-pny -pny
1
5
3
január 11. | 16:48

Orbánék titokban befogadtak 1300 menekültet  

"Orbánék titokban befogadtak 1300 menekültet"
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
január 12. | 14:44
előzmény: #130  -pny
Csak eljutott a lassú és béna szocikhoz is a hír...
január 12. | 14:44
“MSZP: Orbán suttyomban végrehajtotta a Soros-tervet
.
Az MSZP szerint Orbán Viktor suttyomban végrehajtotta a Soros-tervet, miután a külügyminisztérium helyettes államtitkára elismerte, hogy Magyarország befogadott 1300 menekültet.”
.
https://index.hu/belfold/2018/01/12/soros-terv_orban_viktor_mszp_befogadas_menekultek/
január 12. | 10:11
előzmény: #122  pampa
EZ A TÉVEDÉS!:"Magyarország területére, és a magyar szervek engedték őket tovább"
Ez tévedés, abból robbant a botrány, hogy nem vehettek vonatjegyet!
Azután avatkozott közbe Merkel, emberiességre hivatkozva."Kérdezd meg azokat a cégeket,akik saját buszaikkal szállították át az országon a beengedett tömegeket! (aztután meg nem győzték fertőtleníteni az összesz@rt járműveiket! Természetesen a cég saját kőltségén!)
január 12. | 10:09
Ahogy a hívek reakciói sejteni engedik, ha a vezér ráfosik egy nagyot a család étkezőasztalára, abból is jól fog kijönni.
január 12. | 09:43
-nézd a már####pampát###megírta.. a lényeget.. Kár ezen keringőzni.. Kiállnak ezért.. bocsánat mi értünk!!
Jó,hát született többségi döntés FELLEBEZÉSSEL ÉLHETNEK SZERINTEM!!
január 12. | 09:40
előzmény: #124  capaeledel
Lejárt a döntésben kiszabott idő az áthelyezésre.
Akkor miért kell időn túl is végrehajtani?
Amennyiben az időkorlátnak nincsen jelentősége miért kellett a döntésbe belefoglalni?
Tényleg mennem kell.
január 12. | 09:38
előzmény: #123  pampa
Ennyi időm volt.
január 12. | 09:38
előzmény: #118  pampa
"Ezt írtam, azon a szinten NEM hozhatnak erről döntést."
Ez volt a mi véleményünk. Viszont a fellebezés nem függeszti fel a végrehajtást.
január 12. | 09:37
előzmény: #121  bigyula
Nem vagyok bíró és a bíróság döntött is.Szerintük hozhattak.
.
Továbbra is várnám azt a pontot a csatlakozási fejezetünkből amire a bíróság a döntésnél hivatkozik.
január 12. | 09:35
előzmény: #120  bigyula
Magyarország területére, és a magyar szervek engedték őket tovább"
Ez tévedés, abból robbant a botrány, hogy nem vehettek vonatjegyet!
Azután avatkozott közbe Merkel, emberiességre hivatkozva.
.
Ezért kérdeztem a jogilag lehetséges-re.
Az emberi részt nem szeretném boncolgatni.
január 12. | 09:31
előzmény: #118  pampa

"Ezt írtam, azon a szinten NEM hozhatnak erről döntést."
Ennek eldöntéség bízzuk a bíróságra. Vagy Te bíró vagy?
január 12. | 09:30
előzmény: #117  pampa
Fogalmi zavarban vagy! A "Merkel által utaztatott migránsokat" a magyar szervek engedték be Magyarország területére, és a magyar szervek engedték őket tovább.
január 12. | 09:29
előzmény: #116  signal2
:)
január 12. | 09:29
előzmény: #115  capaeledel
Ezt írtam, azon a szinten NEM hozhatnak erről döntést.
Látom ismered a történetet így bizonyára azt is tudod, hogy először a megfelelő szinten tűzték napirendre.
Miután Orbán előre jelezte, vétózni fog. így átették oda ahol erre már nincsen lehetősége.
január 12. | 09:26
előzmény: #112  bigyula
Ha már szóba hoztad a jogállamiságot.
.
A jelenleg érvényes EU szabályok szerint jogszerűen utaztatta ki Magyarországról Merkel a migránsokat?
Gondolom ismered ezt az esetet.
Nem szeretnék erről vitába kezdeni,nincsen annyi idők.
Csak igen/nem vagy nem tudom megítélni elég lesz.
január 12. | 09:24
előzmény: #111  pampa
EU-s szakjogász vagy?
január 12. | 09:24
előzmény: #111  pampa
"Ezért támadtuk meg."
Azért támadtuk meg, mert szerintünk a belügyminiszterek nem dönthettek volna ebbe a kérdésbe.
január 12. | 09:23
előzmény: #107  signal2
Az Európai Unió működéséről szóló szerződés (EUMSZ) 78. cikkének (3) bekezdése értelmében, ha egy vagy több tagállam olyan szükséghelyzettel szembesül, amelyet harmadik országok állampolgárainak hirtelen beáramlása jellemez, a Tanács a Bizottság javaslata alapján, az Európai Parlamenttel folytatott konzultációt követően az érintett tagállam vagy tagállamok érdekében átmeneti intézkedéseket fogadhat el.
Az EUMSZ 80. cikke értelmében az Unió határellenőrzéssel, menekültüggyel és bevándorlással kapcsolatos politikáira és azok végrehajtására a szolidaritás és a felelősség tagállamok közötti igazságos megosztásának elve tekintendő irányadónak, és az Unió e területen elfogadott jogi aktusaiban megfelelő módon rendelkezni kell ennek az elvnek az érvényesítéséről.
Ez az EU alapszerződése...
január 12. | 09:22
előzmény: #110  -pny
De csak akkor, ha nem ők döntenek. Visszanyal a fagyi.
január 12. | 09:22
előzmény: #109  HPeter76
Olvasd el, hogy mit írtam. Ha jogszerű (bíróság előtt van az ügy), akkor sajnos lehet. Ha meg nem jogszerű, akkor nem lehet. Nem etikus, hanem jogállamban élünk.

Topik gazda

-pny
-pny
1 5 3

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE