekkel való riogatás. Most miért van kuss?
Hol van most a gagyi jogi kekeckedés, hogy ők valódi menekültek-e, vagy gazdasági migránsok? Hol van most a kiszúrt kerék, a hőbörgő lakosság, mint a panziósnál, aki önként akart menekülteket befogadni? És hogy az micsoda hazaáruló dolog volt ám... és itt is hogy fröcsögtek, hogy mennyire megérdemelte a kerékkiszúrást, stb. stb. stb... Még Orbán is egyetértett a durva tiltakozással!
.Erre tessék, meglépik, ami ellen hőbörögtek 3 éve.
.
Felfogtátok Fidesz hívek? Orbán ilyen durván átvert titeket, ennyire durván palimadárnak nézett titeket az elejétől fogva.
január 12. | 21:19
előzmény: #151  -pny
Orbán a legnagyobb migránssimogató.
január 12. | 19:26
előzmény: #171  ferreira
Abból a szempontból, hogy Orbánék milyen ultra durva hazugságpolitikát folytatnak - ÉS EZZEL MOST KONKRÉTAN LE IS BUKTAK -, mindegy, hogy kik jöttek. Ettől függetlenül én is kíváncsi lennék rá.
január 12. | 19:16
előzmény: #172  Simeone
Ugyan már... Ne nevettesd ki magad. Ha nem tűnt volna fel, én nem is vitáztam vele, egyrészt nem értem rá, másrészt nem tartom őt régóta vitaképesnek. Ja és megjegyzem: pampa korábban Gyurcsány szavazó volt.
január 12. | 19:08
előzmény: #170  -pny
Irigykedsz,hogy Sorosék téged még nem léptettek elő? :)   (pampa intellektuálisan ural téged egyébként,elég csak visszaolvasni a mai hozzászólásait-->>nem tudtatok vele mit kezdeni :) )

Topik gazda

-pny
-pny
1 5 3

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE