Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula 2023. 01. 23. 20:09
Előzmény: #93074  ________
#93080
Nem vicc. Arról egyeztettek, hogy azt a korrupciót hogy lehetne visszaszorítani, ami nem a NER-hez köthető.
bigyula 2023. 01. 23. 20:04
Előzmény: #93077  signal2
#93079

Nincs itt semmi látnivaló. Poltpeti arra sem kíváncsi hogy ki lehet “Tóni, Barbara és Ádám”. Völner most vallotta azt, hogy nem is kapott kenőpénzeket. Miért ne hinne neki poltpeti?
bronz 2023. 01. 23. 19:52
Előzmény: #93077  signal2
#93078
A töketlen hatpárti moslék ellenzék hol van?
Nyaralnak?
bronz 2023. 01. 23. 18:46
Előzmény: #93075  bronz
#93076
Teljesen elvesztették a kontrollt maguk felett a hatalmi mámorban.
bronz 2023. 01. 23. 18:45
#93075
Válsághelyzet, úgy tűnik, mindörökké.
https://index.hu/belfold/2023/01/23/valsaghelyzet-bevandorlas-kormany-rendelet-meghosszabbitas/
Megtetszett a kommancsoknak ez a fajta hatalom.
________
________ 2023. 01. 23. 18:22
Előzmény: #93072  badsector1
#93074
O1G, Polt, és Pintér beszélget, hogy kellene visszaszorítani a korrupciót
Így kezdődik az év vicce 🤣
ehe
ehe 2023. 01. 23. 16:06
Előzmény: #93072  badsector1
#93073
Mert a Mutti holdudvara is nyugdijba ment vele egyutt?
Milyen szelek fujnak most No.-bol?
Minek jon meg a beemwe is, azon tul, hogy milliardokkal tamogatjuk? :D
badsector1
badsector1 2023. 01. 23. 14:01
#93072
"Polt Péter és az Integritás Hatóság elnöke megbeszélték, mit kell tenni a korrupció visszaszorításáért"
"Minden rendben, mindkét fél „eredményenek ítélte” a találkozót."
   
orbán ismét hülyét akar csinálni a brüsszelitákból, de nem veszi észre, hogy merkel, aki mindig megvédte már nyugdíjba ment.
ehe
ehe 2023. 01. 23. 12:42
Előzmény: #93067  bigyula
#93071
Stumpf is kormányzati szerepben van szerencséjére :DDD
oliza 2023. 01. 23. 12:19
Előzmény: #93067  bigyula
#93070
Kende Péter
A Viktor  (A Viktor 1.)
janosvitez 2023. 01. 23. 12:04
Előzmény: #93067  bigyula
#93069
-((((
Valószínű igaz a story...
tanrek 2023. 01. 23. 11:49
Előzmény: #93047  badsector1
#93068
Hol tartottak most érettségi vizsgát?
bigyula 2023. 01. 23. 11:43
#93067

Nem ismertem ezt az írást, ma jött szembe a facebookon. De ha igaz, akkor sork mindenre magyarázatot ad:
."A Jogász Szakkollégium alakuló ülésére (1983) meghívták Kéri Lászlót is, aki bár kezdetben szabadkozott, végül mégis elment oda. Az ott történteket Kende Péter az alábbiak szerint írta le: …..az ülés vége felé az elnöklő Stumpf hátraszólt az utolsó sorba: – Kéri Laci még nem szólt hozzá! – Mert nem is akarok! – húzta el a száját Kéri. – Ugyan már, Laci, micsoda dolog ez, miért nem akarsz? – erősködött Stumpf. – Mert ha én itt hozzászólok, akkor életem eddigi legnépszerűtlenebb beszédét fogom előadni! – Mondjad csak! Rajta! Tessék! Halljuk! – kiabáltak be többen. – Az a helyzet, hogy nekem ebben a szakkollégiumban, abban, hogy ebből egyáltalán lett valami, az életemből benne van jó három- négy év. De ebből a szakkollégiumból – ha itt laknék – én holnap kiköltöznék. Ez szörnyű, ami itt folyik, tiszta hülyék vagytok! – Dermedt csönd ülte meg a termet. Mindenki elhallgatott. – Miért? – kérdezte Orbán. – Hát, elnéztem itt ezt a három fiatalembert – felelt Kéri, Orbánra, Simicskára és Vargára mutatva –, és mindegyiküket kizárólag felszólító módban hallottam megszólalni. Ilyennek meg olyannak kell lenni! – szólnak –, demokratának kell lenni, műveltnek kell lenni, toleránsnak kell lenni! Nem veszitek észre, hogy ezek csak parancsolni tudnak? Agresszívak, kirekesztők és ellenségkeresők! Azért költöznék ki innen holnap, mert nekem ne írja elő senki, milyen legyek. Ez nemigen illett bele a már- már pátoszos hangulatba, többeknek nagyon rosszul esett, s csak annyit értettek meg belőle, hogy Kéri most bántja őket. Olyan rumli lett, hogy majdnem fölbomlott az egész alakuló ülés. Többen arról suttogtak: Kéri már korábban is összeütközött az Orbán–Simicska kettőssel, s Orbán közölte vele: nem bízik meg benne, mert a hatalmat képviseli. Nos, Orbán most odapattant Kéri elé, és huszonhárom éve minden lendületével üvöltve nekirontott: – Öreg, most boldog vagy, hogy öt perc alatt tönkre kúrtad három hónap összes munkáját, az egész megalakulást? – Ha három hónap munkája annyit ér, hogy öt perc alatt tönkre lehet tenni, akkor az olyan is! – válaszolt a szakkollégium-alapító. – De mondok én neked valamit, Viktor. Ahogy itt elnézlek titeket, rosszabbak vagytok ti a Kun Béla- féle Lenin - fiúknál. És tudod, mit? Ha egyszer hatalomra jutsz – mert látom, az Isten sem menti meg az országot attól, hogy egyszer majd te dirigálj itt –, a Stumpfot, meg engem akasztass föl elsőként, mert mi még tudjuk, te ki voltál egykoron! – azzal sarkon fordult, és faképnél hagyta nemcsak az együtt álldogáló kis csoportot, Orbánt, Stumpfot, Fodort, Kövért, Schmidt Pétert, de az egész szakkollégiumot is."
badsector1
badsector1 2023. 01. 23. 10:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#93066
"Völner arról beszélt a feleségének: Tudna olyat mondani, amitől meginogna pár ember székeplankog"
"Figyelj Pali, ezek a rohadt patkány mocskok arra mennek, hogy te valakiről pofázzál valamit - mondta a volt államtitkár felesége, miután lefoglalták a Porschéjukat. Mire Völner azt válaszolta: Lehet, hogy fogok is."
   
az az orosz módszer volt már, hogy völner(sotime szerint völler) magától kiesik az ablakon?
00000 2023. 01. 23. 10:03
Törölt hozzászólás
#93065
Peterbond 2023. 01. 23. 07:42
Előzmény: #93062  bronz
#93064
Ha csak az lenne. A gond az hogy az EU nak is csak egy apro reszevel van baja, de lenyegeben kikerulheto az egesz azzal hogy nem kormanytagokat ultetnek be a.kiszervezett 1000 milliardos allami vagyon es kb a teljes felsooktatas elere. Varga Mihalyt le lehet cserelni pl Deak Danielre vagy Bayer Zsoltra vagy mas part katonara es az EU reszerol mar nincs is gond. Maradhat Tarlos vagy mas volt Fidesz lekotelezett. 
bronz 2023. 01. 23. 05:57
Előzmény: #93060  kjanek
#93062
Kádertemető és kifizetőhely.
Ingarian
Ingarian 2023. 01. 23. 05:53
Előzmény: #93055  hellforceone
#93061
Be szoktam nézegetni Mandinerre kis adrenalinért, hát félelmetes a sötétség.  Fricz Tamás háziideológus cikke alatt egyöntetűen követeli a nép, hogy ki kell lépni, mert megmondják nekünk a tutit. Azt nem értik, hogy ezzel méretes öngólt rúgnának, ami eldöntené a meccset több tíz évre. Az angolok is megérezték, hiába mondják a baloldali politikusaik, hogy a jobbos kormány híbája. Az is benne van, benne lehet, de azért kiépült láncokat felrugdosni....

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek