Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
realmadrid 2024. 06. 10. 18:52
Előzmény: #137437  Peterbond
#137440
Én voltam többször olyan rendezvényen ahol bizonyítottan  75000en voltak. A békemenet ennek a többszöröse volt. De lényegtelen. A lényeg hogy a Fidesz több mint 2 millió szavazatot kapott és a sok párt közül egyedül több képviselőt visz az ep be mint a többi összesen. Az összes megyei közgyűlést ők irányítják. Még az elvesztett Győr miatt sem kell bánkodniuk úgy néz ki mert a győriek egy ellenzéki polgármester mellé megválasztottak egy Fideszes többségű képviselőtestületet. 
realmadrid 2024. 06. 10. 18:32
Előzmény: #137431  Peterbond
#137439
1. Márciusban igaz volt. Akkor még kb 3000 voltak MP gyűlésén, senki nem tudta mi lesz belőle.  2. Aki keres talál, nem látom hogy lenne jobb dolgod, hiszen itt véded azt az MP-t aki kicsinálta kedvenc momentumodat. Lehet hogy nem is momentum szavazó vagy hanem MP hívő csak nem akarod bevallani. 3. Én kezdettől azt állítom hogy MP a ner része volt, elfogadta az állásokat, fizetést, mindent és ezt nem tudja levetkőzni. Ráadásul rajong Orbánért. 4. Ha Fidesz 2.0 lesz akkor nem fogom befejezni a kritizálását. Majd akkor fejezem be ha azt látom hogy az epben nem úgy szavaz mint a Fidesz, ha más lesz az ukrán politikája. Ha megcáfol. 
badsector1
badsector1 2024. 06. 10. 18:26
Előzmény: #137350  Sehmet
#137438
Csak egy hónapra tiltottalak ki, majd meglátjuk, hogy mennyire lesz sikeres a nevelési módszerem.
Te is és én is örünk az eddigi ellenzék lecserélésének, orbán viszont sajnálná ha gyurcsányt elveszítené, akivel lehet a zoknikat riogatni.
Peterbond 2024. 06. 10. 18:24
Előzmény: #137407  realmadrid
#137437
https://www.lakmusz.hu/mennyien-lehettek-a-szombati-bekemeneten/
.
Ha mar tenyleg negyzetmeteres szamolasra hivatkozol. Jo lesz az kb 75000 nek.
Törölt felhasználó 2024. 06. 10. 18:19
Előzmény: #137434  Peterbond
#137436
Így pontos, köszönöm. 
signal2
signal2 2024. 06. 10. 18:13
Előzmény: #137428  Törölt felhasználó
#137435
Elöre szólok, hogy a kövi választáson ismét jön a rezsicsökkentés.
Peterbond 2024. 06. 10. 17:39
Előzmény: #137413  Törölt felhasználó
#137434
Tudom. Es azok csak a ferfiak voltak. Megbeszeltuk Sehmettel.
Peterbond 2024. 06. 10. 17:37
Előzmény: #137407  realmadrid
#137433
" A hősök terén ott voltam, láttam hontot videózni, a 16000 kevés, voltunk vagy 30000. A békemenetes felvételeket látva, drón felvételeket, és négyzet méteres számolás is végezve úgy 200000en lehettek."
.
Ha szerinted a Beke menet kb 7-10 szer nagyobb volt az MP tuntetesnel es ezt fenntartod azutan is hogy latod hogy a Tisza meg a vart 25% tol is 5% al tobbet szerzett az utolso napokban a Fidrsz meg 5% ot bukott, hat akkor ertem is miert mandineres kalkulaciokat hiszel el.
Törölt felhasználó 2024. 06. 10. 17:34
Előzmény: #137429  Sehmet
#137432
Először a 4 alapműveletet gyakorold.
Ha az megy, utána megpróbálom elmagyarázni neked, hátha megérted.
Peterbond 2024. 06. 10. 17:33
Előzmény: #137404  realmadrid
#137431
"Ember ez márciusban volt, akkor még MP tüntetésen alig voltak."
.
1. Mar akkor se volt igaz. 
.
2. Nem mondtad mikortol fogadod el a kommentet. Most keressek masikat? Van jobb dolgom is.
.
3. Azt ertem hogy azota a mondando lenyeget felvaltotta az MP pont olyan mint Orban szoveg mert rajottel a szavazok nem ilyedtek meg attol hogy az addigi partjuk akar veszithet is ezen.
.
4. Ha Fidesz 2.0 lesz akkor vegre befogod fejezni a kritizalasat? Mert a Fidesz 1.0 ra tett kritikad hsz szamat nem lattam. De megnyugodhatsz ha olyan lesz beesik a nepszerusege. 
maxwax
maxwax 2024. 06. 10. 17:30
Előzmény: #137426  Sehmet
#137430
Ugyan mi az a "sok eszköz", amivel maga mellé állíthatná Orbán a választókat? Pénzen kívül bármi más? Üres a kassza és látva, hogy várhatóan bukni fog OV, még kevesebb az esély, hogy megkapjuk az uniós pénzeket - szerintem. Rohadt nehéz két év vár ránk!
Sehmet
Sehmet 2024. 06. 10. 17:26
Előzmény: #137421  Törölt felhasználó
#137429
Ha lesz türelmem, akkor majd elmagyarázom azt is, hogy mit jelent a "képmutatás" mind az adott szövegkontextusban, mint pedig etimológiai értelmezésben. De amire hivatkozol, az még véletlenül sem az. Persze, nem egészen ez az első, amit nem igazán sikerült megértened, de ezentúl majd megpróbálok egyszerűbben fogalmazni.
Törölt felhasználó 2024. 06. 10. 17:21
Előzmény: #137424  Schmidt
#137428

Nagy kérdés, nagyon nagy!
Gazdaságot, államháztartást rendbe kellene tenni, de hazudnak reggel, délben és este, de még éjszaka is, saját maguk sem látják tisztán a valóságot.
Nem lehet megszorítani, mert árad a TISZA, hiteleket kell felvenni, folytatni a pénzszórást, de jönnek a minősítők és leminősítenek, ha ez lesz.
A következő két év:
Erős propaganda, állandóan kapkodó tűzoltás, mindenki és minden is ellenség, elgurult ágyúgolyó, kiszámíthatatlanság, téboly, a színfalak mögött az eddigieknél is gyakrabban őrjöngő Orbán, +10-20 kiló túlsúly még rá, az EU-ban megszorongatják a tökeit, ezen keresztül a miénket is. Ahogy már látható a háttérben, az oligarchák helyezkedése a TISZA irányába, a köpönyegforgatók egy része Tisza cipőre cserél, belső harcok a Fidesznél, további csontvázak, egymás torkának eső narancssárgák. A mozi valamiféle Walking Dead-két sétáló narancsosok, közöttük rohangáló veszett dk-sok, mihasznák, LMP-sek és a többi maradék, ezzel szemben egyre jobban kiépülő, lendületet, jövőképet kapó, egymást segítő és védő TISZA közösség.
Kormányzás:
- Vészhelyzet, ha van, ha nincs
- Visszatérő infláció
- Nominálisan növekvő államdósság, újabb és újabb történelmi csúcsok
- Költségvetési megszorítás (majd máshogy hívják, bankadó, profitadó stb.), de csak óvatosan, beruházások halasztása, költségvetési hiány exponenciális növekedésének megfogása
sztanil 2024. 06. 10. 17:20
Előzmény: #137408  tanrek
#137427

De ez is az ellenzék hibája.
Ha nem kéne mindig legyőzni őket, akkor nem kéne annyit kampányra költeni és talán maradna az embereknek is valami.
Sehmet
Sehmet 2024. 06. 10. 17:08
Előzmény: #137424  Schmidt
#137426
"Készséget" bizonyára mutatnak, de szerintem a tartalom nem változik, maximum finomodik, és alkalmazkodik az ellenfél módszereihez, mindemellett a kormány kezében sok, olyan eszköz van, amelyekkel érdekeltté teheti a választókat abba, hogy 2026-ban is a Fideszre szavazzanak.
Sehmet
Sehmet 2024. 06. 10. 17:05
Előzmény: #137412  Ivanhoe
#137425
Most a Tiszának vagy a Fidesznek lesz nehéz dolga, szíveskedjél eldönteni! Mert egyszer ezt, másszor a másikat írod. Abban egyetértek, hogy a Tiszának nehéz dolga lesz, mert kérdés, hogy az EP-ben hova áll, a rikácsoló "hölgyek" magyarországi támogatásmegvonási ténykedését folytatja, vagy az országnak alanyi járó uniós források mielőbbi juttatásáért lobbizik (no, nem önmagának); és a fővárosi közgyűlésben is érdekes lesz, különösen akkor, ha Karácsony győz, hogy őt, mint Gyurcsány emberét támogatja, vagy lehetetlenné teszi a Fidesszel együtt Karácsony "éber állapotban" történő ámokfutását Gyurcsány embereivel. De majd meglátjuk! Két év sok idő!
Schmidt
Schmidt 2024. 06. 10. 17:00
#137424
Mit var a forum nepe a kovetkezo ketto ev fidesz kormanyzastol?
1.folytatjak amit eddig[felfele]
2.mutatnak nemi keszseget a valtozasra[lefele]
Sehmet
Sehmet 2024. 06. 10. 16:56
Előzmény: #137395  tanrek
#137423
Annyira tudok disztingválni, hogy mindenhol az adott témához adekvát a megnyilvánulásom. Ugye te is így gondolod? Vagy nem? Akkor valamit nagyon félreértesz! Lehet, hogy nem véletlenül? :)
Törölt felhasználó 2024. 06. 10. 16:35
#137422

A hétvége:
A fidesz az elmúlt 20 év legrosszabb eredményét érte el a választásokon, minden idők legnagyobb mozgósítását és az EU-ban elköltött rekord kampánypénz mellett!
.
A Tisza nulla forintból hatalmas rallyt csinált, úgy, hogy két hónapja még csak nem is létezett mai formájában a párt.
.
Gyurcsányékat másfél hónap alatt mosta el, amire a Fidesz 18 éve nem volt képes (mindenki tegye fel a kérdés, vajon miért kellett fenntartani Ferit inkább, mint eltüntetni?)
.
A fidesz kettős győzelmet aratott, mégis úgy néztek ki az eredményvárón, mint akiket éppen előtte abuzáltak, csak az az egy EU Parlamentbe jutott Fideszes mosolygott, láthatóan belül is, öröm volt az arcán.

Rogán, Viktor, Gergely nem tudom milyen, ha éppen veszítenek, ha ilyenek, amikor "világraszólóan győznek". A Tisza második helyén ellenben önfeledt öröm volt!
.
Valami megváltozott és ezt ők is tudják!
Orbánnak potenciális kihívója akadt, jobbról, középről, egyelőre tehetetlen az öreg mindent is EL Lopó! Újból felszólíthatja a híveit a háborúra, csak éppen hogyan is? MP nem Soros, nem baloldali, nem Gyurcsány embere, nem háborúpárti, ellenben nem LOP, nem adja el az országot, nem hazaáruló!
Törölt felhasználó 2024. 06. 10. 16:32
Előzmény: #137420  bronz
#137421
Én óvatos becslést adtam, amit jó érzésű ember elfogad:)))
Vagy hogy is volt a legendás legutóbbi Sehmet képmutatás?
A szervezők ezt írták, ő meg hisz a szervezőknek. 
Mindenesetre a lufi végre kipukkadt:)))

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek