Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2012. 12. 13. 16:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#1820
Gondolom -hogy a Te diktatúra képednél maradjunk!- Kínában helyben fejbelőtték volna az ilyeneket... (mint ahogy a tankok eltaposták a diákokat...)

És Te ezt hozod fel,mint "jó" megoldást...

Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 16:04
Törölt hozzászólás
#1819
csendben 2012. 12. 13. 16:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#1818
Te felismered a záptojást? (igen!)
És tudsz tojást tojni? (nem!)
Akkor honnan veszed,hogy az a tojás záp?

Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 16:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#1817
Ahogy írtam ha nem a megfelelő tudású ember van vezető szerepben és neki nem megy egy probléma megoldása,akkor nem a rendszert kell egy hülyére hangolni,hanem a hülyét kell a rendszerből eltávolítani...

Amit te itt irkálsz az nem más mint Orbán seggének fényesre nyalása...

" Értem!
Sőt, már azt is értem,amit még le sem írtál... "

Ez is tipikus kijelentés egy empátiahiányos és a tökéletesen vak,a párt által programozott agyú embertől...

Van egy film az Üvegtigris ahol Lalinak mondja az apja (Bodrogi Gyula)

Lali-Rossz helyen van ez a kocsi
Bodrogi-Jó helyen van ez a kocsi te vagy rossz helyen

Ez igaz rád is,mikor ide írogatod a hülyeséged és igaz Orbánra is mikor elégtelennek találja az ország működését.
Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 16:01
Törölt hozzászólás
#1816
kukutyinbenko 2012. 12. 13. 16:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#1815
"A cégekben nincs demokrácia, ott van a kutya elásva."

A hatékonyság és a demokrácia nem egymást kizáró fogalmak. A közpénzek lenyúlása pedig végképp nem a demokráciából következő fátum.
Akik tiltakoznának ellene azok azok az államigazgatásban dolgozók, illetve maguk a politikusok.


csendben 2012. 12. 13. 15:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#1814
A kínai példa okán:
ahogy látom,Téged -meg másokat se- zavar az az elapvető törénelmi tény,hogy míg Kínában az ellenzék az utcán,a hatalom tankokkal támadt rájuk...
Nálunk mintha fordítva mentek volna a dolgok:az ellenzék próbált tankkal támadni a hatalmon lévőkre.(amiben véletlen volt üzenamyag,került bele akku és volt aki vezetni is tudat!)És ez akkor "rendjén is volt"....
Gondolom,akkor akkor is a diktatúráért kellett volna kiáltani:akkor most kevesebb gondunk lenne....

Nem tudom:sikerült-e rávilágítanom,mekkora ELLENTMONDÁS
Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 15:59
Törölt hozzászólás
#1813
Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 15:52
Törölt hozzászólás
#1812
Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 15:50
Előzmény: #1810  Törölt felhasználó
#1811
Az igazi probléma itt az,hogy fel kellene ismerni azt az egyszerű tényt,hogy Orbánék egyszerűen csak nem értenek ahhoz amit csinálnak.

Nem tehetnek róla mert nincs meg a képességük,hogy egyszerre ennyi dologra figyeljenek,a tudásuk annyiban merül ki,hogy kergetnek valami fajta utópiát ami nem létezik.
Eszükbe sem jut,hogy mehetne ez másképp is(megint a tudás hiánya)lenne más út is,csak úgy mint a lovak szemellenzővel mennek előre és azt hiszik amit nem látnak az nincs is...
Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 15:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#1810
Tudod annyit fűznék hozzá a véleményedhez,hogy bizony lehet elvárása a népnek is egy kormánnyal szemben ha már annak is vannak elvárásai a polgárokkal szemben-Fizessünk adót...

A kormány beszedi a ÁFÁ-t,a személyi és jövedelemadókat,a különböző illetékeket,járulékokat meg ki tudja mennyi és milyen névre keresztelt sarcokat.
Ezért elvárható,hogy bizonyos területek költségmentesek legyenek ha már mi fizetünk érte így is úgy is.

Aztán lehet jönni itt mindennel,hogy válság meg adósság meg stb...
Ha a pénzemből gazdálkodik valaki akkor lesznek elvárásaim ennyi...
Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 15:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#1809
"A baloldal elindul egy úton, amin, ha hagynák lehet, hogy 10 év alatt kihúzná az országot a bajból"

Az a baj hogy nincs ilyen út. Ha 2 havonta változik az irány akkor azt ugye kapkodásnak hívják ? Nem azt jelenti hogy ennyire sem látnak előre, nem hogy 10 évre ?
csendben 2012. 12. 13. 15:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#1808
"Kínában okosabbak - hiába régebbi hagyományai vannak ott a birodalom vezetésének - a csipogókat picsán rúgják és a kormány végigviszi a dolgokat."

Értem!
Sőt, már azt is értem,amit még le sem írtál...

Nincs miről diskurálnunk (szerintem!)...

Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 15:36
Törölt hozzászólás
#1807
Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 15:34
Törölt hozzászólás
#1806
csendben 2012. 12. 13. 15:34
Előzmény: #1804  szivacs
#1805
Ne hagyd,hogy úrrá legyen rajtad az indulat:eltereli a figyelmedet a munkádról!!! :-)

Volt abban a hsz.-ben egy elég konkrét javaslatom (amire,mi sem természetesebb,nem reagáltál.Hogy miért is nem lepődök meg ezen!!!)...

szivacs
szivacs 2012. 12. 13. 15:31
Előzmény: #1797  csendben
#1804
Ezzel szemben te mit írtál?

- meg sem próbáltál válaszolni a kérdésre,
- helyette engem minősítettél,
- elterelted a témát,

Ez ám a konstruktív!
Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 15:28
Törölt hozzászólás
#1803
szivacs
szivacs 2012. 12. 13. 15:27
Előzmény: #1798  Törölt felhasználó
#1802
Te nem figyeltél, éppenhogy felmentettelek a szakmai megoldás kiötlése alól, mindössze mint állampolgár kellene belegondolnod a kérdésbe:

"És nem csak arra nem jött válasz, hogy hogyan kellene ezt szabályozni, amire még mondható, hogy szakmai kérdés, de arra sem, hogy hogyan legyen elosztva a teherviselés. Ez pedig már politikai kérdés, amiben nem szakmailag, hanem politikailag kellene állást foglalni.
Törölt felhasználó 2012. 12. 13. 15:23
Törölt hozzászólás
#1801

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek